فتحی: فرشید باقری هنوز محروم است/ اختلافی میان خطیر و شفر ندیدم

فتحی: فرشید باقری هنوز محروم است/ اختلافی میان خطیر و شفر ندیدم

3969
21:45
26 فروردین 1398
امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال، پس از جلسه هیات مدیره پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در حاشیه جلسه هیات مدیره در جمع خبرنگاران گفت: چهارمین جلسه هیات مدیره سال 1398 بسیار خوب مانند جلسات قبلی برگزار شد و رویکرد اقتصادی داشت. تصمیمات خوبی گرفتیم و مطمئن باشید که هواداران از نتایج این جلسات بهره مند خواهند شد.

وی درباره نتایج استقلال در هفته های اخیر اظهار داشت: در خصوص مسائل فنی من نباید صحبت کنم و در این باره آقای شفر صحبت می کنند. من در باشگاه به همراه همکارانم آقایان خطیر، مباشری، دکتر نوروزی و همه کادر باشگاه تمام توان خود را برای نتیجه گرفتن تیم گذاشته ایم. در دربی ما تیم بد نبودیم اما روز ما نبود. ما باید برنده دربی می بودیم و در نهایت تبعات دربی به دیدار سایپا کشیده شد. با کمک هواداران و اصحاب رسانه تیم به روند خوب خود باز گشته و امیدوارم هواداران حمایت کنند تا روزهای بهتری در استقلال داشته باشیم.

فتحی در پاسخ به این سوال که آیا تصمیم جدیدی درباره باقری اتخاذ شده، اضافه کرد: رای قبلی لازم الاجرا است و ایشان محروم هستند. آقای شفر یک نامه رسمی برای محرومیت ایشان نوشته و نامه دیگری نوشته نشده است. تصمیم باشگاه در خصوص ادامه محرومیت ایشان دائم الاجرا است.

وی ادامه داد: هر باشگاهی قوانین خود را دارد و من درباره دیگر باشگاه ها صحبت نمی کنم. ما نسبت به حرکت ایشان واکنش نشان دادیم و تصمیم خاص دیگری گرفته نشده است.

فتحی در پاسخ به این سوال که چرا مجیدی در تمرینات غیبت دارد، گفت: مجیدی باید در تمرینات حضور داشته باشند و من اطلاعی ندارم. مادربزرگ ایشان به رحمت خدا رفته است و با هماهنگی کادرفنی ایشان در مراسم مادر بزرگ خود حضور داشتند.

مدیرعامل استقلال در واکنش به حاشیه های ایجاد شده درباره شادی آبی ها برابر سپاهان، بیان کرد: درباره شادی از خود تیم سوال کنید. از بردن بازی بسیار خوشحال شدم و لذت بردم. اگر اتفاق خاصی افتاده، من بی اطلاع هستم.

وی در ادامه درباره بحث تمدید قراردادها، گفت: قرارداد پاتوسی و ایسما تا 1.5 سال اعتبار دارد و تا پایان فصل دیگر او بازیکن استقلال است و هیچ منعی وجود ندارد. کمیته نقل و انتقالات تشکیل خواهد شد و بازیکنان مورد نظر به زودی اضافه می شوند.

فتحی در واکنش به شایعه اختلاف دوباره خطیر و شفر، عنوان کرد: من ندیدم مشکلی میان خطیر و شفر وجود داشته باشد. اگر ما بخواهیم تکذیب کنیم، باید صبح و شب خبر تکذیب کنیم. ما اختلافات سلیقه زیادی داریم و این اختلافات طبیعی است. بین همه اعضای باشگاه اختلاف سلیقه وجود دارد اما مشکلی وجود ندارد و در فوتبال این مساله طبیعی است. ما کنار شفر هستیم و شفر در خدمت استقلال است تا تیم به اوج برسد.

او همچنین در بخش بعدی صحبت های خود درباره تمدید قرارداد دیگر بازیکن ها، بیان کرد: قرار شد در کمیته ای که به عنوان کمیته نقل و انتقالات با محوریت معاون ورزشی باشگاه و با حضور آقای مباشری و دکتر نوروزی تشکیل می شود، بررسی شده و قرارداد بازیکنان مورد نظر کادرفنی تمدید می شود.

فتحی در ادامه گفت: کمپ استقلال برای پیش فصل در ترکیه قطعی شد و تیم در یک جای معتبر در شهر استانبول حضور خواهد داشت.

