فرانسه 5-0 پاراگوئه؛ بردی پر گل با هتریک ژیرو

فرانسه 5-0 پاراگوئه؛ بردی پر گل با هتریک ژیرو

1730
01:15
13 خرداد 1396
فرانسه در خانه موفق شد پاراگوئه را با 5 گل شکست دهد.

وبسایت رسمی برنامه نود - فرانسه در خانه موفق شد پاراگوئه را با 5 گل شکست دهد.

به گزارش وبسایت نود، فرانسه در یک مسابقه دوستانه موفق شد با نتیجه پر گل 5 بر صفر پاراگوئه را شکست دهد، در این بازی ژیرو مهاجم آرسنال هتریک کرد. تیم دشام با این برد پر گل، برای سوئد و انگلیس خط و نشان کشید.

جمعه شب در یک بازی دوستانه فرانسه در رن میزبان پاراگوئه بود. تیم دشام که هفته آینده باید در مقدماتی جام جهانی به مصاف سوئد برود، با ترکیبی کامل پای به زمین گذاشت:

فرانسه

لوریس، اومتیتی، کوشیلنی، مندی، سیدیبه، دمبله، پایت، پوگبا، ماتوئیدی، ژیرو، گریزمن

پاراگوئه

سیلوا، گومز، آلونسو، پاتینو، والدز، رومرو، آگیلار، آیالا، ایتوربه، سانتاندر، بنیتز

فرانسه بازی را خیلی بهتر از حریف شروع کرد و خیلی زود هم به گل رسید. تیم دشام در همان 15 دقیقه ابتدایی نیمه اول به دو گل رسید و سپس عطش این تیم برای گلزنی تا حدی کم شد.

دقیقه 6: حرکت خوب دمبله با پاس عالی این بازیکن همراه شد، توپ از گریزمن عبور کرد ولی ژیرو آماده بود تا دروازه خالی حریف را باز کند.

دقیقه 13: باز هم یک حرکت خوب دیگر از جناحین، این بار پایت خطرساز شد، او پاس خوبی را فراهم کرد و ژیرو با ضربه سر به فاصله هفت دقیقه، گل بعدی را به ثمر رساند.

فرانسه در بین دو نیمه سه تعویض کرد، پوگبا، پایت و دمبله بیرون رفتند و لمار، کانته و سیسوکو به زمین آمدند. دقیقه 67 هم دینیه به جای مندی وارد زمین شد. تلاش های فرانسه در بیست دقیقه پایانی بیشتر شد و آن ها به سه گل دیگر هم رسیدند. ضمن این که در این دقایق لاکازت و تائووین هم به زمین رفتند.

دقیقه 69: حرکت خوب گریزمن و لمار با پاس برای دینیه همراه شد، او ثانیه هایی بعد از ورودش به زمین سانتری عالی را انجام داد و ژیرو گل سومش را به ثمر رساند.

دقیقه 76: حرکت خوب لاکازت با پاس عالی وی به سیسوکو همراه شد و این بازیکن با یک ضربه تمام کننده بازی را 4-0 کرد.

دقیقه 77: اشتباهات در دفاع پاراگوئه ادامه داشت و این بار توپ به گریزمن رسید و این بازیکن هم با یک ضربه دقیق بازی را 5-0 کرد.

فرانسه هفته آینده به مصاف سوئد می رود و سپس چهار روز بعد از آن مقابل انگلیس به میدان خواهد رفت.

 

1878

نظرات کاربران