فرجی: تا وضعیت مالکیت تیم مشخص نشود بازیکنان نساجی به تمرین نمی‌روند

فرجی: تا وضعیت مالکیت تیم مشخص نشود بازیکنان نساجی به تمرین نمی‌روند

457
21:52
25 اسفند 1397
بازیکن تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: تا زمانی که وضعیت مالکیت تیم مشخص نشود بازیکنان تصمیم گرفته‌اند که در تمرینات شرکت نکنند.

به گزارش وبسایت نود، فرشاد فرجی پس از شکست یک بر صفر مقابل استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما این خبر را که مالکان باشگاه رفتند را از قبل می‌دانستیم اما نیاز نبود رسانه‌ای شود شب عید است و ما هم نیاز به پول داریم x  و y می‌گویند برو از فلانی پول بگیر. این خبر روی تمرکز بازیکنان تأثیر گذاشت پچ‌پچ‌هایی از قبل بود این مسائل روی فکر و تمرکز بازیکن تأثیر دارد. شب عید است انتظار داشتیم دریافتی داشته باشیم. x و y باید وضعیت را مشخص کنند بازیکن را با هزار قول و قرار به اینجا می‌آورید و بعد هیچکس هم جوابگو نیست. بعد می‌گویند استانداری، استانداری چکاره است. می‌گویند ما تیم را نمی‌خواهیم به استانداری بروید بی‌احترامی هم نمی‌کنند اما واقعاً ما خسته شده‌ایم نمی‌دانم نساجی تیم شخصی است یا تیم دولتی بعد جوری مصاحبه می‌کنند همه جا فکر می‌کنند گل و بلبل است و بازیکنان در بهترین شرایط کار خودشان را می‌کنند.

وی افزود: هشت هفته است که بدترین لباس‌ها را می‌پوشیم قبل از بازی، بازیکن لباس می‌پوشد یقه‌اش باز است. امید سینگ با قد کوتاهی که دارد لباس دو ایکس لارج را می‌پوشد آن یکی آستینش را جمع می‌کند اینها روی تمرکز بازیکنان تأثیر می‌‌گذارد هیچکس هم جوابگو نیست. بازیکنان نساجی تصمیم گرفتند تا روشن شدن وضع تیم در تمرینات شرکت نکنند. از هواداران هم بابت این باخت عذرخواهی می‌کنم امیدوارم وضعیت تیم بهتر شود. نساجی ۲۴ سال است که به لیگ برتر صعود نکرده اما من دیده‌ام که نساجی ۲۴ سال این وضعیت را دارد. مالکیت ثباتی ندارد ان‌شاءالله که این مسئله حل شود و مالکیت باشگاه ثبات پیدا کند فعلاً در تمرینات شرکت نمی‌کنیم تا وضعیت مشخص شود.

1004

نظرات کاربران
علی
مالکان استقلالی نمیخاهیم. .
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۹:۳۹
پاسخ
4
8
فولاد
چرا تو همه بازی ها استقلال باید یک سود از داوری ببره؟؟
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۹:۱۵
پاسخ
11
8
محسن
خدا شفات بده با پرسپولیس اشتباه گرفتی
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۵:۱۷
6
5