فتحی: رقم قرارداد استراماچونی با دستیارانش از نصف 1.6 میلیون یورو هم کمتر است

فتحی: رقم قرارداد استراماچونی با دستیارانش از نصف 1.6 میلیون یورو هم کمتر است

6744
19:03
24 خرداد 1398
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: رقم قرارداد استراماچونی با دستیارانش از نصف 1.6 میلیون یورو هم کمتر است.

به گزارش وبسایت نود، امیر حسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص آخرین شرایط این باشگاه و حضور سرمربی جدید، گفت و گویی با سایت رسمی باشگاه انجام داد که در ادامه می‌خوانید:

* آقای فتحی، گفت و گو را با انتخاب سرمربی جدید پس از مذاکراتی چند هفته ای، آغاز کنیم. 

- بله، ما چند هفته با آقای استراماچونی در حال مذاکره بودیم. دلیلش هم این بود که نهایت دقت را به کار بردیم تا بهترین قرارداد بسته شود. با توجه به تجربیات قبلی، روی همه بندهای قرارداد صحبت و مطالعه کردیم و بهترین شرایط را در نظر گرفتیم. 

* گویا ایشان از بازیکنان و شرایط تیم هم اطلاعات کامل و خوبی دارند؟

- همین طور است. از همان زمان که مذاکرات اولیه شروع شد، این مربی شروع به تحقیق و جمع آوری اطلاعات در مورد تیم و بازیکنان کرد. جالب است که در ملاقات قبلی در ترکیه برای مذاکره، ایشان همه بازیکنان را به اسم و پُست بازی می‌شناخت و از نحوه عملکردشان اطلاع داشت. این فاکتور خیلی خوبی است و نشان می‌دهد ایشان به کارش اهمیت بالایی میدهد و با شناخت خوب از تیم به تهران می آید.]

* سرمربی جدید چه زمانی به ایران می آید ؟

- آقای استراماچونی به زودی و تا چند روز آینده وارد تهران می‌شود و کار خود را آغاز می‌کند.

* پس از حضور دستیاران این مربی و بازدید از امکانات باشگاه، عکس العملشان چه بود ؟

- بسیار خوب و‌ مثبت. پس از دیدن محل تمرین و ورزشگاه آزادی و سایر امکانات، پاسخ نهایی خود را اعلام کردند که این نشان دهنده رضایت آنهاست.

* در مورد رقم قرارداد این سرمربی هم  شایعات متفاوتی مطرح شد که شروع آن هم از برخی رسانه های ایتالیایی بود و در رسانه های ایران هم بازتاب داشت.

- این ها همان طور که گفتید، شایعات است و به هیچ وجه صحت ندارد. رقم قرارداد یک مساله محرمانه است میان مربی یا بازیکن با باشگاه.

* از رقمی مثل ۱.۶ میلیون یورو در سال هم صحبت شد.

- اصلا این طور نیست. رقم قرارداد استراماچونی و دستیاران ایشان روی هم در سال، از نصف این رقم هم کمتر است.

* از فعالیت های نقل و انتقالاتی هم صحبت کنید.

- بارها اعلام کردیم سیاست باشگاه این است که تا پیش از قطعی شدن، چیزی را اعلام نمی‌کند. در نیم فصل گذشته هم تحت فشار بودیم اما سعی کردیم در آرامش کارمان را انجام دهیم که فکر می‌کنم در نهایت هم هواداران از بازیکنان جذب شده و عملکرد آنها راضی بودند. حالا هم شرایط همین است. از هواداران عزیز و رسانه های محترم تقاضا دارم مسئولان باشگاه را تحت فشار نگذارند و اجازه دهند باشگاه به دور از هیاهو و در فضای آرام، بازیکنان مد نظرش را جذب کند.

* یعنی باشگاه در فصل نقل و انتقالات رضایت هواداران را برآورده می‌کند ؟

- قطعا همه سعی و تلاش ما همین است. حالا و با معرفی شدن سرمربی، روی نقل و انتقالات تمرکز می‌کنیم. شایسته ترین ها را به استقلال می آوریم اما بازهم تکرار می‌کنم، سیاست باشگاه این است و از همکارانم نیز خواسته ام که تا قبل از قطعی شدن، موضوعی را اعلام نکنند. هر زمان هم که حضور بازیکنی قطعی شد، از طریق سایت باشگاه اطلاع رسانی می‌شود.

