فاکس اسپورت: طارمی بهترین بازیکن دیدار ایران و یمن

فاکس اسپورت: طارمی بهترین بازیکن دیدار ایران و یمن

3684
23:29
17 دی 1397
مهاجم ملی پوش کشورمان از دید فاکس اسپورت بهترین بازیکن دیدار ایران با یمن شد.

به گزارش وبسایت نود، تیم ملی ایران در اولین دیدارش در جام ملت های آسیا 2019 امارات مقابل یمن قرار گرفت و این تیم را با نتیجه پرگل 5 بر صفر شکست داد.

سایت فاکس اسپورت در ارزیابی فنی خود از این دیدار به مهدی طارمی، مهاجم ملی پوش کشورمان که در این بازی 2 گل به ثمر رساند نمره 9 و نیم از 10 را داد تا او بهترین بازیکن دیدار شود. اشکان دژاگه با گرفتن 9 امتیاز در رده دوم قرار گرفت.

1004

نظرات کاربران
ایران
اشکان بهترین بود
۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۲:۲۱
پاسخ
13
4
پسر آبی
بازیکن خوبیه ولی نیاز به مشاوره و یادگیری رفتار حرفه ایی. با قبول کردن حرفش در مورد شادی پس از گلش باز هم رفتاری که شائبه کل کل خیابانی باشگاهی رو داره در شان تیم ملی نیست. می تونست به نحوه دیگری یاد از هم تیمیش بکنه. به شخصه فقط بازیش رو دوست دارم.
۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۵:۰۷
پاسخ
7
3
پرسپولیسیم
افرین بهترین شدی کاش یه خورده جنبه میداشتی تو اخلاقم جلو هوادارایی که اسمتو فریاد میزدنو حمایتت کردن بهترین میشدی که البته حتما خیریتی توش بوده.... متشکرم
۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۴:۲۴
پاسخ
1
10
عشقممم نیمار
واقع حق عشقم طارمی بود ک‌بهترین بازیکن‌ شه...:-P حالا چون بحث افتخار افرینیه ..شیش_پولیسیا میان‌میگن ..طارمی بازیکن سابق ماست .. ببینید چ شیش_پولیسیه !! :-)
۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۰:۵۲
پاسخ
12
4
ققنوس سرخ
درسته که خائنی ولی با اون شیش نشون دادنت شادمون کردی!
۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۸:۲۴
پاسخ
6
8
دوچرخه سواران تهران
فقط حیف ک دوست نداشت هتریک کنه.همش پاس میداد
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۲:۲۲
پاسخ
26
112
تــاج کبیر
انقدر همدل و یکدست هست که اصلا مهم نیست براشون کی گل بزنه + طارمی انقد مرد هست که شرایط ازمون رو درک میکنه و میدونه در این شرایط اون به گل زدن بیشتر احتیاج داره تا خودش
۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۱:۲۹
2
11
استقلال بزرگ
اگر تیم پیروزی محروم شد به خاطر این بازیکن نبود، به خاطر سیستم حاکم بر باشگاه بود، هر لحظه ممکنه همون اتفاق دوباره بیوفته و تیمشون باز محروم بشه و این دلیل نمیشه که یک بازیکن رو مقصر بدونیم سیستم این تیم همین هست. جعل.
۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۸:۴۵
8
1
ایلیا
بهترین مهاجم ایران هست حالا بکسری با بحث خیریت خرابش کردن ولی از بی تفاوتیس خوش میاد هرچی میکوبنش اندازه سر سوزن توی عملکردش تاثیر نداره
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۶:۳۴
پاسخ
20
119
۶۶۶۶۶۶
دقیقا استعدادای واقعی رو با همین مسائل ازبین میبرن درضمن مث ی عده از بازیکنا دو رو نیس و ساده حرفاشو‌ میزنه
۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۰:۵۶
2
8