فخرالدینی: به خاطر پلی‌آف خسته بودیم

فخرالدینی: به خاطر پلی‌آف خسته بودیم

971
21:56
05 اسفند 1397
بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: استقلال امروز شاداب بازی کرد و به پیروزی رسید.

به گزارش وبسایت نود، میلاد فخرالدینی پس از شکست 3 بر صفر مقابل استقلال تهران در جمع خبرنگاران، گفت: استقلال بهتر بازی کرد و پیروز شد. آنها شاداب بودند و ما شادابی لازم را نداشتیم زیرا 120 دقیقه مقابل الکویت بازی کردیم بعد هم با الغرافه بازی داشتیم.

وی ادامه داد: ما سه روز بیشتر برای این مسابقه تمرین نکرده بودیم و ریکاوری لازم را نداشتیم. استقلال خوب بازی کرد و اگر با همین شرایط در همه بازی‌ها حضور داشته باشد جزو مدعیان خواهد بود. 

فخرالدینی در مورد پنالتی استقلال گفت: پنالتی نبود! 

وی در مورد داوری مسابقه گفت: داوری مشکلی نداشت!

فخرالدینی در مورد اینکه آیا سه گل فاصله استقلال با ذوب آهن است، اظهار داشت: ما شادابی لازم را نداشتیم و بازی‌هایمان هم فشرده است.

وی در مورد اینکه مربی ذوب آهن گفته بازیکنانش به خاطر برد الغرافه مغرور بودند اظهار داشت: نمی‌دانم باید این مسأله علت‌یابی شود.

1004

نظرات کاربران
محمد آبی 70
فخرالدینی در مورد پنالتی استقلال گفت: پنالتی نبود! وی در مورد داوری مسابقه گفت: داوری مشکلی نداشت!
۰۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۹:۴۶
پاسخ
0
1
hadi
راس میگی داشتین بنای میکردین کارخیلی سختیه
۰۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۸:۴۹
پاسخ
3
11
عشقممم نیمار
یادمه عشق_تقلال بعد ۱۲۰دیقه بازی مقابل السد در پلی اف اسیا .. اومد خسته و‌ با جووناش .. شیش_پولیس پرستاره رو در یه نیمه بهش ۳گل زد .. پ خستگی دلیل قانع کننده ای بنطرم ک‌محترمه نیس :-)
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۷:۴۴
پاسخ
18
19
من
پنالتی اشتباه بود ولی داوری مشکلی نداشت!
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۹:۵۵
پاسخ
4
10
شمالِگان
این حرف اصلا حرفه ای نیست این روزها از بازیکنهای تیم ها مختلف میشنوم که گله از فشردگی بازی ها و خستگی میگن، لیگ جزیره رو شما ببینید تو ژانویه با فاصله چند روزه بازی می کنند ، اونم همزمان تو چند جام و لیگی که چندتا مدعی داره
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۸:۱۳
پاسخ
1
12
امیر آبی دل
استقلال با علیرضا منصوریان قبل از دربی 84 ، یک بازی سخت و نفس گیر صد و بیست دقیقه ای با السد داشتیم و در ضربات پنالتی پیروز شدیم و دقیقا 4 روز بعد با پرسپولیس در آزادی بازی کردیم و در یک نیمه 3 گل زدیم.......... این حرف های شما بهانست.......
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۳:۲۱
پاسخ
9
37
5تای الغرافه 6تای الهلال یا 8تای تاج یا6تای فتح
اقای فخر الدینی الکی بهانه درست نکن با قدرت شما رو بردیم دو سال پیش ماهم پلی اف با السد توی وقت اضافه رفتیم و بردیمشون و بعد چهار روز با بهترین تیم تاریخ پرسپولیس (بقول خود هواداراشون)بازی کردیم و دربی رو سه دو بردیم (گل سیدجلال خطا بود)در کل باختی بگو باختیم بهانه نساز ادمین بچاپ دگه((((((:
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۲:۴۵
پاسخ
7
27