فراز کمالوند سرمربی پارس جنوبی شد

فراز کمالوند سرمربی پارس جنوبی شد

1121
18:10
18 خرداد 1398
فراز کمالوند با عقد قراردادی دو ساله سرمربی پارس جنوبی جم شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، فراز کمالوند به عنوان سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم انتخاب شد. بر این اساس وی با مسئولان این باشگاه برای عقد قراردادی دو ساله به توافق رسید.

بعد از برگزاری نشستی چند ساعته میان بهرام رضاییان، مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی با فراز کمالوند سرانجام توافق نهایی میان دوطرف انجام شد و این مربی باتجربه هدایت نماینده جم در لیگ برتر را رسما برعهده گرفت تا جایگزین مهدی تارتار شود که بعد از 3 فصل از هواداران پارس جنوبی خداحافظی کرده بود. 

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی طی روزهای گذشته مذاکراتی را با چند مربی برای قبول هدایت این تیم در لیگ برتر انجام داد که در نهایت با فراز کمالوند به توافق رسید. جلسه نهایی رضاییان با کمالوند ظهر امروز برگزار شد و به امضای قرارداد دوساله رسید.

باشگاه پارس جنوبی طی روزهای گذشته از چند مربی برنامه دریافت کرد و پس از جمع‌بندی نظرات در هیات مدیره سرانجام کمالوند به عنوان سرمربی جدید پارس جنوبی جم انتخاب و معرفی شد.

کمالوند که با تیم‌های شیرین فراز کرمانشاه، استقلال اهواز و تراکتورسازی سابقه صعود به لیگ برتر را دارد، در دوران فعالیتش موفق شد در گسترش فولاد و نفت آبادان بهترین نتایج تاریخ این دو تیم در لیگ برتر را کسب کند. او بعد از کسب عنوان هشتمی با نفت آبادان ترجیح داد از این تیم جدا شود و به لیگ دسته اول برود و هدایت اکسین البرز و آلومینیوم اراک را برعهده بگیرد.

حالا این مربی 43 ساله با نشستن روی نیمکت سرمربیگری پارس جنوبی بار دیگر به لیگ برتر برمی‌گردد و هواداران جمی امید زیادی دارند تا با حضور او بتوانند نتایج خوبی را در لیگ برتر نوزدهم کسب کنند.

2051

نظرات کاربران
تیم ملی کمان 99
فردی پرحرف و حاشیه ساز
۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۷:۵۵
پاسخ
2
14
عشقممم نیمار
عه ..یه شیش_پولیس رفت ( تارتار) ..یه شیس_پولیسی اومد( کمالوند ):-) چون‌کمالوند در برنامه زنده ..گفت من‌طرفدار پیروزی هستم‌:-)
۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۸:۱۰
پاسخ
19
8
صفا تموم تیم های شهرستانی
6 امتیاز مفت از دست پرسپولیس پرید
۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۲:۰۹
پاسخ
14
13
حامد
باید شاهد بازی های زیبای تیم جم باشیم ... آقای کمالوند همیشه تیم هاش رو زمین و سرعتی و زیبا بازی میکنن...
۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۱:۰۱
پاسخ
8
8
باشگاه فرهنگی ورزشی Jack3d
بزودی:مگنو باتیستا به پارس جنوبی پیوست لوسیانو پریرا به پارس جنوبی پیوست کرار جاسم به پارس جنوبی پیوست مرتضی اسدی به پارس جنوبی پیوست مسعود ابراهیم زاده به پارس جنوبی پیوست
۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۹:۲۱
پاسخ
4
23