فتاحی: برای ما قانون بالاتر از علی کریمی است

فتاحی: برای ما قانون بالاتر از علی کریمی است

11542
14:35
17 بهمن 1396
رئیس کمیته مسابقات لیگ برتر فوتبال گفت: با توجه به اینکه کریمی مربی است اجازه حضور در نشست‌های خبری را ندارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کمیته مسابقات لیگ برتر فوتبال گفت: با توجه به اینکه کریمی مربی است اجازه حضور در نشست‌های خبری را ندارد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، سعید فتاحی در واکنش به اظهار نظر منتشر شده از قولش مبنی بر اینکه «حضور علی کریمی در نشست‌های خبری ممنوع نیست»، اظهار داشت: چنین حرفی را نزدم و باز تاکید می‌کنم که علی کریمی با توجه به اینکه مدرک A مربیگری ندارد و به عنوان مربی تیم سپیدرود محسوب می‌شود این اجازه را ندارد در نشست‌های خبری بعد و قبل از بازی شرکت کند. نه تنها کریمی بلکه هیچ مربی دیگری اجازه حضور در نشست‌های خبری را ندارد و فقط باید سرمربیان لیگ برتری در نشست‌های خبری شرکت کنند.

وی در واکنش به این سوال که چرا این قانون بعد از مصاحبه‌های اخیر علی کریمی به یکباره لحاظ شد، تاکید کرد: این قانون از قبل هم بوده اما ما تا قبل از این با تیم‌ها همکاری می‌کردیم. وقتی سرمربی تیم در تماس با سازمان لیگ اعلام می‌کند بیمار است یا صدایش گرفته از این‌رو نمی‌تواند خودش به نشست بیاید و دستیارش را می‌فرستد ما نمی‌توانستیم همکاری نکنیم. از این پس این طور نخواهد بود و فقط سرمربیان لیگ برتری در نشست‌های خبری شرکت خواهند کرد.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ یادآور شد: ما به دنبال اجرای قانون هستیم و نه علی کریمی بلکه هیچ‌کس دیگر برای ما از قانون بالاتر نیستند. مطمئن باشید از این پس فقط سرمربیان اجازه حضور در نشست‌های خبری را خواهند داشت.

 

2051

نظرات کاربران
hadi
دمتون گرم قانون برای همه یکسانه
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۱:۰۲
پاسخ
13
2
حسن برزویی حسن برزوئی
عمرا بتونید کاری کنید
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۳:۱۰
پاسخ
0
8
پرسپولیس بزرگ
حرف ونظرماحرف ونظرجادوگره.این باربابدکسی درافتادید۳۰میلیون هوادارپشت جادوگره.قانونای من دراوردی شماخوبن ک جهشی ب پستومقام میرسد.توروخدانگاه کنیدببینیدکیان سردمداران این فوتبال
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۷:۲۲
پاسخ
0
13
سیروس
قانوووووون تراااااااااکتور ودیگر هییییییچ
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۹:۵۷
پاسخ
1
8
محمود
بهتر بود جناب فتاحی اول توضیح میدادن کدوم قانون؟ شاید ایشون منظورش همون قانون فامیلی که اجازه داده ایشون بشن همه کاره سازمان لیگ منظورشه!!!
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۴:۲۲
پاسخ
0
13
احمد رضا
باید در همه جا و همه حالات قانون مهم تر از هر چیزی باشه.ای کاش صادقانه گفته باشید..اینو خودتون بهتر میدونید .ولی من دوس دارم باور کنم که واقعا قصد همین بوده.علی اقا سلطان فانتزیای ایران حرف انتقادی رو میشه طوری گفت که از هر شمشیری تیز تر باشه ولی بتونی اون رو راحت به انتقاد ناپذیر ترین فرد بگی و اون شخص اون لحظه حس نکنه و بره و بعد به فکر بیفته..مثل دریبلای کشویی که میزدی.در ظاهر ساده ولی زیبا و نابود کننده.
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۱:۴۳
پاسخ
4
32
سینا
جناب فتاحی این رو بدونید جادوگر اسیا خط قرمز ماست یک شبه قانون جدید وضع کردین دوست دارین با مصاحبه هاتون معرف بشین ما همه ار جادوگر حمایت می کنینم
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۵:۴۷
پاسخ
3
57
محسن
اگر دوباره سرمربی تماس گرفتند که گلوش گرفته، چی؟ عزیز چرا برای رهایی از برخی پرسشها قانون رو جلو میارین. یعنی چند چلسه پی در پی گلوی سرمبی گرفته بود شما به علی کریمی اجازه صحبت دادید. مخاطب رو چی فرض کردید؟ دستور از بالا دارید که مزارید صحبت کنه. خب نزارید جلو حرفاشو که نمی تونید بگیرید.
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۶:۰۲
پاسخ
1
53
پرسپولیسی
معلومه
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۵:۱۴
پاسخ
4
101
Tanha24
تا یکی حرف حق زد محروم از نشست خبریه! منطق صفره...اشتباهاتشونم قبول نمیکنن
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۸:۳۰
پاسخ
6
241
radin
چطوره تاحالا داشت پته ریخته روآب مجوز نداره
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۸:۱۳
پاسخ
2
132
ارمان
اقای قانونمند تا دیروز علی کریمی مشکلی نداشت یهو یادتون افتاده ؟؟؟ اقای عنایتی چی؟؟ ایشونم مثل اقا کریمی نباید مصاحبه قبل بازی کنه دیگه ن؟؟؟؟ مرسی ادمین
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۷:۲۳
پاسخ
7
232
6*4
ساکت لطفا یکی از یکی بدترین,خجالت هم چیز خوبیه
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۶:۲۶
پاسخ
8
226
سپیدرودی
آقای فتاحی امثال مثل شما که یه شبه راه صد ساله رو میرن هرگز نمی تونید انتقاد بپزیرید و برای حفظ میزتون حاضرید هر دورغیو به خورد مردم بدین
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۶:۱۱
پاسخ
6
259
Sorrow
ببين كيا دارن راجع به قانون حرف ميزنن؟؟!!!!
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۰:۳۹
پاسخ
7
269