فتاحی: هیچکس از باشگاه استقلال درخواستی برای حضور مترجم استراماچونی نداشت

فتاحی: هیچکس از باشگاه استقلال درخواستی برای حضور مترجم استراماچونی نداشت

8686
21:21
01 شهریور 1398
رئیس کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال ، گفت: هیچکس از باشگاه استقلال درخواستی برای حضور مترجم استراماچونی در کنار زمین نداشت.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از فارس، سعید فتاحی در پایان دیدار استقلال و ماشین‌سازی درباره اعتراض باشگاه استقلال به عدم صدور مجوز برای مترجم استراماچونی در کنار زمین گفت: هیچ کس از باشگاه استقلال در این خصوص درخواستی از ما نداشت حتی استراماچونی و همکارانش نیز به دلیل مشکلاتی که در ثبت قراردادها وجود داشت آیدی کارت نداشتند اما این مشکل را حل کردیم؛ اگر مسئولان استقلال  این موضوع را هم مطرح می‌کردند همانطور که مشکل کادر فنی استقلال را مرتفع کردیم مشکل مترجم را هم حل می‌کردیم. 

وی درباره مشکل ورود تماشاگران و عدم اجازه خبرنگاران برای تصویربرداری در میکسدزون گفت: وقتی رسانه‌ها رعایت نمی‌کنند چه انتظاری از تماشاگران باید داشته باشیم؛ از دوستانی که در جام جهانی یا جام ملت‌های آسیا حضور داشتند سوال کنید و ببینید آیا می‌توانستند فیلم بگیرند. چون حق پخش تلویزیونی توسط فیفا و AFC به یک شرکت واگذار شده بود و باید برای صدور مجوز فیلم‌برداری پول پرداخت می‌کردند ما هم تمام تبلیغات محیطی و هر درآمدی در لیگ فوتبال را واگذار کرده‌ایم که اگر با درودگر صحبت کنید توضیح می‌دهد وقتی قانونی وضع می‌شود همه باید رعایت کنند، صدا و سیما هم در حال مذاکره در این خصوص است و هر نتیجه‌ای که حاصل شود انجام خواهد شد. 

رئیس کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال افزود: از قبل هم پیش‌بینی کرده بودیم شاید برای ورود  تماشاگران کمی دچار مشکل شویم اما در هر جای دنیا که یک سیستم جدید راه‌اندازی می‌شود در ابتدا مشکلاتی دارد اما نگاه کنید که چه کارهای خوبی انجام شده است نه تنها در بنیان دیزل بلکه در یادگار امام هم اصلاحات خوبی صورت گرفته اما توقع نداشته باشید یک ماهه همه چیز درست شود. در ورزشگاه یادگار امام 40 گیت نصب شده و صندلی‌ها شماره‌گذاری شده است. 

فتاحی تصریح کرد: دو سال است که بیلت‌فروشی به باشگاه‌ها واگذار شده است که بلیت را در سایت باشگاه بفروشند. از طریق کارت هواداری نیازی به خیلی از جزییات برای خرید بلیت نیست و با یک شماره هواداری خرید به راحتی انجام می‌شود برخی از تماشاگران که کارت هواداری ندارند باید سختی بیشتری را تحمل کنند. 

وی در پاسخ به این سوال که چه زمانی اوضاع ارام می‌شود، گفت: دو هفته اول لیگ را برگزار کردیم بعد از هفته دوم مسابقات تیم ملی و فیفادی را داریم که باشگاه‌ها می‌توانند برای رفع ایرادات اقدام کنند. ماشین‌سازی هم 20 روز فرصت دارا ایرادات را برطرف کند. در بازی دیروز پرسپولیس شرکت تجهیز به عنوان مجری بیلت‌فروشی استقلال و پرسپولیس اعلام کرد کسانی که بلیت خریده‌اند به ورزشگاه بروند که حدود 7 هزار بلیت از طریق سایت فروخته شد. هرچند قبول داریم سایت هم ایراداتی داشت اما اگر تماشاگران یک هفته تحمل می‌کردند این مشکل مرتفع می‌شد چرا که تمام این اقدامات برای رفاه حال و امنیت خود آنها است. کمک کنند تا این سیستم به راه بیفتد. 

