فدراسیون فوتبال و ویلموتس به اختلاف خوردند/ او می‌خواهد مربی پروازی باشد

فدراسیون فوتبال و ویلموتس به اختلاف خوردند/ او می‌خواهد مربی پروازی باشد

19605
10:04
01 خرداد 1398
سایت بلژیکی اعلام کرد بین مارک ویلموتس و فدراسیون فوتبال ایران توافقی صورت نگرفته است و این مربی ممکن است از هدایت ایران سر باز بزند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از hln، ممکن است مارک ویلموتس و تیم ملی فوتبال ایران برای عقد قرارداد به تفاهم نرسند. این مربی هفته قبل به ایران سفر کرد و امکانات تیم ملی فوتبال ایران را از نزدیک مشاهده کرد. فدراسیون فوتبال ایران به او پیشنهاد امضای قرارداد تا سال ۲۰۲۲ یعنی بعد از جام جهانی قطر داده است ولی ویلموتس به بلژیک سفر کرد و هنوز قراردادی بین دو طرف امضا نشده است.

با وجود پیش شرط‌هایی که فدراسیون فوتبال ایران به او ارائه کرده و مبلغ پیشنهادی ۱.۳ میلیون یورو، هنوز یک چالش بزرگ برای نهایی شدن قرارداد ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی ایران وجود دارد، چالشی که ممکن است باعث شود تا ویلموتس هدایت تیم ملی ایران را بر عهده نگیرد.

فدراسیون فوتبال ایران از این مربی تقاضا کرده تا تقریباً به صورت دائم در ایران ساکن باشد تا بتواند از نزدیک رقابت‌ها را مشاهده کند. موضوعی که با مخالفت مربی بلژیکی مواجه شده است.

پیش‌تر، این مربی تصور می‌کرد که فقط برای بازی‌های ملی قرار است به ایران برود و در حین آن زمان باید در تهران ساکن باشد ولی اکنون با این درخواست فدراسیون فوتبال روبرو شده که او باید به صورت دائم در ایران ساکن باشد و ممکن است این امر به عدم توافق دو طرف منجر شود.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران هم‌اکنون در بلژیک به سر می‌برد تا قرارداد این مربی را امضا کند.

