فرانس‌فوتبال: پیمان حسینی؛ یکی از 10ستاره تاریخ فوتبال ساحلی

فرانس‌فوتبال: پیمان حسینی؛ یکی از 10ستاره تاریخ فوتبال ساحلی

3355
12:01
25 مهر 1398
مجله معروف دنیای فوتبال در شماره جدید خود در روز سه‌شنبه دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران را جز ۱۰ اسطوره برتر تاریخ فوتبال ساحلی جهان معرفی کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در بخشــی از گزارش مجله فرانس فوتبال با تیتر “۱۰ اســطوره فوتبال ســاحلی” آمده است: در فوتبال، ســتاره‌ها همیشــه در زمین چمن نیستند بلکه ســتاره‌هایی هم هســتند که روی ماسه بازی می‌کنند. در فاصله یک مــاه مانده به رقابتهای جهانی این رشــته، روی ســتاره‌های تاریخ فوتبال ســاحلی تمرکز و آنها معرفی شده‌اند.

این مجله در ادامه به معرفی ۱۰ بازیکــن برتر تاریخ این رشته پرداخته و از آنها به عنوان اسطوره فوتبال ساحلی یاد کرده است. ژوائو ویکتور از پرتغال، نِنم از برزیل، رومیرو امارلی از اســپانیا، اریک کانتونا از فرانسه، جونیور از برزیل، دیان اســتانکوویچ از ســوئیس، هیمانــو تائیارویی از هائیتی، الســاندرو التوبلی از ایتالیــا، پیمان حســینی از ایران و ایلیــا لئونوف از روســیه، بازیکنانی هســتند که فرانس فوتبال به اختصار اطلاعاتی دربارهشــان منتشر کرده است.

فرانس فوتبال درباره پیمان حســینی در این گزارش نوشته است:
تم فوتبال ســاحل ایران در سال‌های اخیر در رده بین‌المللی پیشــرفت قابل توجهی داشته و یکی از دلایل مهم چنین پیشــرفتی را باید پیمان حسینی دانســت. دروازه‌بان تیم ملی ایــران به عنوان یکی از بهترین بازیکنان در پســت خودش در نظر گرفته می‌شود و واکنش‌های او درون دروازه، در اینترنت دست به دست چرخیده است. از سال ۲۰۱۴، سال که نام او به صورت جدی در فوتبال ساحلی بر سر زبان افتاد تا همین روزها، پیشــرفت این دروازه‌بان فوقالعاده و چشــمگیر بوده اســت. او آنقدر درخشــید که سرانجام در سال ۲۰۱۷ به عنوان بهترین دروازه‌بان دنیا در این رشــته از ســوی فیفا انتخاب شــد. آن سال، همان سالی بود که ایران عملکرد زیبایی در رقابتهای جام جهانی داشت و توانست به عنوان سومی دنیا برسد. البته که با وجود ستارههایی مثل پیمان حســینی در آن رقابتها، مشــخص شد که آن عنوان ســومی اتفاقی نبوده اســت.

2051

سایت فدراسیون فوتبال
نظرات کاربران
علی
ولی از سال 2018 به بعد در مسابقات بین المللی اصلا بازی نمی کنه نمی دونم چرا
۲۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۸:۱۰
پاسخ
1
17
کوهمره.جروق
پلنگ شموشک نوشهر = پیمان حسینی
۲۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۱:۰۷
پاسخ
1
39
سرخ جامه
تبریک به همه هم وطنامون ... خیلی خوشحالم که به نیکی از ایران یاد میشه ... و یه تبریک ویژه به پیمان حسینی و خسته نباشید و خداقوت بهش !! ممنون از افتخار آفرینیت .. ان شاء الله همیشه موفق باشی
۲۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۲:۰۹
پاسخ
1
35
سیدمتین
اریک کانتونا ؟ فوتبال ساحلی؟
۲۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۰:۵۴
پاسخ
3
21
Little ronaldinho
بی حاشیه سربزیر با کیفیت سخت کوش ی بازیکن عالی ❤️
۲۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۵:۴۹
پاسخ
1
32
هوادار
فوتسال و فوتبال ساحلی چندین ساله که آبروداری میکنن ولی کو چشم بینا که ببینه
۲۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۶:۲۹
پاسخ
2
188
محسن
شماره ۱ درجه ۱ . عقاب فوتبال ساحلی جهان
۲۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۰:۵۴
پاسخ
1
180
کاشیما قشقایی
تبریک به به جامعه فوتبال ساحلی
۲۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۷:۱۳
پاسخ
5
164