فخرالدینی: مستحق باخت در دربی نبودیم/ مطهری: گل سپاهان، گل نبود

فخرالدینی: مستحق باخت در دربی نبودیم/ مطهری: گل سپاهان، گل نبود

1188
21:50
12 مهر 1398
بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: بازی خوبی بود، دربی شرایط خاصی دارد اما مستحق باخت نبودیم.

به گزارش وبسایت نود،  محمد نژادمهدی بعد از شکست ذوب‌آهن برابر سپاهان اظهار داشت: مالک بازی در نیمه اول و دوم ما بودیم، سپاهان بازیکن باتجربه زیاد دارد و روی 2 ارسال گل زد، سپاهان خیلی خوب بازی نکرد اما گل زد.

بازیکن ذوب‌آهن در خصوص صحنه‌های داوری گفت: بچه‌ها صحنه را در رختکن دیدند و گل درست بوده، همچنین یک صحنه توپ به دست بازیکن حریف خورده و پنالتی گرفته نشده است.

وی در پایان گفت: تیم امیرخان همیشه فیزیکی است و بازی کردن با تیم وی سخت است اما باختیم، منصوریان باهیجان است و این کار‌ها در روحیه بازیکن اثرگذار است.

گل سپاهان، گل نبود

ارسلان مطهری نیز بعد از بازی با سپاهان اظهار داشت: بازی خیلی خوبی انجام دادیم اما روی یک اتفاق گلی خوردیم که گل نبود.

بازیکن ذوب‌آهن تصریح کرد: بازیکن سپاهان در حالی که افتاده بود، ضربه سر را زد و با بدشانسی به گل تبدیل شد به سپاهان تبریک می‌گویم و امیدوارم موفق باشند.

دربی شرایط خاصی دارد، مستحق باخت نبودیم

میلاد فخرالدینی نیز در پایان بازی اظهار داشت: بازی خوبی بود، زمان کمی برای ریکاوری داشتیم و 3 روز پیش در جم بازی کردیم، بازی خوبی بود و مستحق باخت نبودیم و نمی‌توان آن را بدون درگیری برگزار کرد زیرا شرایط خاصی دارد و این اتفاقات عادی است.

بازیکن ذوب‌آهن در خصوص درگیری با کومان گفت: اتفاق خاصی نیفتاد، دربی شرایط خاص خودش را دارد، بالای سر کومان رفتم و دستش را گرفتم و با وی صحبت کردم.

وی در ادامه گفت: بازی بعدی با پدیده بسیار سخت است، به دنبال کسب نخستین پیروزی هستیم و امیدواریم بتوانیم در فولادشهر ببریم و شرایط ما بهتر شود، امروز نشان دادیم که مستحق باخت نبودیم و حتی می‌توانستیم بازی را ببریم اما توپ به گل تبدیل نشد یکی از تو خود گل‌ها مربوط می‌شد و یک پنالتی به سود ما گرفته نشد.

20441

نظرات کاربران
طـوفـان زرد آســیا
سپــاهان! یه گل زد که داور آفساید اعلام کرد، حداقل دو تا موقعیت تک به تک هم مهاجماش با بی دقتی گل نکردن، ذوب هم همینطور، بعلاوه که یه دیرک هم زدند.. بنابراین بازی جوندار و جذابی بود که دو تا همشهری تا آخر و مردانه جنگیدن..
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۷:۴۱
پاسخ
0
6
پدرام
مطهری: گل سپاهان، گل نبود بهترین دلیلش هم جانبداری تام و تمام قلعه نوئی از داور بازی بر خلاف روش همیشگی او بود .
۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۰:۱۴
پاسخ
17
7
حیدر
گل سپاهان گل نیود سوپر گل بود.
۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۰:۱۶
پاسخ
20
33