فابرگاس: فقط مسی بهتر از هازارد است؛ او باید خودخواه باشد

فابرگاس: فقط مسی بهتر از هازارد است؛ او باید خودخواه باشد

4625
12:08
04 اردیبهشت 1396
سسک فابرگاس به تحسین هم‌تیمی خود، ادن هازارد، پرداخته است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سسک فابرگاس به تحسین هم‌تیمی خود، ادن هازارد، پرداخته است.

به گزارش وب‌سایت نود، ادن هازارد 26 ساله این فصل یکی از بهترین بازیکنان لیگ برتر بوده و درواقع فرم ضعیف فصل گذشته‌ی خود را کاملا کنار گذاشته است. وی با به ثمر رساندن گل سوم تیمش مقابل تاتنهام پانزدهمین گل فصلش را به ثمر رساند و حالا فابرگاس، هم تیمی وی در مورد پتانسیل‌های او صحبت کرده است. فابرگاس گفت:

او می‌تواند تا هرجا که بخواهد پیش برود. به نظرم به لحاظ فنی فقط مسی است که توانایی بیشتری از او دارد. بعضی اوقات او در ضدحملات و موقعیت دو برابر دو، به بازیکن دیگر پاس می‌دهد اما من به او می‌گویم تو قابلیت اینکه خودت توپ را گل کنی داری و بهتر است این کار را بکنی. او باید بیش از این به خودش متکی باشد و من بارها این را به او گفته‌ام. او باید خودخواه‌تر باشد و گل‌های بیشتری به ثمر برساند. امیدوارم و اطمینان دارم که او در آینده پیشرفت خواهد کرد و آنگاه دیگر کاملا غیرقابل توقف خواهد شد.

1405

نظرات کاربران
مسی خدای فوتبال
حمید داداش هر چی حرف تو دلم بود گفتی دمت جیز
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۹:۵۲
پاسخ
4
25
حمید مسی
مسی نشون داد چرا بهترین فوتبالیست تاریخه.همه دیدن چه بازی ای انجام داد.واقعاً امثال پنالدو را نمیشه با مسی مقایسه کرد.در ضمن محض اطلاع آمار مسی و پنالدو در این فصل:تعداد گل در لالیگا: مسی 31 پنالدو19،تعداد پاس گل در لالیگا: مسی 8 پنالدو6 ،تعداد گل در لیگ قهرمانان: مسی 11 پنالدو7،تعداد گل در جام حذفی: مسی 4 پنالدو 1،پاس های کلیدی: مسی 2.4 پنالدو1، دریبل: مسی 3.6 پنالدو 0.9(برای همینه که میگم یه نفر را نمیتونه دریبل کنه).اونوقت پنالدو را با بهترین بازیکن جهان مقایسه میکیند؟و پنالدو را لایق توپ طلا میدونید؟چون چند تا گل دروازه خالی به بایرن زد؟در بازی با بارسا تو بازی بود؟فقط هوادارای پنالدو بلدند بگویند نیمار پاس به مسی میده و اون گل میزنه من هم بهشون میگم اگه امثال بنزما، مارسلو،مودریچ،تونی کروس و خیلیای دیگه اینقدر پاس به پنالدو نیمدادن و لقمه را حاضر و آماده در دهانش نمیذاشتن پنالدو هیچی نبود. "عشق و سلطان قلبم،مسی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ رونالدو=پنالدو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۷:۵۲
پاسخ
12
69
سپهر
برای اثبات مسی نیاز به کوبوندن رونالدو نیست
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۳:۲۱
7
36
F.lampard
خودتو عشقه سسک
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۴:۳۴
پاسخ
6
39