فتحی: باید برای ستاره سوم تلاش کنیم/ همه از نمایش استقلال راضی بودند

فتحی: باید برای ستاره سوم تلاش کنیم/ همه از نمایش استقلال راضی بودند

10214
12:50
28 شهریور 1397
سرپرست باشگاه استقلال تهران در جلسه تمرینی امروز آبی‌پوشان حاضر شد و با شاگردان وینفرد شفر صحبت کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست باشگاه استقلال تهران در جلسه تمرینی امروز آبی‌پوشان حاضر شد و با شاگردان وینفرد شفر صحبت کرد. 

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از ایلنا، امیر حسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال در پایان تمرین با حضور در جمع بازیکنان گفت: نمایش خیلی خوبی در قطر داشتیم. همه از نمایش شما راضی بودند اما اتفاقاتی که نباید، رقم خورد. اتفاقات فوتبالی به ضرر استقلال رخ داد و در هر حال این اتفاق بخشی از فوتبال است و باید آن را پذیرفت. دست همه شما درد نکند و حالا باید لیگ قهرمانان آسیا را برای این فصل فراموش کنیم.

وی در ادامه صحبت های خود تصریح کرد: به زودی به لیگ قهرمانان دوباره برای ما آغاز می شود و برای ستاره سوم باید تلاش کنیم. الان باید تمرکز خود را روی لیگ و دو بازی حساسی که پیش رو داریم، بگذاریم.

سرپرست باشگاه استقلال در ادامه با حمایت از کادرفنی و بازیکنان گفت: ما در کنار شما و کادرفنی هستیم. با استواری و صلابت به پیش می رویم و نباید توجهی به شایعات داشته باشیم. ما ابتدا راه هستیم و تنها پنج هفته از شروع لیگ گذشته است. امیدوارم با شجاعتی که همیشه داشته اید، راه را ادامه دهید تا به جایگاه اصلی خود برسیم. باید از همه توان خود استفاده کنیم. در کنار آقای شفر که مربی فهیم و بزرگی است، باید به مسیر خود ادامه دهیم و نمایشی مانند آنچه در قطر داشتیم را تکرار کنیم.

1870

نظرات کاربران
اس اس قهرمان
رو نیست که سنگه پاس بس کنید خجالت بکشید از این بلایی که سر استقلال اوردید پدر و پسر دارن دلالی بازیکن میکنن بعد شما از چی صحبت میکنی بله شفر رو میگم ادمین ارادت
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۴:۴۸
پاسخ
0
20
کوروش
جعلی سوم خخخخخخخخ
۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۶:۰۱
پاسخ
2
19
حرف حق
استقلال میتونست بازدن گل سوم کارو به وقت اضافه بکشه. بازهم ده نفره توزمین حریف خوب بود.
۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۵:۵۵
پاسخ
13
1