فتحی: تنها چیزی که استراماچونی درباره‌اش صحبت نمی‌کرد، مبلغ قرارداد بود/ درباره رحمتی اطلاعات خاصی ندارم!

فتحی: تنها چیزی که استراماچونی درباره‌اش صحبت نمی‌کرد، مبلغ قرارداد بود/ درباره رحمتی اطلاعات خاصی ندارم!

11352
13:09
23 خرداد 1398
امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال گفت که تنها آیتمی که آندره‌آ استراماچونی در روند مذاکرات صحبتی نمی‌کرد، مبلغ قراردادش بود.

به گزارش وبسایت نود، فتحی در گفت‌وگوی تلویزیونی درباره انتخاب آندره‌آ استراماچونی به عنوان سرمربی استقلال اظهار داشت: روند اعلام استراماچونی طولانی نبود، روند مذاکره ماراتن طولانی بود. خدا را شکر اتفاق مثبتی در استقلال رخ داد. بیش از دو هفته مذاکرات طولانی با این مربی داشتیم و او نیز در حال بررسی امکانات بود. پس از کش و قوس‌های فراوان و تقریبا بامداد امروز (پنجشنبه) قرارداد نهایی با استراماچونی امضاء شد و دو فصل هدایت استقلال را برعهده گرفت. امیدوارم حضور این مربی باعث منشا خیر در استقلال بوده و با کسب نتایج خوب باعث خوشحالی هواداران شود.

وی در رابطه با مبلغ قرارداد استراماچونی افزود: استراماچونی با مطالعه روی استقلال آمده و تاریخ باشگاه را می‌دانست. برای من جالب بود و هواداران بدانند که شاید تنها آیتمی که با ایشان صحبت نشد، مبلغ قرارداد بود. او بیشتر دنبال امکانات باشگاه بود تا بتواند دانش و تجربه خودش را انتقال کند. امیدوارم با حضور استراماچونی شاهد روزهای خوب در استقلال باشیم.

مدیرعامل استقلال در خصوص پیوستن مهدی رحمتی به پدیده شهر خودرو تصریح کرد: من هم خبر پیوستن رحمتی را در صفحات مجازی دیدم و هنوز با ایشان صحبت نکردم. اطلاعات خاصی ندارم و نتوانسته‌ام با او صحبت کنم. قرارداد رحمتی با استقلال تمام شده و قطعا با ایشان صحبت خواهیم کرد.

فتحی در مورد پژمان منتظری، وریا غفوری و علی کریمی عنوان کرد: نمی‌دانم تیم ملی به ایران بازگشته یا نه، اما اگر برگردد با منتظری مذاکره خواهیم کرد. با غفوری و کریمی نیز صحبت کرده‌ایم، اما نتیجه نهایی مشخص نیست. امروز یا فردا وضعیت این دو بازیکن مشخص خواهد شد. درباره پاتوسی نیز قبلا گفته بودم که باید برای خرید این بازیکن به باشگاه کیپ تاون آفریقای جنوبی پرداختی داشته باشیم تا از وجودش استفاده کنیم.

وی در خصوص جذب بازیکنان جدید خاطرنشان کرد: به سه، چهار بازیکن صحبت شده، اما هنوز نهایی نشده است. در روزهای آینده در صورت قطعی شدن از طریق سایت باشگاه الاع رسانی خواهد شد.

مدیرعامل استقلال همچنین درباره وضعیت وینفرد شفر گفت: امیدوار هستیم با تدبیر پرونده شفر را به خوبی و خوشی ختم کنیم. برای این مربی آرزوی توفیق داریم.

