فتحی: آیا من باید از مذاکره شفر با بنی‌یاس مطلع باشم؟

فتحی: آیا من باید از مذاکره شفر با بنی‌یاس مطلع باشم؟

3976
19:48
16 اردیبهشت 1398
مدیرعامل باشگاه استقلال گفـت: به نظر شما اگر وینفرد شفر با باشگاه بنی‌یاس مذاکره کرده باشد من باید از این مسئله اطلاع داشته باشم.

به گزارش وب‌سایت نود، امیرحسین فتحی قبل از شروع دیدار استقلال و الدحیل در مورد نتیجه بازی امروز، گفت:‌ انشاءالله برنده می‌شویم. نتیجه با خداست اما با تیم خوب و و تمرینات خوبی که انجام دادیم

وی در مورد اینکه امروز مطرح شد 400 هزار دلار به باشگاه استقلال رسیده است،‌تصریح کرد: : خبر خوب و شادی به مردم بدهید. این حرف‌ها همه شایعات است.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد اینکه گفته می‌شود وینفرد شفر با باشگاه بنیاس امارات مذاکراتی داشته است، اظهار داشت: وینفرد شفر با بنی‌یاس قصد صحبت داشته باشد من باید از آن با خبر باشم. اگر شما امشب در خانه‌تان مهمان داشته باشید من باید از آن با خبر باشم؟!

وی در مورد اینکه آیا قصد برگزاری جلسه با شفر را دارند، تصریح کرد: بله قطعا ما با شفر جلسه می‌گذاریم اما من از این موضوع بی‌اطلاع هستم که او قصد دارد کجا برود.

4416

نظرات کاربران
Mshh
شما هم یکی مثل قبلی ها. بی تدبیر بدون سواد مدیریتی و بی اهمیت بودن باشگاه براتون و به فکر منافع مالی شخصی.
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۲:۴۶
پاسخ
3
18
عشقممم نیمار
از این نباید مطلع باشید ..ولی باید از چجوری فراری دانه تیام‌ و‌ جپارف و‌ابراهیمی ..باید اطلاع داشته باشید و‌الانشم پروندنه صیادمنش :-P
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۱:۰۴
پاسخ
20
23
Ali73ss
همچنین از سوپر جام فروختن صیاد دروغ های بیکران دیگه.
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۷:۱۱
1
10
مجتبی
بله چون یه سال قرارداد داره و میتونین پول رضایت نامه بگیرین
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۱:۰۲
پاسخ
7
26