فتحی: کار زشت یک نفر منشا را وادار واکنش کرده است/ حرکت حقیقی قابل توجیه نیست

فتحی: کار زشت یک نفر منشا را وادار واکنش کرده است/ حرکت حقیقی قابل توجیه نیست

10979
16:34
10 اسفند 1397
امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال مدعی شد وضعیت این تیم روز به روز بهتر خواهد شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم،  امیرحسین فتحی در حاشیه مراسم بهره‌برداری از ورزشگاه امام رضا (ع) و افتتاح آکادمی باشگاه استقلال ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: وضعیت استقلال خیلی بهتر شده است و روز به روز هم بهتر خواهد شد. امیدوارم شاهد پیروزی‌های مستمر برای استقلال باشیم.

وی در مورد افتتاح آکادمی باشگاه استقلال و بهره‌برداری از ورزشگاه امام رضا (ع) گفت: با مساعدت شهردار منطقه 18 تهران و همچنین شهرداری و اعضای شورای شهر تهران، این ورزشگاه ترمیم و بازسازی شد تا بتوانیم برای آماده‌سازی تیم‌های پایه از آنها استفاده کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در رابطه با درخشش بازیکنان خارجی این تیم در دیدارهای گذشته یادآور شد: خدا را بابت این موضوع شکر می‌کنیم. گفته بودم استقلال با برنامه و صرف زمان اقدام به جذب بازیکن کرده است.

فتحی در واکنش به اتفاقاتی که برای گادوین منشا و فرهاد مجیدی رخ داده است، گفت: منتظرم گزارش مربوط به اتفاقاتی که برای منشا و مجیدی رخ داده است، به دست‌مان برسد. قطعاً این مسائل را پیگیری می‌کنیم.

وی در مورد اینکه ظاهراً یک نفر از پشت موهای منشا را کشیده است تا او را عصبانی کند، تصریح کرد: خبر خاصی در این زمینه ندارم، اما متأسفانه شنیده‌ام چه اتفاقی افتاده است. کار زشتی صورت گرفته که بازیکن ما را وادار به واکنش کرده است.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره آخرین وضعیت علی خطیر، معاون ورزشی این باشگاه هم گفت: شب گذشته خدمت ایشان بودم و باید بگویم حالش روز به روز بهتر می‌شود. قطعاً پیگیر اتفاق رخ داده برای او هستم تا سیستم قضایی با خاطی برخورد کند. ما پیگیر مسائل قضایی این درگیری هستیم تا این حرکات زشت را از جامعه فوتبال دور کنیم.

فتحی در مورد اینکه آیا دربی در همان تاریخ دهم فروردین 98 برگزار می‌شود یا نه، عنوان کرد: فعلاً برنامه سازمان لیگ این است که دربی در تاریخ مذکور برگزار شود.

وی در واکنش به طرح این موضوع که فشردگی مسابقات به ضرر استقلال است، اظهار داشت: این مسئله برای تمام فوتبال کشورمان است و همه‌‌ی باشگاه درگیر هستند. باید وضعیت موجود را تحمل کنیم و امیدوارم استقلال در این رهگذر آسیب نبیند.

مدیرعامل باشگاه استقلال با تمجید از امکانات مجموعه امام رضا (ع) خاطر نشان کرد: مجموعه خیلی خوب و مجهزی است. امیدوارم تیم‌های پایه را اینجا مستقر کنیم. چه در استقلال باشم یا نباشم، دوست دارم همه ثمره آکادمی استقلال را ببینند. بازیکنان زیادی چون طالب‌لو، جباری، حیدری و تیموریان بچه‌های استقلال بودند و امیدوارم روزی استقلالی را ببینیم، بیشتر بازیکنانش از تیم آکادمی باشگاه باشند.

وی ضمن تبریک بابت نتایج تیم استقلال به هواداران این تیم، در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است هزینه‌های این باشگاه کاهش یابد یا خیر، خاطرنشان کرد: مصوبه‌ای در راستای کاهش هزینه‌ها نداشتیم. زمانی که به استقلال آمدم، قرارمان بر این بود که تا جایی که می‌توانیم، بخشی از هزینه‌ها را کاهش دهیم، افراد اضافه به همراه تیم به شهرستان‌ها نروند و حداقل نیروها اعزام شوند. امیدوارم این کار اتفاق بیفتد.