1870

نظرات کاربران
شیش در چارتقلال
خخخخخخ تو عمرم دوروغگو تر از فتحی ندیدم میگفت نیومایر و فتحی رو بدون حتی یک ریال کنار گزاشتیم بعد گندش درومد
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۸:۳۴
پاسخ
7
37
استقلال کبیر
اگر حسین حسینی از استقلال بره بزرگترین خیانت رو وزارت ورزش و هیات مدیره منصوب مرتکب شدن و به هیچ عنوان قابل بخشش نیست
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۶:۲۳
پاسخ
26
7
پرهام
فتحی گفته مذاکره با استراماچونی عین یک ماراتن بود! ... خدا کنه نیم فصل عین صد و ده متر با مانع اخراجش نکنی رفیق! :)
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۷:۵۶
پاسخ
5
26
تاج
درباره حسینی چرا چیزی نگفته مدیرعامل راستگو
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۸:۵۳
پاسخ
1
45
محمد
خب وقتی شما یک میلیون و شیصد هزار یورو بهش پیشنهاد دادین دیگه جای بحثی نمونده که در موردش نظر بده دکتر
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۶:۴۰
پاسخ
5
83
تاج
کارنامه بسیار ضعیف + قیمت بالا = خیانت در حق تاج ...
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۳:۵۴
پاسخ
6
50
ممد نبودی
واقعا شان و فرهنگ برخی از دوستان تیم رقیب ناراحت کننده است. این مسخره کردنا یعنی چی؟‌ اگه استراماچونی مربی بدیه خب شما خوشحال باشید چرا حرف الکی میزنید؟ والا زیر هر مطلبی که به استقلال مربوط میشه بیشتر نظر میدید تا مطالب تیم خودتون! اسم این چیه واقعا؟ فرهنگ ؟‌ یا بی جنبگی؟
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۴:۴۰
پاسخ
58
18
جنگ نیست فوتباله
یادمه گفتی با گرو و نیومایر بدون پرداخت حتی یک دلار تسویه کردی ولی بعدا اعصا هیات مدیره و به خصوص رییس هیات مدیره تون دقیقا بر عکس حرف شما رو زدن و بعد هم که اصل قراردادهاشون اومد بیرون و حقایق بیش از پیش معلوم شد چرا دروع میگی جناب فتحی؟مگه عیر از مسایل مالی چیز دیگری هم هست که راجع بهش صحبت کنید؟حتی استراماچونی خاطرات علایق دوران کودکیش به استقلال رو این همه مدت برای شما بازگو میکرده
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۳:۵۴
پاسخ
1
60
م
عین شفر با صفر تومان فسخ میکنند
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۴:۳۹
پاسخ
2
53
دوست
با عملکرد پروفسور خطیر دیگه پرونده شفر به خوبی خوشی ختم نمیشه،وقتی از حضور در آسیا محروم شدین ببینم این خطیر جونت جرات داره بیا جلوی دوربین یا نه!!!هرچند شماها استاد خالی بندی و تناقض گویی هستین
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۱:۵۹
پاسخ
6
40
یه پرسپولیسیه تیر
دقیقا مثل قضییه نکونام
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۱:۲۱
پاسخ
7
35
علی
اگه بتونه استقلال رو به اوج برگردونه ۲ میلیون یورو با یک میلیون اپشن میارزه . شنا مقایسه کنید با شفر یک میلیون و دویستی بغیر اپشن و پسرش
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۸:۴۵
پاسخ
35
4
RED MRE
بابا شما خیلی پولدارین مثکه دست وبالتون حسابی بازه،اینا پولی نیس براتون.
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۶:۲۷
1
15
مردانی
اخه این همه هزینه واسه نایب قهرمانی لازم بود?! اونم توی خوش بینانه ترین حالت
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۷:۴۱
پاسخ
3
35
فانـ
میگن باشگاه اینتر از این ب بعد اگه بخواد اردو برگزارکنن استقلال هم دعوت میکنن
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۲:۵۱
پاسخ
2
30
یوهان کرایوف
دوستان آقای فتحی گفتن تنها چیزی که در موردش بحث نشد بعد گفتن یعنی کمترین بحث روش شد مباحث مالی بود و بیشتر امکانات براش مهم بود. به نظر این مورد درست باشه چون استراماچونی سرمربی جوان و تقریبا نا موفقی بوده و بیشتر براش مهمه که امکانات لازم برای موفقیت رو داشته باشه تا بتونه دوباره با موفقیت تو استقلال جایگاه از دست رفته تو سطح اول اروپا رو بدست بیاره. الان برای استراماچونی مهم اینه که به عنوان یک مربی موفق مطرح بشه و سالهای سال فرصت برای درآمد بیشتر داره.
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۱:۰۱
پاسخ
152
39
دسته سه
از اینجا هر کی بره میره حاشیه خلیج فارس بهترین بازیکن تون ک تیام بود رفت تیم ته جدولی امارات اینا ک بماند حتی آگه ده بار هم تو لیگ ایران قهرمان بشه هیچ وقت تو تیم های خوب اروپایی جایی نخواهد داشت این حرفی ک زدی ته خنده بود خودمونیم برانکو 3 قهرمانی آورد نایب قهرمانی آسیا آورد تهش از تیم های مصری و حاشیه خلیج فارس پیشنهاد داشت
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۲:۰۶
3
11
Moah
خدمت مهندسای عزیز عرض کنم که کسی با اومدن به لیگ ایران نمیتونه جایگاه از دست رفتش تو اروپا رو دوباره به دست بیاره، دیگه همچین چیزی نیاز به توضیح نداره واقعا. امثال اینجور مربیا معمولا یه فصل میان لیگ ایران و دلیلش هم اینه که از اینجا ترنسفر بشن لیگای حاشیه خلیج فارس چون هم دستمزد خوبی میگیرن اونجا هم شرایط زندگی لاکچری براشون فراهمه.
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۷:۴۸
1
35