فرشته کریمی: مزد ماه‌ها تلاش و تمرینات سخت را با قهرمانی در آسیا گرفتیم

فرشته کریمی: مزد ماه‌ها تلاش و تمرینات سخت را با قهرمانی در آسیا گرفتیم

1245
22:26
22 اردیبهشت 1397
وبسایت رسمی برنامه نود - ارزشمندترین بازیکن دومین دوره رقابت های فوتسال قهرمانی زنان آسیا گفت: مزد ماه‌ها تلاش و تمرینات سخت را با قهرمانی در آسیا گرفتیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - ارزشمندترین بازیکن دومین دوره رقابت های فوتسال قهرمانی زنان آسیا گفت: مزد ماه‌ها تلاش و تمرینات سخت را با قهرمانی در آسیا گرفتیم.
به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، فرشته کریمی، ارزشمندترین بازیکن دومین دوره رقابت های فوتسال قهرمانی زنان آسیا گفت: همه مردم، به خصوص خانواده ما خیلی خوشحال هستند و این بهترین دستاورد برای ما است. برای ورزش زنان در ایران، فوتسال تنها رشته ای است که توانایی قهرمانی در آسیا را دارد. در رشته های تیمی دیگر آن ها این توانایی را ندارند و به همین خاطر این قهرمانی اهمیت فراوانی دارد.

کریمی ادامه داد: مردم ایران به خصوص بانوان خیلی احساساتی هستیم. این مسابقه ها برای ما فرصت بزرگی است که بتوانیم در کشور دیده شویم. شیوه لباس پوشیدن ما خاص و از دیگر کشورها متفاوت است.خیلی ممنون هستم که عنوان ارزشمندترین بازیکن به من اختصاص داده شد اما موفقیت تیم برای من از گل زدن مهم تر است و باید از کادرفنی هم تشکر کنم. من اول به این فکر می کنم که چگونه می توانم به تیم کمک کنم.
وی درادامه گفت: تکرار عنوان قهرمانی از به دست آوردن این عنوان بسیار سخت تر است و این کار سخت را با تلاش و پشتکار و اردوهای شبانه روزی به سرانجام رساندیم. ماهها در اردو بوده و تمرینات سخت و فشرده ای را پشت سر گذاشتیم و خوشحالم که نتایج زحماتمان با قهرمانی رو به رو شد.

1140

نظرات کاربران
Amirhossein
تبریک به همه ایرانی ها ان شالله از این به بعد توجه بیشتری به ورزش بانوان بشه
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۴:۱۴
پاسخ
2
23