غیبت تاج و حالِ خوب رئیس سابق/ شوخی‌های کفاشیان با پوستر کی‌روش و رئیس فدراسیون رومانی

غیبت تاج و حالِ خوب رئیس سابق/ شوخی‌های کفاشیان با پوستر کی‌روش و رئیس فدراسیون رومانی

2545
12:54
05 اسفند 1395
مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در بازدید رئیس فدراسیون فوتبال رومانی از امکانات آکادمی فوتبال غایب بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در بازدید رئیس فدراسیون فوتبال رومانی از امکانات آکادمی فوتبال غایب بود.

رئیس فدراسیون رومانی که برای امضای تفاهمنامه همکاری بین دو فدراسیون ایران و رومانی شب گذشته به تهران سفر کرده، صبح امروز در حضور مسئولان فدراسیون فوتبال و در غیاب مهدی تاج رئیس فدراسیون از امکانات آکادمی فوتبال بازدید کرد.

* در بازدید رئیس فدراسیون رومانی از کمپ تیم‌های ملی علی کفاشیان رئیس کمیته توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی و علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال حضور داشتند.

* زمانی که رئیس فدراسیون رومانی از امکانات ایفمارک بازدید می‌کرد، علی کفاشیان مدام با او شوخی می‌کرد و رئیس فدراسیون رومانی مدام از شوخی‌های علی کفاشیان به وجد آمده بود و می‌خندید.

* شوخی‌های کفاشیان تمامی نداشت و زمانی که کفاشیان با پوستر کارلوس کی‌روش روبه‌رو شد با حالت شوخی و خنده و به زبان انگلیسی نکاتی را در خصوص کارلوس کی‌روش به رئیس فدراسیون رومانی گفت.

* در ادامه بازدید رئیس فدراسیون رومانی از کمپ تیم‌های ملی، زهره هراتیان رئیس سازمان پزشکی سازمان لیگ،‌ در خصوص موارد پزشکی و بحث مصدومیت‌ها و دوپینگ بازیکنان لیگ برتر و فوتبالیست مواردی را به رئیس فدراسیون رومانی ارائه کرد.

* کفاشیان امروز بسیار شاداب و خندان بود و زمانی که زهره هراتیان رئیس سازمان پزشکی سازمان لیگ را دید با حالت شوخی به او گفت: «خانم هراتیان ! آخرین داروهایی که به خاطر سرماخوردگی به من دادید، بدتر مریضم کرد».

*رئیس فدراسیون فوتبال رومانی با جواد نکونام رضا عنایتی و سهراب بختیاری‌زاده و دیگر مربیان فوتبال که در کلاس‌های مربیگری B آسیا شرکت کرده بودند دیدار کرد.

 در ادامه بازدید رئیس فدراسیون فوتبال کشور رومانی از امکانات آکادمی از زمین چمن کمپ تیم‌های ملی دیدن کرد و کفاشیان در خصوص این زمین چمن که چرا شرایط خوبی ندارد به او نکاتی را گفت. آنها در آخر نیز از دیگر امکانات کمپ تیم‌های ملی بازدید کردند.

20441

نظرات کاربران
wien
کفاشیان چشم کیروش را دور دیده داره با عکسش شوخی میکنه.اگه جرات داری جلو خود کیروش با عکسش شوخی کن.طفلک کیروش گیر چه آدمایی افتاده،چطور روتون میشه مهمانتونو به کمپ درب و داغون فوتبال ببرین و بگین بعد از ۵یا۶ سال نتونستیم یک زمین چمن مناسب واسه تیم ملی و کیروش جور کنیم.
۰۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۹:۳۰
پاسخ
1
13
مهدی
عکس کیروش و نشون میداده میگفته این با این عظمتش گیر یک مشت هوادار دهه هفتادی و هشتادی پرسپولیس افتاده که صبح تا شب بهش فحش میدن و خودشون هم نمیدونن چرا ؟
۰۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۴:۳۲
پاسخ
14
30
پرسپولیسی واقعی طرفدار کیروش کبیر
تنها نظر درست دوماه اخیر من 34 سالم عاشق کیروش کبیر و پرسپولیس هستم و متنفر از هر چی ویچ دلال اوکراینی
۰۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۱:۱۰
6
18
کاج کبیر
حرف مفت چیزی که شما استادشین
۰۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۷:۵۶
11
4
شاهین
مدیریت خنده ...
۰۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۲:۵۶
پاسخ
2
15
میثم تاجی بارسایی
کفاشیان فوتبالو هم شوخی شوخی به فنا داد...اقای کفاشیان میشه نخندی؟؟
۰۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۰:۱۲
پاسخ
4
39
مرتضی سبزوار
این اقا همیشه میخندند طبیعی ست
۰۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۸:۱۱
پاسخ
0
32
ایران ابی
کاری که استقلال با پرسپولیس توی 2 دقیقه کرد ایران با مالدیو نکرد. همه استقلالی ها دست ، سوت ، هورااااااا پرسپولیسی ها 2دقیقه یادت نره
۰۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۶:۳۹
پاسخ
43
33
دانیال
ساکت باش می گم ایمون روزاید بیاد تو 1 دقیقه 2تا بتون بزنه
۰۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۰:۳۸
11
9
میثم
حکم کمیته انضباطی در مورد کیانی چی شد؟
۰۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۶:۰۰
پاسخ
4
30