فتاحی: فشردگی مسابقات برای استقلال بهتر شد

فتاحی: فشردگی مسابقات برای استقلال بهتر شد

11438
21:13
10 آبان 1398
مسئول کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر می‌گوید فشردگی مسابقات و بازی کردن استقلال در جام حذفی به نفع شاگردان استراماچونی شده است.

به گزارش وب‌سایت نود، سعید فتاحی درباره پشت در ماندن برخی از هواداران تراکتور گفت: ورزشگاه پر شده بود و دیگر جایی وجود نداشت. از هوداران تشکر می‌کنم که در آخر بازی تیمشان را با وجود شکست تشویق کردند. این موضوع اتفاق خوبی است. کاش سایر شهرها هم به این شکل از تیم خود حمایت کنند.

مسئول کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ درباره انتقاد برخی از مربیان به فشردگی لیگ برتر گفت: فقط باشگاه استقلال به فشردگی لیگ انتقاد داشت. این موضوع هم به خاطر جام حذفی بود. همه تیم‌ها در این مسابقات بازی داشتند. سه تیم پرسپولیس، سپاهان و تراکتور بیش از سه بازیکن در تیم ملی داشتند، باید در ۵ آذر بازی کنند. الان برای استقلال هم بهتر است که قبل از بازی با سپاهان استراحت می‌کند ولی سپاهان در جام حذفی به میدان می رود.

وی ادامه داد: همه جای دنیا بین دو بازی ۴۸ ساعت استراحت می‌دهند. ما حداقل ۷۲ ساعت را لحاظ می کنیم. کمتر از ۷۲ ساعت در لیگ ما وجود ندارد.

وی درباره محل بازی تراکتور و نود ارومیه در جام حذفی و آماده نبودن ورزشگاه‌های آذربایجان غربی اظهار کرد: تراکتور دو ورزشگاه شهید باکری و شهید تختی را دارد که هر دو یک سری نواقص دارد. مسئولان استان آذربایجان غربی قول دادند که مشکلات را برطرف کنند. در این فاصله بازدیدی از ورزشگاه‌ها خواهیم داشت تا بازی در یکی از این دو ورزشگاه انجام شود. اگر دو ورزشگاه آماده نشوند، نود ارومیه به جز آذربایجان شرقی می تواند در هر شهری میزبانی کند.

