فاصله 87 دقیقه ای رئال مادرید تا ثبت یک رکورد تاریخی

فاصله 87 دقیقه ای رئال مادرید تا ثبت یک رکورد تاریخی

10857
18:03
18 مهر 1397
نام جولن لوپتگی می‌تواند در بین یکی از بدترین رکوردهای ممکن ثبت شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - نام جولن لوپتگی می‌تواند در بین یکی از بدترین رکوردهای ممکن ثبت شود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، گل های رئال مادرید خشک شده اند و رئال تحت هدایت لوپتگی ممکن است یک رکورد منفی را در تاریخ این باشگاه ثبت کند.

رئال در 4 بازی اخیر خود مقابل اتلتیکومادرید، سویا، زسکا مسکو و آلاوز موفق به برد نشده و حتی نتوانسته گلی را در این دیدارها به ثمر برساند. در حقیقت 409 دقیقه از آخرین گل رئال مادرید در این فصل می‌گذرد؛ گلی که در پیروزی 1-0 کهکشانی ها مقابل اسپانیول توسط مارکو آسنسیو در دقیقه 41 وارد دروازه حریف شد.

بدترین آمار رئال مادرید در گلزنی مربوط به فصل 85-1984 است که رئال مادرید تحت هدایت آمانسیو آمارو و با داشتن بازیکنانی نظیر امیلیو بوتراگوئنو، سانتیانا و خورخه والدانو 496 دقیقه را بدون زدن حتی یک گل سپری کرد.

بنابراین رئال لوپتگی برای نرسیدن به آن رکورد 87 دقیقه فرصت دارد و اگر این اتفاق واقعا در بازی بعدی رخ ندهد، لوپتگی باید از سرنوشت خود روی نیمکت هدایت سفیدها نگران شود. 

حریف بعدی رئال مادرید لوانته است که با دریافت 14 گل تا به اینجای فصل، سومین خط دفاع ضعیف لالیگا را در اختیار داشته است. لوس بلانکوس در این راه چشم به بازگشت کریم بنزما و گرت بیل به روزهای خوب ابتدای فصل دوخته است. هیچ یک از این بازیکنان از روز یک سپتامبر و برتری 4-1 مقابل لگانس در لالیگا گلزنی نکرده اند. بازیکنان تهاجمی دیگر مانند مارکو آسنسیو و ماریانو دیاز نیز در این فصل تنها یک گل به ثمر رسانده اند.

بازیکنان میانی رئال مادرید نظیر لوکا مودریچ، تونی کروس و کاسمیرو هم هنوز گلزنی در این فصل را تجربه نکرده اند. رئال مادرید تا پایان هفته هشتم لالیگا 12 گل به ثمر رسانده که این آمار کمتر از تیم هایی نظیر سلتاویگو و سویا و برابر با تیم هایی مثل سوسیه‌داد و لوانته است.

7712

نظرات کاربران
A68
بازیکن خیلی مهمه تو یه تیم یه وزنه بود کریس واسه این تیم ـکریس هم که رفته یووه اونجا هم نیاز به زمان داره تا جا بیوفته.تو ایران هم ببینی استقلال چند تا از ستارهاشو از دست داده بازیکنان جدید امدن باید زمان بدن به این تیم همنطور که استقلال نیاز به زمان داره.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۹:۲۲
پاسخ
13
19
رئال 13
تحویل بگیر اقای پرز با نهایت خونسردی و بی تفاوتی رونالدو رو فروختی از اونطرف هیچ بازیکن بزرگی هم واسه تقویت تیم جذب نکردی تیمی به بزرگی رئال نباید اینجوری باشه پرز با این کاراش کمر به نابودی تیم بسته
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۳:۴۰
پاسخ
18
87
ugd
پرز رئال نابود کرد
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۵:۳۹
7
17
حامد مسی عشق آرژانتین
واقعاً چه قدر منطقی بود خخخخخخخخ اصلا چه ربطی به خروج زیدان نداشت، فقط مربوط به خروج رونالدو بود، پس اول فصل شما کجا بودید؟ وقتی اونور رونالدو درمونده بود و اینور رئال خوب نتیجه می‌گرفت؟
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۸:۴۰
20
20