فاصله پرسپولیس تا بهترین تیم آسیایی؛ 4 فرصت سوخته

فاصله پرسپولیس تا بهترین تیم آسیایی؛ 4 فرصت سوخته

34764
22:00
25 مهر 1396
چهار بازی با الهلالِ فینالیست و بدون حتی یک برد، این معنی را می‌دهد که تیم‌های ایرانی هنوز با بهترین تیم آسیا شدن، فاصله دارند.

وبسایت رسمی برنامه نود - چهار بازی با الهلالِ فینالیست شده و بدون حتی یک برد، این معنی را می‌دهد که تیم‌های ایرانی هنوز با بهترین تیم آسیا شدن، فاصله دارند.

به گزارش وبسایت نود، پرسپولیس باز هم الهلال را نبرد. تساوی یک بر یک، تساوی بدون گل، شکست سنگین چهار بر صفر و حالا هم تساوی دو بر دو. پرسپولیس در این دوره از لیگ قهرمانان آسیا، چهار مرتبه فرصت داشت که الهلال را ببرد، ولی در هیچ کدام از بازی‌ها موفق نشد.

در لیگ قهرمانان آسیا که تیم‌های هر منطقه با هم رقابت می‌کنند، این فرصت را به پرسپولیس داده بود که حداقل عنوان بهترین تیم منطقه غرب آسیا را به نام خود کند. ولی پرسپولیس با پیروز نشدن در دو دیدار رفت و برگشت مقابل الهلال، فرصت رسیدن به فینال را از دست داد. پرسپولیس نه در مرحله گروهی و نه در نیمه‌نهایی موفق به شکست الهلال نشد. یعنی تیمی که با عنوان بهترین تیم منطقه غرب آسیا به فینال رسید، در چهار تقابل با پرسپولیس حتی یک بار هم از این تیم شکست نخورد. 

البته شکست دادن الهلال به همین سادگی‌ها هم نیست. الهلال در دوازده مسابقه اخیر لیگ قهرمانان آسیا از هیچ تیمی شکست نخورده است. تا با این آمار به رکورد قبلی‌اش که نباختن در بیست مسابقه آسیایی است نزدیک‌تر شود. الهلال با کلین‌شیت در پنج مسابقه، بهترین آمار را در بین آسیایی‌ دارد و نسبت به همه تیم‌ها، در بازی‌های کمتری گل خورده است. یعنی پرسپولیس مقابل حریف دست و پا بسته‌ای قرار نگرفته بود، ولی به هر حال فرصت اینکه بهترین تیم منطقه غرب آسیا را به نام خودش کند هم از دست داد.

پرسپولیس با شکست الهلال در دور گروهی هم می‌توانست این ادعا را مطرح کند که فاصله زیادی با بهترین تیم غرب آسیا نداشت. ولی وقتی در چهار مسابقه، حتی یک بار هم موفق به شکست الهلال نمی‌شود، این معنی را می‌دهد که هنوز تیم‌های ایرانی با بهترین تیم آسیا شدن، فاصله دارند. این ادعا زمانی پررنگ‌تر می‌شود که پرسپولیس به عنوان بهترین تیم دو فصل اخیر لیگ برتر از عهده آن برنیامده است. 

 

