فدراسیون فوتبال الجزایر دیدار با ایران و پرتغال را تایید کرد

فدراسیون فوتبال الجزایر دیدار با ایران و پرتغال را تایید کرد

6019
13:34
30 آذر 1396
فدراسیون فوتبال الجزایر ۲ بازی دوستانه تیم ملی این کشور برابر ۲ تیم گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را تایید کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - فدراسیون فوتبال الجزایر ۲ بازی دوستانه تیم ملی این کشور برابر ۲ تیم گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را تایید کرد.

به گزارش وبسایت نود ، به نقل از سایت الیوم 24، فدراسیون فوتبال الجزایر دیدارهای دوستانه برابر تیم‌های ملی ایران و پرتغال حریفان مراکش در جام جهانی 2018 روسیه را به صورت رسمی مورد تایید قرار داد.

صالح عبود، مشاور ارشد رئیس فدراسیون فوتبال الجزایر در مصاحبه با یک شبکه رادیویی این کشور گفت: فدراسیون فوتبال الجزایر با همتایان ایرانی و پرتغالی خود برای برگزاری 2 بازی دوستانه پیش از آغاز جام جهانی 2018 روسیه به توافق رسیده است.

این مقام مسئول در ادامه تاکید کرد که بازی دوستانه ایران و الجزایر در ماه مارس میلادی و طبق تقویم رسمی فیفا برگزار خواهد شد. دومین دیدار با پرتغال نیز در ماه ژوئن و چند روز پیش از آغاز جام جهانی 2018 روسیه خواهد بود.

فدراسیون‌های فوتبال ایران و پرتغال به این خاطر الجزایر را انتخاب کردند که سبک بازی این تیم مشابه مراکش حریف آنها در گروه B جام جهانی 2018 روسیه است.

 

1004

نظرات کاربران
سجاد الفتیان
حداقل شش بازی دوستانه با تیم هایی که در جام جهانی هستن برگزار بشه خیلی خوبه مهمترین بازی ایران بازی اول جام جهانیه.
۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۵:۱۱
پاسخ
2
19
کیروش یه دنیاست
امیدوارم این بازی و بازی با مصر انجام بشه. این دو بازی اگر ردیف بشه، مطمئناً ایران مراکش را خواهد برد. امیدوارم مسئولین تمام تلاش خود را برای انجام این دو بازی مهم بکنند.
۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۲:۱۲
پاسخ
5
35
گلوبول قرمز کوچولو
احتمالا الان رئیس فدراسیون عربستان داره تلاش میکنه که بازی ایران و الجزایر لغو بشه . از الان هم دارن تلاش میکنن بازیای تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه در یک کشور بی طرف عربی مثل امارات برگزار بشه. داور بازیای ایران هم دارن تلاش میکنن که داور استرالیایی سوت بزنه. ممنون از تلاش بی وقفه ی سعودی ها. کلا خیلی تلاشگر و زحمتکش هستن. خدایا شکرت که ایران هست که باعث میشه سعودی ها اینقدر فعال باشن. اگه ما نبودیم چاقی مزمن میگرفتن.
۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۳:۱۳
پاسخ
15
47
babak
حالت خوب نیست.خواستی خلاقیت به خرج بدی و مزه بریزی ولی نشد.زمین بی طرف در ام جهانی .روسیه خودش زمین بی طرفه
۰۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۶:۳۱
4
8
محمد
فقط چون علیه سعودی ها کامنت گداشتی لایک خوردی وگرنه معلوم نبود در نهایت منظورت از مطلب چی بود. پاراگراف آخر به تلاش بی وقفه ی سعودی ها گفتی ممنون. بعد خدارو شکر کردی که ایران هست. آخرش هم چاقی مزمن... من هم خلاقیت ات رو در بی ربط گویی تحسین می کنم. موفق باشید.
۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۸:۳۱
7
8