2051

نظرات کاربران
ناشناس
ما که در جام های جهانی چیزی نمیشیم، حداکثر تو گروهمون سوم شیم، تو آسیا هم که الحمدالله ۲۰ساله چیزی نشدیم به احتمال زیاد ۲۰ سال دیگه هم چیزی نمیشیم! خب چه کاریه که تو این شرایط اقتصادی نابسامان ، یه عالمه دلار و یورو بدیم به مربی خارجی! از همین مربیان جوان موفق لیگ داخلی خودمون استفاده کنیم هم اقتصادی تره ، هم معقول تر و هم تشویقی میشه برای مربیان جوان ما .
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۴:۲۲
پاسخ
5
8
...
بهتر، ایشالا که سر نگیره.
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۵:۴۸
پاسخ
0
6
بابا دوره استادیوم رفتن تموم شده
بابا چشاتون رو وا کنین! دوره اینکه بازی ها رو برن از تو استادیوم ببینن تموم شده. مگه کیروش اون همه استعداد رو که برد تیم ملی می رفت استادیوم؟ این انتخابا دیگه چشمی و دلی انجام نمیشه، همه دیتا های عملکردی ای هست که توی نرم افزار تحلیل میشه. اینا ای ام که میگن وای چه فاجعه ایه که مربی همه بازی ها رو ندیده از نزدیک یا در جریان این تکنولوژی ها و تغییرات فوتبال نیستن یا عمدا میخوان تخریب کنن. البته این موضوع کلی بود به شخصه امیدوارم این آقا مربی تیم ملی نشن.
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۶:۴۹
پاسخ
3
10
sajjad
ای کاش که نیاد.فقط رنار
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۱:۳۷
پاسخ
3
4
مارادونا
اصلا فرض کنیم دو سه دوره نریم جام جهانی و همون مرحله گروهی حذف نشیم ولی این مبالغ را صرف فوتبال پایه کنیم صرف ساخت ورزشگاه برای تیم ها کنیم صرف ارتقای زیرساخت های فوتبال کنیم . موفقیت های گذری هیچ دردی از فوتبال ما دوا نمی کنه . ما نیاز به دوباره سازی فوتبالمون داریم .
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۱:۱۱
پاسخ
2
5
s124
قطعا هر مربی جدیدی که بیاد شرایط خودشو با کی روش قیاس می کنه و انتظار داره حداقل هایی که برای کی روش بوده برای اونم باشه
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۷:۳۱
پاسخ
4
3
amiR
آقایون لطفا کار اساسی انجام بدید، بجای اینهمه هزینه مربی خارجی با این قیمت ارز، بیاید این پول رو تو راه درست خرج کنید، اول از همه تعدادی از مربی ها و بازیکنایی که تازه فوتبالشون تموم شده رو بفرستید بهترین و به روزترین دوره های مربیگری رو بگذرونند، هم برای پیشرفت تیم ملی و هم لیگ. دوم اینکه کمک بشه تا تیم ها هم زمین چمن خوب و ورزشگاه استاندارد داشته باشن و هم محل تمرین مناسب. تا زمانی که این کارها انجام نشه مربی خارجی پول دور ریختنه.
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۸:۳۵
پاسخ
3
2
پرسپولیسی گرگان
ما حاضریم برانکو رو به تیم ملی بدیم
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۴:۴۷
پاسخ
6
0
ارش
برین سراغ مربی خارجی دیگه نیمکت تیم ملی فقط مربی خوب خارجی لازم داره چون قبل کیروش به اندازه کافی با مربی های داخلی تحقییر شدیم
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۴:۰۰
پاسخ
1
6
sh.barsa
هیچ مربی 4 تا بازی ملی در سال و یکی دوتا بازی دوستانه التماسی مجانی با تیم های درجه چندم حاضر نمیشه کل سال تو ایران بمونه. در ضمن مگه چندتا از بازیهای لیگ می تونه از نزدیک ببینه هفته ای 2 تا بقیه بازیها رو باید فیلمش ببینه. همچین می فرمایید مربی داخل هرکی ندونه فکر می کنه چه مربیایی داریم همین مربیا از پس 4 تا تیم عربی بر نمیان هی هم بگین بازیکن خارجی دارن خوب تیم ملی باید باهمین خارجی ها بازی کنه.
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۳:۰۵
پاسخ
2
6
یک قدم جلو
واقعا صفحه مجازی خیلی کمک میکنه به این مسایل موجود.فوتبالی میگم. درسته کارو سخت میکنه واسه فدراسیون، مدیر عامل های تیم ها. ولی اگه درست دقت بشه، میشه از نظرات فوتبال دلسوزان بهترین استفاده رو کرد. به نظرتون اگه موقعه انتخاب دایی صفحه مجازی رشد الان داشت، دایی به عنوان سرمربی تیم ملی آن زمان انتخاب میشود
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۷:۰۹
پاسخ
0
2
عشقممم نیمار
بفرما ... دیدید بهتون ک قرارداد امضا نمیشه ؟؟ :-P قدر کیروش ندونستین ..یکی بدترش اومد :-)
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۹:۳۵
پاسخ
2
4
هوشنگ
این هم از عوارض داشتن کیروش است .
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۸:۵۳
پاسخ
3
0
حق شناس
روزیکه یکسری طرفداران متعصب، کورکورانه این دروغ رو باور کردن که " با پول قرارداد کیروش مربیان بزرگتر و بهتر از کیروش رو میاریم که اینهمه شان و شخصیت ایران رو زیر سوال نبره و تازه بازی بهتریم ارائه بده" سقوط آزاد فوتبال ما شروع شد!!!!
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۵:۵۷
پاسخ
2
6
سیامک
امیدوارم به مشکل بر بخورند و قرار داد امضا نشه
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۷:۱۰
پاسخ
2
2