فتحی: میان شفر و خطیر اختلاف سلیقه وجود دارد / اگر استقلال را دوست دارید، دنبال حواشی نباشید

فتحی: میان شفر و خطیر اختلاف سلیقه وجود دارد / اگر استقلال را دوست دارید، دنبال حواشی نباشید

8692
22:58
28 بهمن 1397
مشروح صحبت های امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در پایان جلسه هیات مدیره را در زیر می خوانید.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در پایان جلسه هیات مدیره در جمع خبرنگاران گفت: درباره مسائل مختلف باشگاه بحث شد و تصمیمات خوبی گرفتیم که امیدوارم این تصمیمات برای باشگاه منشا خیر باشد.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره انتقاد برخی بازیکنان از شرایط این تیم، بیان کرد: همواره گفتم و باز هم می گویم که کشور ما با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کند و در فوتبال و باشگاه های دیگر نیز وضع همین است و استقلال نیز درگیر است. از روز اولی که من مسئولیت را بر عهده گرفتم چه در دوران هیات مدیره قبلی و چه حالا، برای حل مشکلات استقلال تلاش می‌کنیم. بازیکنان و هواداران عزیز بدانند که برای حل مشکلات استقلال قطعا تلاش می‌کنیم و کوتاه نمی آییم زیرا این موضوع وظیفه ما است.

وی در ادامه درباره مصوبات این جلسه افزود: وظایف و ساختار هیات مدیره به مسائل کلان باشگاه باز می‌گردد. کلیه مسائل باشگاه را در خصوص موارد مرتبط با باشگاه مطرح شد و راهکارهایی ارائه کردیم که امیدوارم از ثمرات آن باشگاه منتفع شود.

فتحی در پاسخ به این سوال که محل درآمد استقلال کجاست، گفت: استقلال و پرسپولیس از طریق اسپانسر تامین مالی می‌شوند. به دنبال راه های دیگر برای تامین اعتبار هستیم و این اتفاق نیز خواهد افتاد.

مدیرعامل استقلال درباره اختلاف میان اعضای باشگاه، بیان کرد: اگر استقلال را دوست دارید، دنبال حواشی نباشید. آقای خطیر معاون باشگاه هستند و در خدمت ایشان در جلسه بودیم. آقای مباشری نیز در جلسه ما بودند و این دو معاون بازوی باشگاه هستند. میان من و دو معاون اختلاف سلیقه است، میان اعضای هیات مدیره اختلاف سلیقه است و میان سرمربی و آقای خطیر نیز اختلاف سلیقه است. اختلاف سلیقه ذات باشگاه است و لازمه پیشرفت و توسعه می باشد. ما باید از این فضا استفاده کنیم اما همه اینها برای خانواده استقلال و برای بهبودی و پیشرفت تیم است.

وی در باره بیانیه‌های دو باشگاه ذوب آهن و ماشین سازی درباره دو بازیکن استقلال و بازگشت این بازیکنان، بیان کرد: شیطنت دوستانی است که استقلال را دوست ندارند. استقلال تعهداتی به دو باشگاه ماشین سازی و ذوب آهن برای پرداخت بدهی آنها دارد اما این‌ها نافی حضور این دو بازیکن در استقلال نیست. این دو بازیکن عضو مجموعه ما هستند و بدهی ما به آنها امری متفاوت از حضور بازیکنان است و ما بدهی دو باشگاه را پرداخت می کنیم.

فتحی در ادامه با اعلام درخواستی به هواداران و پیشکسوتان، گفت: مقطع حساسی پیش رو داریم. از هواداران و پیشکسوتان می خواهم از تیم حمایت کنند. استقلال از پر قدرت‌ترین های آسیا است. ما بهترین نفرات را داریم و بهترین‌ها را جذب کردیم.

مدیرعامل استقلال در بخش بعدی صحبت های خود درباره مطالبات استقلال از سازمان لیگ، بیان کرد: ما پیگیر مطالبات خود از سازمان لیگ هستیم و در محیطی دوستانه پیگیری می‌کنیم.