فتحی ضمن ابراز امیدواری به ادامه نتایج خوب استقلال گفت: امیدوارم استقلال در پایان فصل از گروه خود در لیگ قهرمانان آسیا صعود کند و به قهرمانی لیگ برتر برسد.

وی درمورد پرونده سوپرجام و بررسی آن در دادگاه CAS اظهار داشت: روز 24 اسفند، جلسه‌ای در سوئیس درباره این اتفاق برگزار می‌شود که با خطیر به این نشست می‌رویم. امیدوارم نتیجه مطلوبی بگیریم.

فتحی در پاسخ به این پرسش که چه کسی از طرفین درگیری خطیر و حقیقی حقیقت را می‌گویند، گفت: من در صحنه درگیری حضور نداشتم، اما قطعاً از نظر ما صحبت‌های خطیر صحیح است. اگر بر فرض محال اظهارات حقیقی درست باشد، قرار نیست اگر کسی حرفی می‌زند، با سر به او حمله کنند. داور هم اگر سوت اشتباهی بزند، بازیکنان نباید به او حمله کنند. این حرکت اینقدر زشت است که قابل توجیه نیست. ما پیگیر این موضوع خواهیم بود و هواداران فوتبال و استقلال متوجه می‌شوند در این ماجرا چه کسی مقصر است.

وی در این باره که حقیقی این درگیری را منتسب به باشگاه پرسپولیس کرده بود، خاطرنشان کرد: منتسب کردن درگیری به دو باشگاه خوب نیست و مسئله‌ای شخصی است. خطیر در حال انجام مأموریت بوده است و این به باشگاه پرسپولیس ارتباطی ندارد. از طریق فدراسیون فوتبال و مراجع قضایی، این موضوع را پیگیری می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره فیلم منتشر شده از درگیری گادوین منشا با یکی از هواداران فولاد خوزستان اظهار داشت: در تصاویری که دیدم، منشا را مورد آزار قرار دادند و موی او را کشیدند. منشا هم به همین خاطر واکنش نشان داده است. ما روز شنبه، پیگیر این موضوع خواهیم بود.

فتحی درباره مطالبات باشگاه استقلال از باشگاه ترابزون اسپور ترکیه برای انتقال سیدمجید حسینی به این تیم تصریح کرد: ما به فیفا شکایت کردیم و امیدوارم مبلغ موردنظر را دریافت کنیم. آنها اعلام کردند که پول را پرداخت می‌کنیم، اما بعداً گفتند که به دلیل مسائل مالی، توان پرداخت نداریم. طلب ما از ترابزون اسپور، 400 هزار دلار است.

فتحی در مورد کاشتن درخت به یاد بازیکنان درگذشته استقلال نیز گفت: این کار بسیار پسندیده است. می‌خواستیم یاد و خاطره ناصر حجازی، منصور پورحیدری، رضا احدی و سایر پیشکسوتانی را که برای باشگاه زحمت کشیده و اسطوره بودند، زنده نگه داریم.