ما مذاکرات خود را آغاز کرده ایم و نگرانی از این بابت وجود ندارد. در مورد بازیکنان ملی پوش هم همین طور است. با تعدادی از آنها از قبل صحبت کرده بودیم و حالا هم که تیم ملی از کره بازگشته، مذاکراتمان را با نفرات ملی پوش انجام میدهیم.

* در مورد امکانات تمرینی برای فصل آینده هم صحبت کنید.

- دستیاران آقای استراماچونی از ورزشگاه تهرانسر بازدید کردند و شرایط آنجا را تایید کردند. ضمن این که ما از مدتها قبل روی زمین چمن ورزشگاه انقلاب کار میکنیم و به شرایط مطلوبی رسیده است. رختکن و امکاناتی مثل سرویس بهداشتی، دوش، اتاق مربیان و اتاق پزشکی و ....هم آماده شده است. از این بابت نگرانی نداریم.

* تمرینات از چه زمانی آغاز می‌شود ؟

- به زودی و پس از حضور سرمربی تمریناتمان را در تهران آغاز می‌کنیم و بعد هم تیم راهی اردوی تدارکاتی می‌شود.

 * صحبت خاصی باقی مانده ؟

- با هواداران عزیز که مالکان واقعی باشگاه هستند، چند کلمه ای صحبت دارم. از آنها می‌خواهم به خدمتگذاران خود فرصت بدهند و اجازه دهند با آرامش و به دور از هیاهو و جنجال تیم را برای فصل آینده آماده کنیم. نخستین گام، حضور یک مربی جوان و با انگیزه و با دانش اروپایی بود که انجام شد. نقل و انتقالات را هم جلو می‌بریم تا بهترین تیم مهیای لیگ شود. باور کردن و پذیرفتن شایعات، کمکی به استقلال نمی‌کند. همه ما و هواداران عزیز یک هدف داریم و آن هم سربلندی و افتخار استقلال عزیز است و برای این هدف از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد.

