فرصت برای پیوستن کریم به بشیکتاش وجود دارد

فرصت برای پیوستن کریم به بشیکتاش وجود دارد

5238
10:53
10 شهریور 1397
کریم انصاری‌فرد تا پایان امروز برای پیوستن به باشگاه بشیکتاش ترکیه فرصت دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - کریم انصاری‌فرد تا پایان امروز برای پیوستن به باشگاه بشیکتاش ترکیه فرصت دارد.

به گزارش وب‌سایت نود، فرصت نقل و انتقالاتی تابستانی اکثر لیگ‌های معتبر اروپایی روز گذشته به پایان رسید. با این وجود هنوز در چند لیگ اروپایی فرصت برای نقل و انتقالات بازیکنان وجود دارد. کریم انصاری‌فرد مهاجم باشگاه المپیاکوس یونان که آخرین گل ایران در جام جهانی 2018 روسیه مقابل پرتغال را به ثمر رساند، هنوز با هیچ تیمی به توافق نرسیده و فعلا در همان باشگاه المپیاکوس یونان عضویت دارد. در روزهای گذشته صحبت‌هایی در مورد رفتن کریم انصاری‌فرد به انگلستان برای بستن قرارداد با باشگاه ناتینگهام‌فارست شنیده می‌شد که با اتمام مهلت نقل و انتقالاتی تابستانی انگلستان در روز گذشته، این انتقال منتفی شد.

فرصت نقل و انتقالاتی در کشورهای ترکیه، اسکاتلند و دانمارک در پایان وقت اداری امروز به پایان می‌رسد. پنجره هلند هم فردا بسته می‌شود. کریم انصاری‌فرد که صحبت‌هایی مبنی بر پیوستنش به باشگاه پرطرفدار بشیکتاش ترکیه در هفته‌های گذشته شنیده می‌شد، این شانس را دارد که امروز به این باشگاه ترکیه‌ای بپیوندد.

علاوه بر این4 کشور که گفته شد، بازیکنان فوتبال برای پیوستن به لیگ روسیه تا پایان روز ششم ماه سپتامبر؛ پانزدهم شهریور ماه و برای پیوستن به لیگ‌ کشورهای بلغارستان و رومانی تا پایان روز 8 سپتامبر؛ هفدهم شهریور ماه فرصت دارند.

نظرات کاربران
فینال اسیا حسرت ماست
این غیر زدن پنالتی چه حرکت مثبتی داشته که حالا انتظار داره بره تیم خوب ...امروز به بشیکتاش می پیوندد..خخخخخخخ
۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۵:۲۶
پاسخ
63
19
دوپینگ یا تبانی مسئله این است
فقط راپیدوین و اسطوره‌هاش بقیه برن جلو بوق بزنن
۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۸:۱۷
2
22
حامی
باید قبول کرد که اینا خیلی افت کردن.
۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۱:۳۱
پاسخ
38
15