2051

نظرات کاربران
mori titan
بی صبرانه منتظر اجرای عدالت در مورد حرکت منشا هستیم. اردیبهشت ۹۴ خانزاده به خاطر همین حرکت ۹ ماه توسط کمیته اخلاق محروم شد.
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۰:۵۹
پاسخ
25
73
kamran
میگه "داور هم اگر سوت اشتباهی بزند، بازیکنان نباید به او حمله کنند" خب خیلی قشنگه ولی حرکت منشا ؟؟ اون ببخشید اون الان بازیکن تیم سوگولی هست
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۵:۵۶
پاسخ
41
123
محسن
آقای فتحی از کجا میدونی کارزشت یک نفر بوده --نکنه کارزشت خطیر هم حقیقی رو وادار کرده ؟؟؟از خدا بترس --کار منشا رو تقبیح نمی کنی کار حقیقی رو ..............
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۶:۱۵
پاسخ
45
129
ارتش شومن های سرخ
منطق استقلال مشکل داره یا شما جعلپولیسا که ترسیدن حمله اوردین؟؟؟ نترسید نمیزارن این تیم قهرمان شه تا شما هوچیگرا هستید. جالبه همه نظرات مال طرفداران متوهم تیم قرمزه. هیچ فرقی نداره منشا یا حقیقی جفتشون مال مکتب جعلپولیسن
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۴:۱۶
پاسخ
127
43
hossin yavar
کار منشا توجیه داره کار حقیقی توجیه نداره چقدر متناقض توهین خطیر واکنش به حق حقیقی وابراز احساسات هوادار وبی ادبی منشا ،واقعیت رو بگو
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۹:۴۹
پاسخ
50
182
احسان
نگاه مدیران مارو داشته باشد. بایدم چنین وضعیت داشته باشد
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۸:۴۷
4
39
هوچیگر نباشیم
بیخود نیست به این طرفدارای پیروزی میگن هوچیگر بابا طرف با منشا برخورد فیزیکی کرده اونم جواب داده میگن خطیر ماموریت داشته و تو اون محل حضور داشته بعد یه نفر تو کاری که بهش مربوط نبوده دخالت کرده و اونم جوابشو داده که به تو مربوط نیست اگرم توهینی کرده باشه برخورد فیزیکی نبوده که بخواد اون طرف اونطوری واکنش نشون بده مشکل اینجاست که هوچیگرا از الان دارن میلرزن من که میگم برین پماد بخرین برای دربی نیازتونه و یکمی جوون مرد باشین سعی نکنین از بیرون به یک تیم دیگه ضربه بزنین وقتی قدرتشو ندارین نمونشم زیاده مثل اتفاقاتی که قبل بازی تراکتور افتاد یا اتفاقای اول فصل و فراری دادنه ستاره های استقلال
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۱:۲۳
102
35
زلزله 6 ریشتری سرخ
بی منطقی تو ذات شیشتقلال هر دو نفر واکنش نشون دادن یکی طبیعی بوده یکی غیر قابل توجیه خخخخخخخ
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۶:۱۱
پاسخ
48
172
میلانیست
اونوقت هیچکس حقیقی رو وادار به واکنش نکرده...سئوال مهمیه
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۹:۲۸
پاسخ
37
155
Mosi
چه جالب حرکت حقیقی قابل توجیه نیست ولی حرکت منشا قابل توجیهه
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۳:۴۸
پاسخ
33
152
پسرک قرمز
حقیقی به یه حرکت واکنش نشون داده منشاعم به یه حرکت واکنش نشون داده ولی منشا حق داشته حقیقی حق نداشته:)
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۳:۱۱
پاسخ
30
148
پرسپولیس شعبه دیگری ندارد
مکتب شیشتقلالی ها: کار حقیقی زشت بود (اونم معلوم نیست راست و دروغش) بعد کار منشا واکنش از خود بود !!!!!!!!!!!!!!!
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۹:۴۰
پاسخ
31
142
فراست
قانون برای همه باید یکسان باشه... نظیر همین حرکت خیلی هم ملایمتر رو بازیکنان پرسپولیس انجام دادن و به ترتیب سه ماه و نه ماه محروم شدن .... حالا بازیکن استقلال هم باید محروم بشه تا عدالت رعایت بشه ....
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۸:۴۸
پاسخ
28
128
سدریک
چه جالب!!! اونوقت شجاع و سید جلال و بیرانوند ک هرکدوم با هوادارا و بازیکنای خریف زددو خورد کردنم پس باید محروم شن درسته؟
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۳:۴۲
40
8
حرف حساب
به جای اینکه منشا رو سرزنش کنه داره کار زشت منشا رو توجیه میکنه! در هر صورت حرکت منشا قابل توجیه نیست
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۴:۲۴
پاسخ
22
120
6در4 دسته 3 ای
آهان همه مقصرن اشتباه میکنن جز شما چرا چون شما سوگولی هستین همین کارو خانزاده کرد ۹ماه محروم شد آقای خطیرم که همه حرفاش دروغ بود اقای مجیدی هم که ماشالله اسطورتون با مامور وظیفه شناس چه برخوردی کرد کسی حق نداره به شما هوچی گرا چیزی بگه مکتب جعل و دوپینگ همینه دیگه
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۱:۲۴
پاسخ
20
122
استقلالی تنها
اسطوره های شما رو هم دیدم
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۰:۱۹
26
5
ققنوس سرخ
مکتب تناقض : از نظر فتحی اگه منشا واکنش نشون داده درسته ولی اگه حقیقی واکنش نشون داده نادرسته!!!به عبارته دیگر منشا حق داره برخورد کنه ولی حقیقی حق برخورد کردن رو نداره!!!!!!!!
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۹:۴۰
پاسخ
20
107
هوادارسرخ
ازالان بدونن که ۱۰فروردین مسابقه دارن وبازنرن ترکیه بعددنبال دادگاه کاس باشن
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۹:۲۶
پاسخ
18
109