فرجام خواهی رئال مادرید برای بخشش کارواخال رد شد

فرجام خواهی رئال مادرید برای بخشش کارواخال رد شد

2431
14:38
17 بهمن 1396
محرومیت مدافع رئال مادرید در لیگ قهرمانان پابرجا ماند.

وبسایت رسمی برنامه نود - محرومیت مدافع رئال مادرید در لیگ قهرمانان پابرجا ماند.  

به گزارش وبسایت نود، یوفا اعلام کرده درخواست فرجام خواهی رئال مادرید بابت محرومیت دنی کارواخال در لیگ قهرمانان را رد کرده تا بدین ترتیب این بازیکن بازی رفت تیمش مقابل پاریسن ژرمن در لیگ قهرمانان را از دست بدهد. 

کارواخال به دلیل دریافت عمدی کارت زرد در مرحله گروهی از سوی یوفا به مدت دو جلسه از همراهی رئال مادرید محروم شد که یک جلسه آن را در بازی با دورتموند در مرحله گروهی سپری کرد. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
Ramin
یک بازیکن معمولی بود و نبودش چه فرقی داره!؟ کدوم ویژگی این بازیکن باعث میشه بودنش برای رئالی ها انقدر با ارزش باشه؟ یکی از اعضای تیم دوم رو بذارید جاش چون در هر صورت قراره تحقیر بشید. اینجوری حداقل میتونید همه تقصیرات رو بندازید گردن اون بازیکنه تیم دوم و خودتونو رونالدو و راموس رو بکشید کنار!!
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۵:۱۲
پاسخ
8
13
امیر
رئالی نیستم ولی کارواخال فصل پیش به نظر بنده همراه با دنی آلوز بهترین مدافع راست جهان بود و هرگز بازیکن معمولی ای نیست. امسال همراه با رئال افت کرده(همون طور که امسال آلبا به جرئت بهترین مدافع چپ جهانه ولی فصل پیش با انریکه افت کرده بود) ولی کاراواخال واقعی رو تو جام جهانی خواهید دید(-: البته اگه مصدوم نشه): با بقیه قسمتای پیامت کاملا موافقم. رئال این فصل با تیم اصلیش لوانته و بتیس و لگانسو تو خونه خودش نمیتونه ببره پاریس که بماند D:
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۰:۴۴
1
4
ش
یعنی باید اشرف رو تحمل کنیم؟
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۴:۱۱
پاسخ
5
7
Cr7-17
هه حالا اگه تیم موردعلاقه داورها بود... !Hala madrid¡...
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۲:۳۷
پاسخ
24
14
کامبیز مشهدی محمودی نفوتی
این چه تیم مورد علاقه داور هایی هست که توپش وقتی 20متر از خط رد میشه گل نمگیرن ؟ بیشتر برامون توضیح بره عامو
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۰:۳۷
5
15
بارسا
هه حالا اگه ویکتور کاسای بود ..... اگه از پنجره نقل و انتقالات محروم شده بودین .... اگه قانون آفساید برای رئال هم اعمال میشد.... اگه تعریف خطای خشن و ضربه آرنج برای مدافعان رئال مخصوصا مارسلو ، واران و کاسمیرو هم وجود داشت .... اگه لابی پرز نبود .... و هزار تا اگر دیگه ..... بارسا فراتر از یک باشگاه
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۳:۴۱
10
15