غیبت وریا و مجیدی در تمرین استقلال/ علی کریمی مترجم شد

غیبت وریا و مجیدی در تمرین استقلال/ علی کریمی مترجم شد

2978
12:45
28 بهمن 1397
تمرین امروز استقلال با دو غایب برگزار شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، تمرین امروز (یکشنبه) استقلال از ساعت ۱۱ در زمین چمن شماره دو ورزشگاه آزادی برگزار شد.

در این جلسه تمرینی ابتدا بازیکنان نرم‌دوی کردند تا بدن‌هایشان گرم شود و پس از آن به دو گروه مجزا تقسیم شدند تا تمرینشان را ادامه دهند.

در یک نیمه زمین مدافعان استقلال به صورت اختصاصی با میگوئل کولی تمرین کردند و در نیمه دیگر، هافبک‌ها و مهاجمان استقلال به همراه یک دروازه‌بان زیرنظر فورکل، شفر و طاهری تمرین پاس‌کاری و ارسال از جناحین داشتند.

در ادامه، بازیکنان به میانه زمین آمدند و وینفرد شفر دقایقی با بازیکنان صحبت کرد و پس از آن فوتبال درون تیمی در یک نیمه زمین در دستور کارشان قرار گرفت. در این لحظه، علی کریمی، بازیکن استقلال وظیفه مترجم را برعهده گرفت و نکات مدنظر کادرفنی را به بازیکنان منتقل کرد.

در جریان فوتبال درون‌تیمی، پاتوسی موفق به باز کردن دروازه رحمتی شد که پس از این گل منشأ که در تیم مقابل بود به شوخی این گل را آفساید اعلام کرد.

در حالی که فوتبال درون‌تیمی برقرار بود، بازیکنان رده امید استقلال به صورت جداگانه با اشکان نامداری تمرین کردند.

در تمرین امروز وریا غفوری و فرهاد مجیدی غایب بودند.

2051

نظرات کاربران
گونکالوس جانشین تیام
شوخی هم باید بکنند چرا نکنند . با این همه مشکل و باخت مهم از تراکتور . اون کسی که برای تیم تمام حواسش رو جمع میکنه ودل میسوزنه . هواداره نه بازیکن
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۶:۴۳
پاسخ
1
10
.
اصلا زمین چمن تمرین که بیشتر شبیه زمین خاکیه مهم نیست.مهم پرونده ی پاتوسیه که سازمان لیگ قوانین درجه یکشو به نفع استقلال تغییر داد و باهاشون مانند کی‌روش استنلی و چند تن دیگر سخت برخورد نکرد و باعث شد سطح فنی لیگ درجه یک ما به خاطر استقلال و بازیکن غیر قانونیش پایین بیاد و رقبای لیگمون که شامل لالیگا،لیگ جزیره و سری آ می شن از ما جلو بزنن.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۶:۱۹
پاسخ
19
8
۰۰۰
فازت چیه داداش
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۸:۲۰
1
11