او در ادامه صحبت های خود درباره مشکلات زمین تمرین آبی‌ها، اضافه کرد: زمین چمن یک معضل اساسی است. فوتبال ما این مشکل را دارد و تنها مختص به استقلال نیست. آقای کی روش 8 سال از نبود زمین رنج می برد و گفت زمین مناسب ندارد. ما به درخواست شفر به پژوهشگاه رفتیم اما این زمین نواقصی دارد. ما به دنبال امکانات خوب و زمین مطلوب هستیم اما می‌دانیم امکانات زیر ساخت کم است.

فتحی درباره ورزشگاه امام رضا، تصریح کرد: ورزشگاه امام رضا آماده شده و یکی از بهترین چمن های مصنوعی تهران است. این زمین برای تیم های پایه است.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سوال که چه واکنشی نسبت به صحبت های بازیکنان در تمرین دارید، گفت: بازیکنان ما هستند و ما در خدمت آنها هستیم. بازیکنان ما مشکلات خاصی دارند و یکی از مشکلات زمین تمرین است و به زودی حل می شود.

1004

نظرات کاربران
پارسا
قبل از اینکه باشگاه تاسیس میکردند باید فکر استادیوم یا اقلا یک زمین تمرین درجه یک می بودند . باقی مسائل که دیگه بماند
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۲:۳۴
پاسخ
0
19
خطیر پر حاشیه
این خطیر ام که با همه اختلاف سلیقه داره آقا مدیر عامل اش کنین خلاص شیم دیکه.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۲:۴۵
پاسخ
4
11
سید
شفرجان خستمون کردی
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۱:۳۷
پاسخ
3
17
ایمان۰۴
شما یه زمین تمرین با نصف امکانات پرسپولیس جور کن بعد بیا برای هوادار تعیین تکلیف کن... اگه نمیتونی برو
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۲:۱۲
پاسخ
26
6
سید علی حسینی
مگه این دوتا همکارن کا اختلاف سلیقه دارن؟ ماهیت کار این دوتا کاملاً متفاوته. مگه اینکه مدیرعامل دارن به زبون بی زبونی و ناخواسته میگن که معاونشون توی امور فنی دخالت میکنه یا شفر توی امور مدیریت باشگاه که هردوتاش فاجعه است
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۱:۱۷
پاسخ
8
124
تاج کبیر
آقای فتحی لطفا بسته دیگه ما هواداران و باشگاه بزرگ استقلال تا ب کی قربانی شما و آقای وزیر و آقا زاده ها بشیم لطفا ب داد استقلال برسید
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۹:۵۹
پاسخ
109
48
محمد
کدوم نه سال ؟ اون ده سال که قهرمان نشدید به خاطر بیلیاقتی تیمتون بود وگرنه استقلال از لحاظ مالی اون موقع هم بد بود فقط ثبات مدیریت بهتری داشت ، اما 5 سال اخیر علنا با باشگاه دشمنی ها شروع شده ومیخوان تیمو تبدیل کنن به یه تیم معمولی وبدون هوادار فقط وفقط هدف همینه
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۷:۳۷
3
2
بهداد
دوست عزیز استقلالی من ... نه سال ما از همین شرایطی که شما دارید رنج بردیم . من حال شما رو درک میکنم . ادمین عزیزم .....
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۴:۴۹
3
21
حمید
مقصر اصلی هوادار ها هستند که فقط فشار اوردن بازیکن بخرید بخرید که باعث شد باشگاه با مشکل مالی مواجه بشه.همین هوادارایی که خودشون باعث اومدن منصوریان شدند و خودشون باعث رفتنش.وقتی مدیریت به حرف هوادار گوش بده عاقبتش همینه
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۹:۴۷
1
23
استقلال
خطیر شما جای بچه ی شفر هستی . بزار مربی کارشو بکنه
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۹:۵۶
پاسخ
75
51
مسعود
فقط حمایت.... فقط حمایت.. همین،
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۵:۵۲
پاسخ
86
23
hamed hamedi