۴۴۱۶

نظرات کاربران
امیر
ما چون میگیم یکو شیشصد ملیون یورو چون یورو اینحا 16000 تومنه! اصلا این مبلغ برای یک سال برا اونا چیزی نیست ارزش پول ما پایینه که میخوایم 74 ملیون بدیم . یکم عاقل باشید
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۰:۵۲
پاسخ
18
31
مافیای سرخ
انصافا هوادارای آبی دل استقلال یک خُرده زود رنج شدند و مدیریت و مسئولان باشگاه رو تحت فشار گذاشتن ... این نه تنها به تیم کمک نمی کنه بلکه اثرات منفی هم رو باشگاه میزاره ... بزاریم آقایان فتحی و خطیر چراغ خاموش و بدون شایعه و بازار گرمی کارشونو بکنن(من به شخصه به این دو عزیز اعتماد کامل دارم و می دونم برای موفقیت تیم از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.)
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۰:۳۷
پاسخ
63
11
محب
دروغ میگن ، طرفدارا هم باور میکنن و با چند نتیجه بد میگن اخراجش زیاد هزینه نداره و تیم به حلشیه میذه ، در واقع به خودسون دروغ میگن
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۵:۴۷
پاسخ
5
56
بهروز
من در آلمان پرشک هستم و طبیعتا درآمدم از درآمد یک مربی فوتبال در اروپا در یک تیم متوسط به پایین حرفه ای کمتر باید باشه! درسته آقای فتحی؟ حالا من بدون کسر مالیات بیشتر از ۵۵۰ هزار حقوقمه این آقا با سه تا دستیار تازه حدود حقوق من قرارداد بسته؟ واقعا دستتون درد نکنه عالی قرارداد بستین!!!
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۱:۴۶
پاسخ
10
78
آنتی آبی
لابد قراردادش دوهزار و پونصد تومنه
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۴:۰۱
پاسخ
5
66
شادوماد
مدیریت داره میگه انقدره دستمزدش، نمیدونم چه اصراری دارن قرمزا که داره دروغ میگه؟؟ بخدا این به ضرر خودتون میشه چون الان برانکو میاد بیشتر میخاد
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۱:۴۹
پاسخ
94
130
پرسپولیس ایران، نه استقلال تهران
قرمزا دروغ میگن رسانه های ایتالیایی دروغ میگن پس اسطورتون فرهاد مجیدی چی میگه اونم دروغ میگه که گفته مدیرایه استقلال رقم واقعی رو به هوادارا بگن ببین زمان شفر هم میگفتن ۲۰۰هزارتا ولی الان بابت ۱۲۰۰ رفته شکایت
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۱:۱۲
8
55
Jon snow
شادوماد پس چرا مدیریت گفت وزیر محترم کمک زیادی به باشگاه کرده میگفتین دست نشانده دروغگو ؟؟؟؟ الان راستگو شده؟؟؟؟؟
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۱:۲۳
3
43
پرسپولیس یونایتد
واقعا مارو چی فرض کردن؟؟؟ شفر با اون کارنامه ۱میلیون ۲۰ هزار دلار دستمزدش بود. بعد استرا ماچونی که سرمربی اینترمیلان بوده و ۲ ماهه دارن باهاش مذاکراره میکنن بیاد کمتر از شفر پول بگیره؟؟ هه. شما که این همه خرج میکنید حداقل راست و حسینی بگید چقد از بودجه بیت المال صرف چونی کردین
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۹:۱۰
پاسخ
123
132
آبیه آبی
به خاطر یک کل کل کلا چشم رو همه چی میبندید . دوست پرسپولیسی طبق مصوبه مجلس دولت اجازه نداره نه به استقلال نه به پرسپولیس کمک مالی بکنه که بخوان از بیت المال استفاده کنن .... بر عکس خیلی از تیمها که به صنایع وصل هستن و دولتی هستن . کمی قبل از کل کل هم فکر کردن بد نیست
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۸:۱۹
32
21
من
ظاهرا توی این باشگاه رسمه که مربیان جدید پیش از ورود به تیم سراغ بازیکنها رو میگیرن
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۳:۰۴
پاسخ
15
101
RED MRE
فتحی: رقم قرارداد استراماچونی با دستیارانش از نصف 1.6 میلیون یورو هم کمتر است ؛ چشم...
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۲:۵۷
پاسخ
99
90
عشقممم نیمار
من از هرکسی انتظار دارم در مورد رقم قرارداد استراشاه صحبت کنه بجز شیش_پولیسیا :-P اخه چطور میشه ک‌هوادارای تیمی از مبلغ خیلی کمه استراشاه و‌دستیاراش صحبت کنه ک سرمربی تیمش برانکو ..گرون قیمت ترین مربیه ..:-P ساای ۲۴ میلیارد برای یه نفر خیلی نهههه ؟؟ .:-)
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۰:۳۲
پاسخ
142
77
ebi