4416

نظرات کاربران
دوست
خخخخ،چه باحال اصلا اینا رو نباید راه میدادین که اینقدر مترجم مترجم نکنن،خخخ،باز هتل شیشتقلال کوتاهی کرد انداخت گردن دیگران،مربی تیم هم آی دی کارت نداشته،فکر کن،خخخخ
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۰:۵۲
پاسخ
36
69
امید
استراماچونی و همکارانش ایدی کارت نداشتند ولی این مشکل را حل کردیم...وزیر پرسپولیسی بازهم کارخودش رو کرد...
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۲:۴۶
پاسخ
41
187
TT فراتر از باشگاه
یا خدا‌ اینا چی میگن‌پس چرا وقتی بازی دوستانه میبردین به مترجم احتیاج نداشتین
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۱:۵۰
پاسخ
38
174
عشقممم نیمار
حنی بدخواه درون تیم عشق_تقلال داریم ک‌حتی خودجوش مترجم برای استراشاه جور نکردن :-P
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۱:۲۵
پاسخ
206
27
شهربابک
خخخخخ شیشتقلال ۱۵ جدول یه کم پایین برید میرسید به نفت خخخخخ
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۱:۰۴
پاسخ
22
157
ققنوس سرخ
مشخصه که چونی داره خودشو به درودیوار میزنه تا باختو تقصیره یکی بندازه!!!
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۰:۲۲
پاسخ
24
135
تاجی
فرقی نداره فتحی بره یا بمونه. اگه بره یه حرف گوش کن وزارت دیگه میاد. واقعا خنده داره مربی خارجی کنار زمین مترجم بهش ندن
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۹:۱۰
پاسخ
103
34
تراختور
هوچی‌ گرایی ششتقلالی
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۳:۱۲
پاسخ
52
195
مجتبی جباری۲ پر۳پولی۳ صفر
به شما ارتباطی داره چهار چرخ؟
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۰:۱۰
58
25
سولدوز
فتاحی : چونی و همکارانش نیز به دلیل مشکلاتی که در ثبت قراردادها وجود داشت آیدی کارت نداشتند اما این مشکل را حل کردیم .... هر جور دور زدن قوانین برای تیم استقلال انجام میشه واقعا عجیبه.
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۰:۵۴
پاسخ
36
206
حامد
تا این وزارت و مسئولین هستن استقلال باید ضعیف نگه داشته بشه.
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۶:۲۴
پاسخ
206
45
نه به مافیای آبی
اگر برای اون عنصر تیپ 1/6 میلیون دلار هزینه نمیکردن و میرفتن یه عنصر کچل می آوردن با قیمت 700 هزار دلار بعد اونوقت وزیر میشد چی آبی یا قرمز
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۸:۳۳
13
54
سوگلیا
مگه ما شیشپولیسی هستیم که تجمع کنیم و برخورد نکنن!؟
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۳:۵۶
103
19
هوچیگران آبی
اره دیگه داداش مگه خبر نداری؟ وزیر به باقری گفته بود بالا نپری تا توپ بره تو دروازه حسینی ۶ میلیاردی! تا خودتون سر خودتون کلاه میزارید از دیگران چه انتظاری داری
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۱:۴۷
17
137
سینا
چه طوره برین جلوی فدراسیون تجمع بکنین و بگین چرا استقلال به ماشین سازی باخته...گل ماشین سازی رو وزیر ورزش زده.ادمین لطف کن
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۴:۱۷
25
189
دختر پرسپولیسی
به اندازه کل تیمای لیگ هزینه کردن خوب یه مترجمم میگرفتن که دیگه بهونه نگیرن
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۱:۰۳
24
184
حسام
قبول دارم آقا.مشکل از باشگاه خودمونه.استراماچونی هم گفت نمی دونم ایراد از باشگاه یا فدراسیون؟به هر حال این ایراد هست.و مطمینم از باشگاه خودمونه...مسبوق به سابقه هستند اخه!
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۵:۲۴
پاسخ
6
178