مدیرعامل استقلال درباره مطالبات بین المللی این باشگاه، عنوان کرد: امروز مکاتبه ای با باشگاه ترابزون اسپور داشتیم و بابت تیام طلبی نداریم و قسط دوم آقای حسینی باقی مانده است.

فتحی در واکنش به موضوعات پیش آمده پیرامون کمیته فنی، بیان کرد: کمیته فنی خدمت دوستان هستیم و از عزیزان باشگاه استفاده می کنیم. عزیزان کمیته فنی یک عمر برای باشگاه زحمت کشیدند و باشگاه قدردان زحمات آنها است. افرادی هستند که در کمیته حضور ندارند اما به ما کمک می کنند. آقایان رجبی و همدانی هفته ای بیش از یک ساعت به من مشورت می دهند.

مدیرعامل استقلال اضافه کرد: ما قطعا درباره تمدید قرارداد مانند همه جای دنیا با نظر کادرفنی جلو می رویم و نظر شفر اعمال می شود.

وی در پایان صحبت های خود درباره مشکلات زمین تمرین آبی ها، گفت: یکی از مصوبات امروز این بود که برای احیای کمپ حجازی اقدام می کنیم و یک سرمایه گذار کمک می کند تا ترمیم، مرمت و بازسازی انجام شود. کمپ حجازی برای تیم بزرگسالان غیر قابل استفاده است و به زودی گروهی از باشگاه برای این کار مامور می شوند.

