فردا آخرین مهلت باشگاه پرسپولیس برای جذب مدافع عراقی

فردا آخرین مهلت باشگاه پرسپولیس برای جذب مدافع عراقی

43846
15:53
11 بهمن 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه پرسپولیس یک روز دیگر برای دریافت ریاضتنامه جذب مدافع ملی پوش تیم فوتبال نیروی هوایی عراق فرصت دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه پرسپولیس یک روز دیگر برای دریافت ریاضتنامه و جذب مدافع ملی پوش تیم فوتبال نیروی هوایی عراق فرصت دارد.

به گزارش خبرنگار وبسایت نود، سعد ناطق مدافع تیم فوتبال نیروی هوایی عراق در نقل و انتقالات نیم فصل مورد توجه مسئولان پرسپولیس قرار گرفت و تلاش برای جذب این بازیکن آغاز شد.

باشگاه عراقی که چندان موافق از دست دادن مدافع ملی پوش خود نبود در ابتدا شرط 400 هزار دلاری برای صدور رضایتنامه این بازیکن را مطرح کرد اما در ادامه طبق هماهنگی های انجام شده از باشگاه پرسپولیس با نماینده این بازیکن قرار شد ناطق خودش رضایتنامه اش را بگیرد و به ایران بیاید.

تیم نیروی هوایی یکی از تیم های مدعی در لیگ فوتبال عراق است و در تورنمنت ای اف سی کاپ هم حضور داشته و با پیشنهاد یک باشگاه قطری برای انتقال مهاجم خود هم مخالفت کرده است.

ناطق که 4 ماه دیگر با باشگاه نیروی هوایی قرارداد دارد برای دریافت رضایتنامه خود و پیوستن به پرسپولیس به مسئولان باشگاه عراقی پیشنهاد داده بخشی از مطالباتش را ببخشد و رضایتنامه اش را بگیرد و همین مساله باعث امیدواری پرسپولیسی ها به جذب مدافع  عراقی شد.

در شرایطی که چند ایجنت در حال مذاکره با باشگاه نیروی هوایی برای انتقال ناطق بودند باشگاه پرسپولیس تلاش کرد فقط با نماینده خود این بازیکن مذاکره کند و سایر ایجنت ها را از روند مذاکرات کنار بگذارد.

سعد ناطق اعلام کرده تنها دو روز دیگر به پایان مهلت نقل و انتقالات لیگ عراق باقی مانده و باشگاه پرسپولیس تنها تا فردا برای جذب این بازیکن فرصت دارد. هنوز توافق نهایی درباره این انتقال انجام نشده و باید دید ظرف 24 ساعت آینده چه اتفاقی در خصوص این انتقال رخ خواهد داد.

نظرات کاربران
زانیار
بیا دیگه کار رو تموم کن و قرارداد ببند
۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۴:۴۰
پاسخ
20
486
مسعود
چشم
۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۹:۰۹
133
28