دوستان استقلالی حمایت کنید. اسیر جوسازی و سمپاشی برخی افراد که سعی میکنند مثلا به خاطر آقای خطیر شما رو در مقابل آقای شفر قرار بدن نشید...اینها دوست نیستن چرا که در این مقطع حساس و رقابت در لیگ و بازیهای آسیایی، هیچ دوستی این کارها رو انجام نمیده! حمایت کنید از تیم... اما جوسازی و موضع گیری و جبهه گیری نکنید..از کل تیم حمایت کنید
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۶:۱۹
پاسخ
92
31
چند دیقه چندنفره چندتا گل
شفر کجایی که دارن برات جیگزین میارن .باید هرچه زودتر نتیجه بگیری و به فکر سهمیه باشی .وگر نه باید بری
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۳:۰۴
پاسخ
15
113
ÅĶ8
همش تقصیر برانکو‌عه
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۵:۰۶
پاسخ
24
113
Milad perspolis❤
توروخدا یه ذره منطق داشته باش فقط یه ذره داداچ والا همین تقوی پیشکسوتتون می خواد جاشو بگیره....
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۲:۰۰
2
11
رضا
ووزیر ورزش که تمام امکانات رو به پرسپولیس داده .راستی چرا نصفه شب فغانی عوض شد و خورشیدی جاش اومد .
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۴:۳۲
11
5
حسام
از وقتی که اومدی یک کلمه حرف راست از شما نشنیدیم.یک حرکت مثبت هم از شما ندیدیم.در عوض مدام می گویی که همه چیز عالی است!! از وقتی که اومدی از لیگ قهرمانان اسیا حذف شدیم.از جام حذفی در مراحل پایین حذف شدیم.در لیگ برتر هم رتبه پنجم و اختلاف ده امتیاز با صدر جدول را داریم.تیمهایی هم که بالاتر از ما هستند چه از نظر امکانات چه از نظر بودجه پایینتر از ما نباشند هم عرض هستیم.ضمن اینکه انها نیز تیمهایشان تغییرات گسترده ای از نظر بازیکن و کادر فنی داشته اند!..این وضعیت عملکرد شماست.مدام هم حرفهای قشنگ و بازی با کلمات داری.اینها برای من هوادار جام نمیشه.سه جام را از دست دادی.بدترین عملکرد را داشتی.با بالاترین هزینه ها.فقط هم اعصاب خوردی ببار اوردی و جنگ اعصاب با هوادارای سایر تیمها.باعث و بانیش هم فقط شمایی! نشستی داری به حال و روز ما می خندی!یک روز ادامه دادن شما توهین نه به من هوادار استقلال به همه هواداران فوتبال ایران است.اولین باخت همتون با هم با یه خداحافظی خوشحالمون کنید!
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۴:۳۰
پاسخ
5
130
نیما
آقای خطیر با نهایت احترام کناره گیری کنند؛ حد و اندازه ایشان درباشگاه، علی الاصول نباید به اختلاف سلیقه با شفر ختم بشه. شفر، انتخاب باشگاه و مورد حمایت کامل هوادارانه. ایشون در صورتی که مشکلی دارند کمک کنند تا استقلال دچار حاشیه نشه. پیام هوادار فهیم استقلال اینه که اینجا به قدر کافی مشکلات هست، مجالی برای دسیسه و باندبازی و تخریب پنهان شفر نیست. از سرنوشت مدیران بی کفایت لطفاً درس بگیرید آقای خطیر. استعفا بدید. همین فردا.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۱:۲۴
پاسخ
66
29
رضافوتبالی
این چیزا مشکل نیست و به نظر من با تعامل قابل حله...
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۷:۰۷
1
4
دبل.۶::::::۶+۶
فتحی مصاحبه..شفر مصاحبه...منتظری بیانیه..چشمی بیانیه .....تمرین اینجا..تمرین اونجا...صبج اجازه دارن ..ظهر اجازه تمرین ندارن ....چه خبره تو شیشتقلال .........اینجوری مدیریت و تیم داری .میتونه الگو باشه ...........
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۷:۴۳
پاسخ
7
130
Amir persp0lisi
اینم تقصیره پرسپولیسه یا وزیر پرسپولیسیه خخخخخ
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۶:۰۹
پاسخ
19
113