فابرگاس: بارسلونا اولین و آخرین تیم مسی خواهد بود

فابرگاس: بارسلونا اولین و آخرین تیم مسی خواهد بود

2365
13:25
02 مهر 1395
سسک فابرگاس که قبلاً در بارسلونا با مسی هم بازی بود، مسی را بهترین بازیکن دانست و از بارسلونا به عنوان تنها تیمی نام برد که می تواند مراقبت های لازم برای فوق ستاره ای مثل مسی را به خوبی انجام دهد.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک اسپانیایی چلسی معتقد است بارسلونا تنها باشگاه در سراسر جهان است که می تواند به خوبی از لیونل مسی مراقبت کند.

به گزارش وب سایت نود، سسک فابرگاس که در بارسلونا با مسی هم بازی بود، این مهاجم آرژانتینی را بهترین بازیکن دانست و از بارسلونا به عنوان تنها تیمی نام برد که می تواند مراقبت های لازم برای فوق ستاره ای مثل مسی را به خوبی انجام دهد.

سسک فابرگاس در گفتگویی که با Cadena COPE انجام داد، در لا بلای صحبت هایش به مصدومیت تازه مسی هم پرداخت و گفت:

بدون شک مسی بهترین بازیکن جهان است و به نظرم تصورم می کنم بارسا تنها تیم در سراسر جهان است که می تواند مراقبت های ویژه و لازم را از بازیکنانی مثل مسی انجام دهد. طی سال های اخیر مسئولان بارسلونا چنین مراقبت هایی را انجام داده اند و به خوبی با این مقوله آشنا هستند. همه مقامات و مدیران باشگاه همیشه مراقب مسی بوده اند و به نظرم بارسلونا بهترین تیم برای لیونل مسی است.

انتظار می رود لیونل مسی به خاطر مصدومیتی که در بازی با آتلتیکو برایش پیش آمد، تا سه هفته از میادین دور باشد. فابرگاس در پایان از گفتگوی تلفنی اش با لیونل مسی خبر داد و گفت:

پس از آنکه مسی در بازی چهار شنبه مصدوم شد، با او تماس گرفتم و چندین مرتبه با او صحبت کرده ام. دیروز با او حرف زدم و از شرایط روحی و جسمی اش پرسیدم. مطمئنم مسی خیلی زود به میادین باز خواهد گشت.

 

2081

نظرات کاربران
بارسا
دمت گرم فابرگاس تو محصول لاماسیا هستی . و اگر سالها از بارسا دور بودی دلیلی بر این نیست که طرفدارای بارسا تو رو دوست نداشته باشن
۰۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۰۶:۰۴
پاسخ
0
5