1004

نظرات کاربران
roya
فک کنم جناب فتحی هدفی جز فراری دادن بازیکنا نداره. اولین بازیکن هم باقریه.
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۶:۴۷
پاسخ
1
9
ققنوس سرخ
واقعا"خنده داره که باقری از فتحی و هیئت مدیره انتقاد کرده ولی فتحی میگه آقای شفر یک نامه رسمی برای محرومیت باقری نوشته و نامه دیگری نوشته نشده است! ولی خدایی این یکی خیلی خنده دارتره فتحی : من ندیدم مشکلی میان خطیر و شفر وجود!!!!! داشته باشد.
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۱:۱۱
پاسخ
11
52
استقلال قهرمان آسیا
ما هوادارای استقلال از جناب آقای فتحی خواهش میکنیم باقری رو ببخشن و اجازه بدن به تیم برگرده، استقلال تو این شرایط واقعا بهش احتیاج داره، گرچه همین الانم دیر شده و تا بازیکن بخواد روحیه از دست رفتش برگرده و دوباره با تیم هماهنگ بشه زمان میبره...
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۹:۴۲
3
7
چهارتقلال
فقط طی این فصل 20 تغییر در ترکیب استقلال صورت گرفته و در فصل قبل نیز 5 نفر از ترکیب فعلی تغییر کردند یعنی استقلال فعلی از اولین فصل حضور شفر تنها 4 بازیکن را در لیست نگاه داشته که مهدی رحمتی ، حسینی ، خسرو حیدری و فرشید اسماعیلی هستند . احتمالا 2 بازیکن دیگر هم از این فهرست جدا خواهند شد . یعنی استقلال طی 3 فصل تمام ترکیب خود به غیر از 2 نفر را تغییر داده و تعداد نقل و انتقالات استقلال در این 3 فصل به بیش از 65 نفر خواهد رسید یعنی در شروع فصل 98-99 نام بازیکنانی که از سال 95 تا 98 با استقلال قرارداد بسته اند به نزدیک 100 نفر (95 نفر تقریبا معادل 4 تیم کامل به نشان نماد 4 !!!!!) خواهد رسید که در جای خود یک رکورد بی سابقه است . سوال اینجاست منابعی که صرف این نقل و انتقالات شده از کجا آمده ؟ این همه تغییرات برای چیست ؟ چرا تیم با وجود این تغییرات تاریخی و بی سابقه نتیجه مورد نظر را نمی گیرد ؟ بهتر نبود این منابع خرج تمرین و زمین و رشد تاکتیک و تکنیک تیم می شد ؟
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۷:۱۷
پاسخ
23
46
شادوماد
همچنان با چشمان اشکبار از سرورت بگو
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۳:۰۳
6
2
پیمان
راستش نخوندم صحبتای کارشناسیتو:)) ولی من خوشحالم ک اخبار سرورتون رو انقدر جدی پیگیر هستید و مداوم کامنت میذارید‌. فقط خواستم بگم سرت ب کار خودت باشه گلپسر.
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۰۳:۴۵
3
1
حسام
تمام اینها اصلا و به هیچ وجه به شما ربطی نداره...
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۶:۴۴
33
23
تاج .. بارسا
هیچ اشتیاقی ندارم صحبتهاشون رو بخونم، هرگز نمیبخشم مدیران استقلال و کسانی که انتخابشون کردن رو، چهار فصل پیش زمان مظلومی با اختلاف صدر جدول بودیم نیم فصل دو هافبک ما جدا شدن (ریوالدو وکرار) خسرو مصدوم شد و تنها هافبک خوبی که داشتیم ابراهیمی بود و از ناچاری جابر هافبک بازی میکرد، اندو تیم نداشت نگرفتنش و با همین یه بازیکن احتمال نود و نه درصد قهرمان بودیم شیحی خخخ... مدیران چند ساله سر استقلال رو بریدن، زمین تمرین نداریم بازیکن اعتراض میکنه محرومش میکنن، ننگ... تنها نکته مثبت امسالشون این بود که بازیکن خریدن، یه مشت مصدوم و محروم ذهنی فقط چون تعدادشون زیاد بود سه چهارتا خوب از توشون در اومد که بازم جبران پنج بازیکن خوب جدا شده نیستن
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۱:۲۰
پاسخ
2
37
آبی دوست
آقای فتحی مدیر عامل محترم استقلال چرا یکی از بهترین بازیکنان استقلال رو کنار گذاشتید؟ استقلال در این برهه نیاز به استفاده از حد اکثر توانش داره خواهش میکنم فرشید باقری رو به تیم برگردونید چرا دارید سرمایه سوزی میکنید؟ لطفا بر پایه بغض و کینه در استقلال مدیریت نکنید تو رو خدا این بازیکن خوب رو بر گردونید ما هواداران استقلال ازتون اینو میخوایم
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۰:۳۵
پاسخ
3
39
hamed hamedi
آقا بسه دیگه! خود آقای شفر هم گفتن که وقتی نیاز داشته باشیم به بازیکن میشه جریمه مالی اعمال کرد شما با این کارت صدمه میزنی به تیم. تک تک این بازیا برای ما مهمه... تموم کن محرومیتش رو ما برای بازیهای آسیایی بهش نیاز داریم
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۷:۳۱
پاسخ
3
33
تاج کبیر
باقری باید بره از استقلال چون برانکو چندسالی هست که دنبالش هست چه راهی بهتراز این که مدیران پرسپولیسی استقلال این کارو برای اقایون انجام بدن
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۸:۲۴
پاسخ
37
22
هوادار واقعی
من خودم پیگیری میکنم تا شما جایزه بگیری این متن باید بشه جوک سال برانکو با 11 بازیکن که نصفشون نیمکت نشینهای سال قبلش بودن رفت فینال آسیا و تو لیگ از قهرمان شد . بعد چنتا بازیکن فیکسی که داشت بخاطر بی انضباطی گذاشت بیرون بعد چشمش دنبال بازیکن بی انضبات تیم دیگه ای هست ؟؟؟ برید برای خودتون داستان درست کنید لطفا بی انضباطی خودتون را به کسی ارتباط ندید
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۱:۰۵
21
45
استقلال تاج آسیا
اقای فتحی به این نمیگن مدیریت به این میگن خودزنی!!!!باشگاه واسه بازیکن هزینه میکنه تا تیم تقویت بشه بعد شما محرومش کردید؟اونم در حالیکه باقری جزو تاثیرگذارترین بازیکنهای استقلال بوده؟؟جریمه مالی و کسر قرارداد واسه اینطور مواقع هستش
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۷:۱۲
پاسخ
14
24
عشقممم نیمار
من تعجب میکنم ک چطوو ..یه سایتی ک میاد دیروز از اختلاف خطیر و گینگ شفر میاد میگ ک در دوخه قطر ..قبل بازی با الهلال..باهم ب اختلاف خوردن ؟؟؟ تا اونجایی ک من میدونم ..هیچ خبرنگاری همراه عشق_تقلال ب قطر سفر نکرد ..حالا چطوو این اختلاف .. اون سایته مورد نظر فهمیدن ..خدا داند :-P من نمیدونم خبرهای عشق_تقلال ..چجوری ب بیرون میره :-P در ضمن من همون اول فصل گفتم ک ..در پایان فصل ..تیمی غیر از شیش_پولیسه ..نمیزارن قهرمان شه ..ک قشنگ ب حرفم دارید میرسید :-)
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۶:۲۷
پاسخ
46
19
۶...زیباترین عدد...
اگر ۳۰ تا بازیکن نخریده بودین ...الان داشت بازی میکرد ....وگرنه شیشتقلال از این جور سیاست ها ..خبری نبود.....
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۸:۵۱
پاسخ
24
44