فتحی: اعضای جدید هیئت مدیره استقلال می‌توانند به پیشرفت باشگاه کمک کنند

فتحی: اعضای جدید هیئت مدیره استقلال می‌توانند به پیشرفت باشگاه کمک کنند

872
15:26
08 بهمن 1397
امیرحسین فتحی، سرپرست باشگاه استقلال ابراز امیدواری کرد که شروع به کار هیئت مدیره جدید استقلال، منشأ خیر و برکت برای باشگاه بزرگ و مردمی استقلال باشد.

به گزارش وبسایت نود، امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت‌و‌گو با سایت این باشگاه ضمن تشکر از عنایت ویژه وزیر ورزش و جوانان و ریاست مجمع باشگاه استقلال در خصوص انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره، به اعضای جدید  خوش آمد گفته و برای آنان آرزوی موفقیت کرد. مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: اعضای جدید با توجه به سابقه کاری خود و توانمندی در حوزه‌های ورزشی و اقتصادی قطعا می‌توانند به پیشرفت و ترقی باشگاه در همه ابعاد و زمینه‌ها کمک و مساعدت کنند.

وی از زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه تمامی اعضای هیئت مدیره سابق اکبر عباسی ملکی، جواد قراب، حسن زمانی و رضا افتخاری تقدیر و تشکر کرده و اعلام کرد این بزرگواران در زمان تصدی خود در هیئت مدیره از هیچ کوششی در جهت اعتلای باشگاه دریغ نکردند و من وظیفه خود می‌دانم از زحمات تک تک این عزیزان تقدیر و تشکر کنم.

مدیرعامل باشگاه استقلال تصریح کرد: امیدوارم شروع به کار هیئت مدیره جدید منشأ خیر و برکت برای باشگاه بزرگ و مردمی استقلال باشد که قطعا همین طور خواهد بود.

1870

سایت باشگاه استقلال
نظرات کاربران
فرهاد
طرف رو به تیم سوم پایتخت راه ندادن آوردنش تو استقلال
۰۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۲:۱۷
پاسخ
7
3
عشقممم نیمار
من ک‌ امیدی ندارم ..‌چون عشق_تقلال پارسالم‌.‌.کلی پیشرفت کرد ..ولی حامیای هاص شیش_پولیس..کل پیشرفت عشق_تقلاله ..در عرض یه ماه ..نابود کردن :-P
۰۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۵:۴۴
پاسخ
11
11