فرهاد شاه کینگ شفر حالا استراشاه ببینم شاه بعدتون کی میشه :) معمولا شاه ها دووم نمیارن و میرن
۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۸:۳۳
5
55
ارتش سرخ قهرمان
عشق نیمار عزیز منظور پرسپولیس ها چیزه دیگه ای هست. برانکو اگه گرون ترین مربی هم باشه باز هم حقش هست. استرشاه شما هم اگه 4 میلیون یورو هم بگیره، حقشه! چون مربی خوبی هست، کسی که مربی اینتر بوده بدون شک حقش هست. اما چیزی که خنده داره اینکه این همه مخفی کاری برای چیه؟ آخر سر که مبلغ واقعی مشخص میشه؟ وقتی این بابا رفت فیفا و شکایت کرد اونوقت معلوم میشه که. پس الکی جو ندیدن. پرسپولیسی ها فقط از اینکه مدیران به راحتی به مردم و طرفدارهاشون دروغ میگن ناراحت میشن و گرنه نوش جونش. هر تیمی حالا چه دولتی و چه خصوصی تونست هزینه بیشتر بکنه و بازیکن و مربی بهتری بگیره، لابد مدیران کار بلدی داشته که تونست منابع مالی لازم رو فراهم کنند. به امید اینکه طرفدارهای استقلال هم مانند بقیه تیم ها بتونن بازی های خوب و زیبای از تیم محبوبشون ببینند. با افتخار یک پرسپولیسی
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۰:۱۳
5
46
AliA3
والا تا اونجا ک ما میبینم شما در هر موردی صاحب نظری.اولا اگه این قیمت برانکو باشه واقعا حقشه.بعدشم پرسپولیس بجای خرید ۴۰ تا بازیکن مزخرف ۴تا بازیکن معمولی میگیره و میده برانکو ازشون بازیکن درجه یک میسازه پس پول اونام حق برانکوِ.شمام ک تو نقل و انتقالاتو خرج کردن تمام رکودهای تاریخ و زدین دیگه چی میخواین ک اینهمه ادعا دارین؟
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۱:۱۳
4
49
نیمار همیشه مصدوم
کینگ شفر دیگه پادشاهتون نیست؟
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۷:۳۶
3
53
ارتش سرخ
آره تو راست میگی اینارو فقط برای فریب دادن هوادارای شیشتقلال می زنی وگرنه هیچ دلیلی نداره خبرگزاری ایتالیا این رقم رو مطرح کنه تنها چیزی که تو کشور ما راحت گفته میشه دروغه دروغ فتحی کم دروغ بگو رقم قرارداد قبلا فاش شده حتی فرهاد مجیدی هم تائید کرده شیشتقلالی
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۲:۳۶
پاسخ
68
80
محمدرضا
بله، با کل آپشنا میشه حدود 40 هزار دلار...
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۵:۱۰
پاسخ
55
83
ابی به رنگ اسمان
منطق پرسپولیسی:هرکی رقم قرارداد رو بیشتر گفت اون درست میگه مثلا اگه فتحی بگه ۳ میلیون میگیره پرسپولیسیا میگت راست میگه اما اگه بگه کمتر میگیره میگن دروغه پرسپولیس ۱۰ سال مربی گرون قیمت میاورد کسی تو بوق و کرنا نکرد ولی یه شایعه درست شد علیه استقلال همه دم از بیت المال میزنن به فرض محال اگه رقم قرارداد همون ۱.۶ میلیون باشه میشه بگید نفر قبلی کی رکورد دار بوده؟برانکو؟
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۴:۵۶
پاسخ
94
72
Amir
یه چند ماه دیگه وقتی این هم عین شفر رفت و خواست شکایت کنه گندش تو فوتبال برتر و جاهای دیگه در میاد.دوباره میاین تقصیر ها را گردن هه مدیگر می اندازین.
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۳:۰۱
4
31
منطق
گرانترین مربیه قبلی ک رکورد رو شکسته بود شفر تون بوده دوست عزیز 1/2میلیون دلار ضمن اینکه در سه سال گذشته هرسال تیمتون رکورد گرانترین تیم لیگ رو زده،وقتی مسولین خودتون از چهارصد میلیارد صحبت میکنند یه چیز بگو بگنجه خب
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۹:۲۶
6
27
ستارگان سرخ ایران
به نظرم مخفی کاری داره صورت می گیره اگه می تونید خود قرار داد رو نشون بدید تا حرف شما رو باور کنیم در غیر اینصورت نه میشه حرف شما رو باور کرد نه رسانه های ایتالیایی
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۰:۴۱
پاسخ
15
92
قرمز بی افتخار
دقیقأ بیان همه قرارداد هایه واقعیه همه نفرات خارجی لیگ رو منتشر کنن ببینیم همه تیمها اگر انجام بدن خیلی خوبه اما فقط خارجی هایه استقلال رو منتشر کردن
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۱:۳۷
67
32
مرتضی
ایتالیایی ها دروغ میگن تو راست میگی یاد فسخ قراردادهای معروفت افتادم که گندش بعدش در امد
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۹:۳۷
پاسخ
17
102