فابرگاس: هازارد بهترین بازیکن چلسی است و ما به او نیاز داریم

فابرگاس: هازارد بهترین بازیکن چلسی است و ما به او نیاز داریم

1270
14:27
29 تیر 1397
سسک فابرگاس هافبک اسپانیایی باشگاه چلسی به تمجید از ادن هازارد پرداخت و ابراز امیدواری کرد که او در استمفورد بریج بماند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سسک فابرگاس هافبک اسپانیایی باشگاه چلسی به تمجید از ادن هازارد پرداخت و ابراز امیدواری کرد که او در استمفورد بریج بماند. 

به گزارش وبسایت نود، بعد از نمایش فوق العاده هازارد در جام جهانی 2018 روسیه، سران رئال مادرید به شدت به دنبال او برای جانشینی کریستیانو رونالدو هستند. هفته گذشته رونالدو با مبلغ 100 میلیون یورو در انتقالی عجیب به یوونتوس پیوست. حال بعد از جدایی کونته و آمدن ساری باشگاه چلسی خود را برای دیدار های پیش فصل و خرید های خود آماده می کند. فابرگاس در خصوص هازارد گفت:

نمی خواهم دروغ بگویم. گاهی اوقات با او حرف می زنم. او بهترین بازیکن این باشگاه است و چلسی باید بهترین بازیکنانش را حفظ کند. ادن می داند که هواداران به شدت او را دوست دارند. البته ما نیز می خواهیم او بماند.

4416

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
میگم این هازارتی ک میگی بهترین بازیکناتون بوده ..پ چرا سهمیه لیگ قهرمانان براتون نیورد؟؟ :-) یا در لیگ قهرمانان فصل پیش ..مقابل بارسلونا ..رفت برگشت...نقش مترسک داشت..‌ یعنی هیچ کاره... :-) بابا. رفته تو جام جهانی دونفره دریبل داده... همه جوگیر شدن ...باید ب رئال بره... :-) اگ واقعا بازیکن خوبی بود..‌ تو جام ملتهای گذشته...مقابل ولز ...یه کاری میکرد... :-)
۲۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۱:۵۸
پاسخ
10
3