4416

نظرات کاربران
اقیانوس آبی
حالت خوبه آقای فتاحی؟؟؟؟حق داری ناراحت باشی
۱۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۱:۰۴
پاسخ
11
102
یک قدم جلو
فقط اینو میدونم تا استراما است. 2 روز یک بازیم کنیم، نسبت به تیمای دیگه زیباتر و جذاب تر بازی میکنیم.
۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۶:۲۲
پاسخ
12
116
افتخار خریدنی نیست
اقای فتاحی میشه توضیح بدین چه طور جنابعالی با پنج لایه توی ورزشگاه آزادی باعث میشی هر بازی پرسپولیس 5 تا 6 هزار پرسپولیسی بینوا و مظلوم پشت دروازه آزادی بمونن ولی در یادگار امام همه رو بدون بلیط راه میدی عدالت سازمان لیگ اینه ؟ آقای انصاری فرد منتظر عکس العمل شما هستیم من هر بازی بلیط میگیرم ولی آه اون نوجوون 16 ساله که دیروز به عشق دیدن جشن قهرمانی تیم محبوبش با چشم گریون پشت دروازه تیم موند همتون رو میگیره
۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۳:۰۴
پاسخ
39
27
هادی
فخاشی به پرسپولیس هیج ایرادی نداره ۹۰دق به پرسپوایس فخاشی میکنن یکساعت به ووریا فحاشی میکنن موقع کرنر زدن به سمت قائدی سنگ میزنن میشن بهترین هواداران!!! آقای فتاحی دروغگویی تا کی!!! دشمنی با پرسپولیس تا کجا!!!
۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۸:۳۴
پاسخ
17
62
قشقایی کبیر
برای استقلال بهتر شد؟؟؟ دو تا بازیکن رباط پاره کردند ... متاسفم برای سازمان لیگ
۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۷:۵۵
پاسخ
5
113
عدالتم آرزوست
واقعا باید تاسف خورد به حالت معلوم نیست تو کجای فوتبال بودی حالا واسه ما نطق میکنی بازیکنامون رباط پاره کردن میگه واسه استقلال خوب بود واقعا آدم متعجب میشه ادمین لطفا بچاپ
۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۲:۰۲
پاسخ
14
215
مجتبی جباری۲ پر۳پولی۳ صفر
تو که راس میگی
۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۰:۱۳
پاسخ
13
151
اریک
یکی به این بگه از آب گل آلود ماهی نگیره درسته که ما بردیم ولی این اصلا ربطی به فشردگی لیگ نداشت این فشردگی چن هفته دیگه با مصدومیت ها خودشو نشون میده
۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۸:۳۷
پاسخ
10
164
hamed ss
این مستر فتاحی ما رو چی فرض کرده؟!! داره زحمات کادرفنی و بدنساز و بازیکنان استقلال رو به نام خودش میزنه، فردا هم یه سری هوچی میان با استناد به حرفای این آقا میگن لیگ رو برنامه ریزی کردن تا استقلال رو از بحران در بیارن. انگار نه انگار که استقلال ۲ تا بازیکن که یکیش به اندازه چندتا بازیکن کارایی داشت رو از دست داده...
۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۴:۳۷
پاسخ
8
145
تاج کبیر آسیا
اقای فتاحی از آب گل آلود ماهی نگیر استقلال همین الانش شجاعیان و کریمی رو تا اخر فصل از دست داده روزبه چشمی و باقری رو در اختیار نداره یزدانی هم شانس اوردیم به بازی رسید وگرنه مربیمون باید میرفت تو دفاع می ایستاد کجای این فشردگی مسابقات به نفع استقلاله؟اینکه هشت روز سه بازی داشته به نفعشه؟
۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۳:۳۷
پاسخ
7
132
محسن
استقلال اول فصل از داوری بسیار ضرر کرد ولی الان از دست داور هم کاری ساخته نیست چون استقلال پر گل میبره
۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۳:۰۲
پاسخ
10
114
امید
یکماه لیگ را به تأخیر انداختند که بلیط فروشی الکترونیکی باشه و هرکی روی صندلی خودش بشینه ولی دیمی رفتند توی ورزشگاه و گزارشگر با افتخار میگه به ازای هر صندلی دو نفر توی ورزشگاه هستند. ماشاالله به این برنامه ریزی فدراسیون.
۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۷:۵۴
پاسخ
7
188
اس اس
کاشکی شما هم هوادار داشتین میرفتن ورزشگاهتون رو پر میکردن حالا واسه هر صندلی دونفرتون رو نخواستیم!!! خ خ خ
۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۳:۱۴
37
27
عشق آبی
بازیکن رباط پاره کرده نصف تیم مصدومن اومده میگه به نفعش شده آخه تو چقدر پررویی
۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۵:۱۶
پاسخ
7
184
ایمان۰۴
جمع کن بابا با اون برنامه ریزی لیگ... یه بچه ده ساله ار تو‌بهتر میتونه برنامه لیگ رو بده... راستی هفت ضربدر هشت چند میشه پرفسور فتاحی!؟
۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۲:۳۲
پاسخ
9
135
عشقممم نیمار
پ قبول دارید ک‌فقط برای عشق_تقلال .. بازیارو‌ فشرده کردید؟؟!! :-P متاسفم!! :-P مطمئنن با این نتبجه درخشان تاج کبیر ..حامیای خاص ب حول ولا افتادن و‌فکری دارن میکنن ک عشق_تقلال ب حاشیه ببرن تا ضعیف شه :-P در ضمن ..خسته نشدید اینقد جام اسنپی ب تیم سوگولی (شیش_پولیس) دادید ؟!! :-P
۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۸:۵۶
پاسخ
27
122