فتاحی: تمام ورزشگاه‌ها نهایتاً تا چهارشنبه آماده میزبانی از مسابقات لیگ برتر می‌شوند/ بلیت‌فروشی فقط الکترونیکی خواهد بود

فتاحی: تمام ورزشگاه‌ها نهایتاً تا چهارشنبه آماده میزبانی از مسابقات لیگ برتر می‌شوند/ بلیت‌فروشی فقط الکترونیکی خواهد بود

2710
14:01
28 مرداد 1398
سعید فتاحی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد، کلیه ورزشگاه‌هایی که پذیرای تیم‌های لیگ برتری هستند نهایتاً تا روز چهارشنبه هفته جاری مهیای انجام مسابقات خواهند شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سعید فتاحی در مورد کارهای انجام شده برای برگزاری نوزدهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور گفت: با توجه به همت و پشتکار مسئولان باشگاه‌ها، وزارت ورزش و جوانان، صنعت و معدن و نفت الزامات امنیتی ورزشگاه‌ها در حال انجام است.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ با اشاره به الکترونیکی شدن بلیت‌ها اظهار داشت: فروش بلیت‌ها به صورت کاملاً الکترونیکی و از منزل انجام می‌شود و باشگاه میزبان موظف است که نحوه خرید بلیت را اطلاع‌رسانی و در اختیار مردم بگذارد.

وی همچنین در مورد نحوه خریداری کردن بلیت تصریح کرد: گیت‌های ورودی ورزشگاه‌ها نصب شده است و همه باید از طریق کارت ملی، بلیت خود را خریداری کنند و همچنین باید کارت ملی خود را جهت ورود به ورزشگاه همراه داشته باشند.

فتاحی افزود: ورزشگاه‌ها مجهز به دوربین‌های مداربسته و صندلی‌ها شماره‌گذاری شده‌اند و هواداران و تماشاگران موظفند روی شماره صندلی درج شده روی بلیت‌شان بنشینند و از طریق دوربین‌های داخل ورزشگاه شناسایی می‌شوند. مردم باید با رعایت قوانین به فرهنگ‌سازی این مهم کمک کنند تا ما نیز بتوانیم مانند کشورهای پیشرفته دنیا لیگ را برگزار کنیم.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ با اشاره به جدید بودن سیستم الکترونیمکی مسابقات گفت: از آنجایی که این سیستم جدید است و مردم هنوز آشنایی کامل با آن ندارند امکان دارد در هفته‌های اول با مشکلات اندکی مواجه شوند. به همین خاطر ما از هواداران خواهش می‌کنیم صبور باشند.

فتاحی خاطر نشان کرد: دوستان ما در بحث فنی قول داده‌اند که با مهارت خود و کمک نیروی انتظامی مشکلات را به حداقل برسانند.

وی درباره زمان برگزاری بازی‌ها هم یادآور شد: مسابقات روز پنجشنبه 31 مرداد ماه با انجام بازی پرسپولیس - پارس جم جنوبی افتتاح می‌شود و همچنین بازی‌های دیگری در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می‌شوند.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در ادامه بیان کرد: 50 تا 60 درصد از ورزشگاه‌های برای هفته اول آماده هستند. چهار ورزشگاه در حال حاضر آماده هستند و چهار ورزشگاه دیگر تا فردا (سه‌شنبه) یا نهایتاً پس فردا شب (چهارشنبه شب) آماده خواهند شد.

فتاحی از آمادگی طبقه اول ورزشگاه آزادی، ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان، بنیان دیزل تبریز و شهدای شهر قدس خبر داد و گفت: ورزشگاه‌های نفت مسجدسلیمان، ذوب‌آهن اصفهان، شاهین شهرداری بوشهر و فولاد خوزستان هم تا فردا آماده خواهند شد.

1870

سایت فدراسیون فوتبال
نظرات کاربران
پرسپولیس 99❤️
ورزشگاه اصفهان را باید یک فکری به حالش بکنند و برخورد شدیدی هم با بیانیه دادن و بی نظمی بشه
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۸:۴۸
پاسخ
1
6
پسرجنوب
من که باورنمیکنم تمام ورزشگاههاآماده باشندوبعدشم ورزشگاههای اصفهان روبایداول آماده کردچون همه میدونندچه فاجعه ای ممکنه دوباره رخ بده اگه این دوربینهانصب نکنندخدابخیرکنه امسالو.شکی نیست همه ی ملت ایران دوست دارندفوتبال رودرورزشگاه هاباامنیت کامل ببینندوهمه دوست دارنددرسلامت کامل بازیهاروتماشاکنندوازفوتبال درکنارهم لذت ببرندیه عده تماشاگرنماهستندکه فقط دوست دارندبین تیمهاوتماشاگران روخراب کنندبنفع تیم های خاص اماتماشاگرواقعی نبایداجازه بده که این تماشاگرنماهااین لذت دورهمی فوتبالی روازبین ببرند...یاعلی.
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۲:۵۳
پاسخ
6
23
علی
فکر نمیکنید برگزاری بازی نثل کشورای پیشرفته نیاز به مدیران و تصمیم گیران حرفه ای تو فدراسبون و بعدش باشگاهها دارن . شما یک نگاه به خوداتون و یک نگاه به تصمیم گیران دو تیم سرسبد فوتبال بندازید مسولان و مدیران کدومشون یکم حتی شبیه برگزار کنندگان فوتبال تو کشورای پیشرفته از نظر فوتبال هستن
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۳:۰۳
پاسخ
2
12
محمودی
پس ورزشگاه نقش جهان اصفهان که همه مشکلات را ایجاد کرد چی شد؟ این ورزشگاه بشدت باید تحت کنترل و همه بیرون و خارج ورزشگاه تحت نظارت باشد.ممنون
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۳:۴۹
پاسخ
7
38
ali
داداش سپاهان هفته اول میهمان هستش.
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۹:۵۶
2
2
Solo
چطور تا الان آماده نبود یهو همه چی اماده شد؟ یا شایدم چون مهاجم پرسپولیس رسید همه چی مهیا شد
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۹:۴۳
پاسخ
32
21
عمو کالی
منتظر بودن میلیچ بیاد تو ترکیب
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۷:۴۱
3
3
زانیار
خواستن استقلال 7 و 8 تا بازیکن خارجی بگیره بعدش شروع کنن
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۲:۳۳
10
16
جنگ نیست فوتباله
حالا شد یه چیزی عدالت حکم میکنه که همه تیمها در ورزشگاه خودشون بازی کنند
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۱:۲۵
پاسخ
0
24
سعیدرحمتی
خداکنه همیشه اینجور پیگیرباشید...
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۰:۴۵
پاسخ
1
24
قلب اهر به عشق پرسپولیس می تپد
این قوانین برای سپاهان باز دارنده نیستند؟
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۵:۵۱
پاسخ
10
24
Ali14
شما یه بار با نام تبریز اومدی حالا هم اهر . خخخخ
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۵:۰۱
14
11