فاریا: می‌توانیم دست استقلال را بخوانیم/بازی فردا در وزشگاه آزادی را دوست دارم

فاریا: می‌توانیم دست استقلال را بخوانیم/بازی فردا در وزشگاه آزادی را دوست دارم

2711
19:13
15 اردیبهشت 1398
سرمربی تیم فوتبال الدحیل قطر گفت: دیدار فردا برای هر دو تیم مهم است و به نظرم می‌توانیم دست آن‌ها را در این دیدار بخوانیم.

به گزارش وب‌سایت نود، روی فاریا سرمربی تیم فوتبال الدحیل قطر در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و الدحیل اظهار داشت: ما خودمان را با تمرکز کامل برای این بازی آماده کردیم. این بازی برای هر دو تیم بسیار مهم است و نتیجه این دیدار می تواند برای صعود هر 2 تیم تعیین کننده باشد. ما باید استقلال را خوب بشناسیم و به موقع برای بردن واکنش نشان بدهیم.

وی افزود: ما از بازی اول استقلال را می شناسیم و نقاط قوت و ضعف آنها را به خوبی شناخته ایم. برای بازی فردا که سخت است آماده‌ایم ولی مثل تمامی مصاحبه های قبلی می گویم در این گروه بازی ساده وجود ندارد و هر 4 تیم قابلیت تقابل با هم را دارند. به همین دلیل با نهایت قدرت باید ظاهر شویم.

سرمربی تیم الدحیل در خصوص اینکه چقدر از مربی جدید استقلال شناخت دارد، گفت: می دانیم که استقلال مربی اش را تغییر داده ولی ما خودمان را برای هر چالشی آماده کرده ایم. فکر می‌کنم بتوانیم دست استقلال را در بازی فردا بخوانیم.

وی در خصوص غیبت 2 بازیکن تیمش مثل کریم بوزیاف و سلطان بریک گفت: سوال خوبی کردید، ما قبلا این چالش‌ها را داشته ایم ولی تیم ما باید به مسیرش با بازیکنانش یا بدون برخی از بازیکنانش به کارش ادامه بدهد. ما فردا بازی سختی داریم و نهایت تلاش خود را انجام خواهیم داد.

سرمربی تیم فوتبال الدحیل در خصوص اینکه قبلا جو ورزشگاه آزادی را مقابل پرسپولیس را به چشم دیده و فکر می‌کند فردا چه جوی را در ورزشگاه آزادی مقابل تماشاگران استقلال تجربه کند گفت: به عنوان کسی که عاشق فوتبال هستم چنین بازی‌هایی را در چنین ورزشگاهی دوست دارم. آماده‌ایم که بهترین نمایش را داشته باشیم. بازیکنان هم با وجودی که چنین فشاری را از سوی تماشاگران حس می‌کنند ولی مطمئنا دوست دارند بهترین نمایش خود را به تماشاگران نشان بدهند.

4416

نظرات کاربران
صادق.اهوازی
متاسفانه استقلال توی بازیهای آسیایی نتونسته جلوی تیمهای قوی این قاره در ورزشگاه آزادی نتیجه خوبی کسب کنه , بنظر من با این وضع تیم و آشفتگی موجود نباید انتظار و توقع بالایی داشته باشیم.امیدوارم عکس این اتفاق بیفته و استقلال نتیجه بسیار خوبی کسب کنه.
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۳:۰۳
پاسخ
14
14
پرویز سرخدل
جناب فاریا استقلال همنام اهوازی رو که ته جدول لیگ برتر قرارداشت شکست داده اونا دنبال ثبت رکوردبزرگترین پرچم درگینتس هستن راستی روزنامه استقلال جوان درشروع بازیها نوشته بود نوبت ستاره سوم است آری دست استقلال برای همه رو شده
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۸:۳۵
پاسخ
41
39
ARYOBARZAN
ما میخوایم به ازای هر برد یه ستاره بزنیم میخوایم پرچمی بسازیم اندازه کل کشور ما استقلال خوزستان ته جدولی رو بردیم به شما ربطی داره؟ (شما که با همین استقلال بازی رفت به زور مساوی گرفتین تو روزایی که میخواستین قهرمان آسیا بشین بازی برگشتم که به زور بردین)
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۱:۳۹
20
13
کوپا امجدیه
الدحیل به راحتی میتونه شیشتقلال رو تو آزادی ببره ... وجود بازیکنان شاخصی چون بن عطیه ، العربی ، معز علی ، ناکاجیما ، لوئیز و ادمیلسون این رو تایید میکنه در ضمن وجود مربی باهوشی چون روی فاریا میتونه آینده بسیار خوبی واسه این تیم متمول قطری بسازه
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۰:۱۴
پاسخ
45
40
گونکالوس جانشین تیام
سخته خیلی سخته . ولی امیدی کم هست
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۶:۳۰
پاسخ
21
23
تو قلبم مینویسم....عاشق پرسپولیسم...
اخه چپ و راست .سانتر کردن ..دیگه این حرفها را نداره ...
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۷:۰۵
پاسخ
47
37
عشقممم نیمار
ب پا شکست سنگینی نخوری :-) فک کنم همون اول بازی .. بزرگترین پرچم هواداری درتاریخ دنیارو ببینین ..از حال برین :-)
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۳:۳۸
پاسخ
44
66
عارف پرسپولیسی
پرچم بزرگ برا حذفتون؟
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۶:۲۲
13
18
reza
دیگه افتخار بالاتر از پرچم تو رزومه باشگاهتون پیدا نکردی ؟؟ اخییی
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۷:۱۵
14
21