غیبت دژاگه و نظارت دقیق کی‌روش بر عملکرد دروازه‌بان‌ها

غیبت دژاگه و نظارت دقیق کی‌روش بر عملکرد دروازه‌بان‌ها

4320
16:41
18 مهر 1397
تمرین تیم ملی فوتبال با غیبت یکی از کاپیتان‌های تیم ملی برگزار شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - تمرین تیم ملی فوتبال با غیبت یکی از کاپیتان‌های تیم ملی برگزار شد.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از ایسنا، چهارمین جلسه از تمرین تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۶ امروز در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد. این تمرین با حضور ۲۷ بازیکن و با غیبت اشکان دژاگه و مرتضی پورعلی گنجی زیر نظر کی‌روش آغاز شد.

به گفته مدیر رسانه تیم ملی اشکان دژاگه به علت خستگی در عضلات ناحیه پا تمرین خود را در کمپ تیم‌های ملی انجام داد و مرتضی پورعلی گنجی نیز زیر نظر فیزیوتراپ‌های تیم ملی به مداوای پای مصدوم خود می‌پردازد.

تمرین امروز همانند روزهای گذشته با تقسیم بازیکنان به چند گروه و گرم کردن بدن‌ها آغاز شد که سردار آزمون و مهدی طارمی به دفعات بر سر تصاحب توپ به شوخی کردن با هم پرداختند. در این تمرین دروازه‌بان‌ها در قسمت مجزایی زیر نظر الکساندرو لوپز تمرین کردند که کی‌روش از وسط زمین عملکرد آنها را به دقت زیر نظر داشت.

سرمربی پرتغالی در روزهای گذشته نیز مرتبا نکاتی را به چهار دروازه‌بان تیم ملی گوشزد کرده است و به آمادگی و انتخاب بهترین دروازه‌بان تیمش اهمیت بالایی می‌دهد.

تنها ۱۵ دقیقه ابتدایی این تمرین با حضور خبرنگاران آغاز شد و با آغاز تمرینات تاکتیکی اهالی رسانه تمرین تیم ملی را ترک کردند.

1870

نظرات کاربران
عظیم پاشا
سلطان اشکان سلامت باشه. بقیه مسائل حل میشه‌ خخ
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۳:۱۶
پاسخ
1
18
ایران
ای جانم کیروش
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۷:۵۴
پاسخ
5
47
Ali
جونم برانکو
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۰:۰۱
18
5