14001

نظرات کاربران
شیشپولیس ویتنام
عمر خریبین 5 _ شیشپولیس 2 خخخخ واقعا خداقوت دلاور
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۳:۵۳
پاسخ
12
15
Amir
آی عبدالرحمان آی ایمون زائد کجایین که ببینین دوباره این سیزدهمه جدولیا شاخ شدن❤❤❤
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۰:۲۱
پاسخ
6
21
نصیر
داوری ها 3 بازی به نفع الهلال بوده هم این بازی که 2-2 شد هم او دو بازی که مساوی شد 2 پنالتی رفت و برگشت پارسال نگرفته بودن..میزبانی رو هم که گرفتن چه طور ببریم!!؟
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۸:۲۸
پاسخ
3
16
بهاررر...
شیشتقولی یعنی شبی که العین 6تا زد شما خواب عمر عبدالرحمن می دیدی! اصلا کشته ی همین صداقتتونیم!! خخخخخخ
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۵۴:۲۴
پاسخ
5
17
سپیدرودعشق بی پایان
دردومسابقه ای ک درعمان عملا اعداب میزبان بودن ب رغم نبودن خیییلی ازبازیکنان اصلیمون نتونستن ببرنمون وبازی رفت مرحله ی نیمه نهایی هم چهاربازیکن اصلیمون رونداشتیم وحاشیه تیم رو داغون کرد دراین بازی همه همه دیدند ک لطف داور در اعلام یک پنالتیِ صددرصد اشتباه بنفع الهلال واعلام نکردن حداقل یک پنالتیِ صددرصد برا پرسپولیس باعث شد ک الهلال ازدستمون در بره،،بی کفایتیِ مسولان ورزشی مون هم در مورد داورِ عرب وقبل ازاون در گرفتن میزبانی ازایران مزیدِ برعلت شد پس اونطورام ک میگید فاصله حداقل بین پرسپولیس والهلال وجودنداشت بماند ک خیییلی ازهموطنان بخاطر ناکامی تیمشون سعی در کتمان این واقعیتهای مسلم دارند هرچی برانکوبگه
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۵۰:۳۲
پاسخ
4
15
فریبا
واقعن فکر میکنید اگه داور مغرضانه سوت نمیزد پرسپولیس نمیتونست الهلالو ببره؟؟
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۷:۵۵
پاسخ
4
21
پرسپولیس سرورتونه
واقعا شما شیشتقلالیها خیلی رو دارید ما تو نیمه نهایی باختیم شما کجا چه رویی خدا بالا سرتو نگاه کن گردنتون نگیره شیشتقلالیها بچاپن
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۰:۰۸
پاسخ
6
13
اصغر
برای استقلالی ها متاسفم واقعا تاس اوره برای تیمی که برای حضور در اسیا باید دلش رو به نتایج پرسپولیس خوش کنه برای تیمی که خودش بد ترین نتایج رو گرفته و ستاره هاش مال جام چهار جانبه است شما بهترین هستید مشکلی نیست ثابت کنید نه به ما به اسیا به الهلال به العین کری خوندن اسونه حداقل پرسپولیس تمام تلاشش رو کرد با هر نتیجه و مشکلی سیگاری قلیونی جالبه که این سیگاری و قلیونی ها از شما متخصصین اسیا بهتر نتیجه گرفتن دم همه بچه های پرسپولیس گرم ادمین جان خواهش
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۹:۰۰
پاسخ
6
16
پارسا ایرانی
پرسپولیس هم در دیدار رفت و هم در دیدار برگشت به سرمربی خودش باخت. ترکیب اشتباه - عدم استفاده از جلال در دیدار اول - استفاده از دو هافبک دفاعی در دیدار دوم - عدم تعویض به موقع که واقعا روی اعصابه..... و هوش پایین سرمربی رو نشون میده. آخه تعویض دقیقه ۹۰ یعنی چی؟ تیمی که گل میخواد و روند بازی هم طوری نیست که راضی کننده باشه چرا نباید بین دو نیمه تعویض داشته باشه؟ حتی با گذشت ۱۵ دقیقه از نیمه دوم هم تعویض نکرد!!!! و بعد از اینکه مربی الهلال تعویض کرد آقا یادش افتاد که میشه تعویض کرد. واقعا جای تاسف داره که باشگاه یه کمیته فنی نداره که این اشتباهات فاحش و ابتدایی رو که بارها و بارها توسط برانکو تکرار شده و میشه رو بهش گوشزد کنه و از تکرارش جلوگیری کنه.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۷:۰۶
پاسخ
9
6
Perspolis
شما که تخصصتون اسیا بود چی کار کردید! (6)
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۲:۱۸
پاسخ
6
17
امین
دمشون گرم دم برانکو گرم بخدا تا لحظه آخر با روحیه و با غیرت بودن!اینایی هم که دیسلایک میکنن کینه ی عبدالرحمن توی دلشونه!
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۲:۴۹
پاسخ
9
18
Shahrokh ❤ Perspolisi
اگه اون مشکلات پیش نیومده بود احتمال اینکه ما فینال باشیم کم نبود ولی با تمام این حرفا تا همین جا هم خیلی خوب کار کردیم و ایشالا با تلاش و تمرین بیشتر سال بعد بهتر عمل میکنیم و به بی صبرانه منتظر لیگ قهرمانان سال بعد شروع بشه و امیدوارم دوباره با الهلال همگروه بشیم تا این باختو که بخاطر مسائل روانی محرویت رقم خوردو جبران کنیم. جمله آخر ۶تا و ۴تا میگیم چون زدیم و از اینو اون بالا نرفتیم
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۰:۰۹
پاسخ
6
14
محسن red
اگر بازی در تهران برگزار ميشد پرسپولیس الهلال را له میکرد تبریک به اونهايي که ما را از میزبانی محروم کردند......
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۰:۰۶
پاسخ
29
74
آبتین
الریان و لخویا تو تهران له کردین بس بود
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۰۳:۳۶
14
15
شیشپولیس
اگه بازی رفتم تو عربستان بود جا چهارتا هشتا میخوردی برو خدارو شکر کن
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۰:۲۲
18
12
ایرانـ
من نمیدونم ما بر چه اساسی توقع داریم تیمهای باشگاهی مون قهرمان آسیا بشن؟؟؟ باشگاه های ما نه پول دارن که 2 تا بازیکن با کیفیت بین الملی بخرن! نه ورزشگاه و زمین تمرینی مناسب دارن مدیریت هم که قوربونش برم! لابی هم پیشکش! نمی تونیم حق قانونی خودمون رو بگیریم. از هواداران همه تیمها می خوام حرف از قهرمانی تو آسیا نزنیم سنگینتریم
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۹:۱۲
پاسخ
6
65
..محمد امین
اگه عدالت برقرار بود نتیجه چیز دیگری بود گل اول الهلال تو بازی رفت آفساید بود ، گل اولش تو این بازی هم که پنالتی نبود ، بک پنالتی هم که برای پرسپولیس داور نگرفت. داور عرب همیشه هوای اعرابو داره بازم بچه ها خسته نباشن
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۹:۰۸
پاسخ
30
65
عمرخریبین
اگه عدالت برقرار میشد که شما صعود نمیکردید
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۲:۳۱
14
17