فردیناند : دوران مویس آبروریزی بود

فردیناند : دوران مویس آبروریزی بود

2867
05:56
24 شهریور 1393
وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع سابق یونایتد از دیوید مویس انتقاد کرده است .

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع سابق یونایتد از دیوید مویس انتقاد کرده است .

به گزارش وبسایت نود، ریو فردیناند در کتاب زندگینامه اش گفته از بازی برای مویس لذت نبرده است .

ریو فردیناند در بخشی از کتاب زندگینامه اش نوشته است :" مویس سعی داشت که یک سبک خاص را پیاده کند ولی هیچ وقت مشخص نشد که این سبک و روش دقیقا چی است . در نهایت یک جو منفی ایجاد شد . زمان فرگی جو همیشه مثبت بود .

به آرامی بازیکن ها را از دست داد . من از بازی زیر نظر وی لذت نبردم . تاکتیک های مویس اغلب به سردرگمی و افکار منفی منتهی میشد . همیشه تاکتیک ها درباره متوقف کردن حریف بود . ما برای نباختن به زمین می رفتیم . روحیه یک باشگاه کوچک را به الدترافورد آورد . بزرگترین سرگردمی راجع به نحوه کار کردن ما با توپ بود . اغلب میگفت که توپ های بلند ارسال کنیم . بعضی بازیکن ها احساس می کردند که به اندازه کل دوران بازیشان توپ بلند ارسال کردند . بعضی وقت ها تاکتیک اصلی ما ارسال توپ های بلند و سانتر از جناحین بود . آبروریزی بود . در بازی خانگی جلوی فولهام 81 سانتر داشتیم . من فکر می کردم که چرا ما اینکار را می کنیم ؟ اندی کارول برای ما بازی نمی کند .

کل سبک کاریش برای ما بیگانه بود . بقیه اوقات خواهان پاس های کوتاه زیاد بود . " امروز می خوام 600 پاس بدید . هفته پیش فقط 400 تا دادید . " کی اهمیت می دهد ؟ من ترجیح می دهم که روی 10 تا پاس 5 تا گل بزنم .

قبل بازی با بایرن ما را به یک پارک بردند تا روی ضربات آزاد کار کنیم . کار آماتورگونه ای بود . منظورم اینه که چرا به جای این ایمیل و یا دی وی دی به بایرن نفرستیم . در همان جلوی جمع که بودیم به من گفت که در ترکیب قرار ندارم چون به سرعت نیاز دارد . این منرا کشت . در داخلم می خواستم فریاد بکشم و یقه اش را بگیرم . مجبور شدم زبانم را گاز بگیرم و همانجا بایستم . احتمالا بدترین لحظه حضور من در یونایتد بود . من هرگز اینطوری از یک بازی بزرگ کنار نگذاشته شده بودم . "

 

2031

نظرات کاربران