سوئدی ها به دنبال بارگرداندن سامان قدوس/ ملی پوش ایرانی تا جمعه تصمیم می گیرد

سوئدی ها به دنبال بارگرداندن سامان قدوس/ ملی پوش ایرانی تا جمعه تصمیم می گیرد

44921
11:00
06 مهر 1396
سرمربی تیم ملی فوتبال سوئد با دعوت از سامان قدوس، بازیکن جدید تیم ملی فوتبال ایران گفت: سامان قدوس هنوز برای ایران بازی رسمی نکرده و می‌تواند به سوئد فکر کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتبال سوئد با دعوت از سامان قدوس، بازیکن جدید تیم ملی فوتبال ایران گفت: سامان قدوس هنوز برای ایران بازی رسمی نکرده و می‌تواند به سوئد فکر کند.

 به گزارش وب سایت نود، جان اندرسون، سرمربی تیم ملی فوتبال سوئد می‌خواهد که سامان قدوس (ملی‌پوش ایرانی تیم اوسترساندس) برای 2 بازی پیش‌رو در انتخابی جام‌ جهانی 2018 روسیه برابر تیم‌های ملی لوکزامبورگ و هلند به اردوی تیمش بپیوندد. بازیکنی که ماه گذشته میلادی پس از درخشش در تیم باشگاهی‌اش (اوسترساندس) بازی در تیم ملی فوتبال ایران را به تیم ملی سوئد ترجیح داد. این ملی‌پوش ایرانی تا فردا (جمعه) فرصت دارد تصمیم نهایی خود را درباره دعوت اندرسون از او به تیم ملی فوتبال سوئد اتخاذ کند.

اندرسون در این رابطه گفت: با سامان قدوس صحبت کردیم. او از ما خواست تا در این رابطه فکر کند. تا زمانی که بازیکنی برای تیم ملی کشور دیگری بازی نکرده است این اتفاق امکان‌پذیر خواهد بود.

سرمربی تیم ملی فوتبال سوئد ادامه داد: پس از بررسی تمامی شرایط در روزهای تعطیل هفته جاری به این نتیجه رسیدیم که او (سامان قدوس) می‌تواند در تیم ملی فوتبال سوئد جای داشته باشد. او اگر می‌خواهد با ما باشد فکر می‌کند و این فرصت را دارد.

اندرسون افزود: سامان قدوس در گذشته در میان بازیکنان موردنظرمان نبود اما الان است. اگر به درخواست ما پاسخی ندهد شرایط را بررسی می‌کنیم. البته از او می‌خواهم که فکر کند. اگر بخواهد به ما بپیوندد او را دعوت می‌کنیم. سامان به این مساله فکر هم کرد که دعوت ناگهانی از او صورت گرفت.

کن سما، همبازی سامان قدوس هم در تلاش برای متقاعد کردن این بازیکن ایرانی جهت حضور در اردوی تیم ملی فوتبال سوئد اظهار داشت: تلاشم را می‌کنم. می‌فهمم که او در جای دیگری تمام کرده است. در نهایت او باید بداند احساسش چیست و چه چیزی را می‌خواهد.

سامان قدوس در 2 بازی پایانی تیم ملی فوتبال ایران در مرحله نهایی انتخابی جام‌ جهانی 2018 روسیه برابر تیم‌های ملی کره‌جنوبی و سوریه از سوی کارلوس کی‌روش به اردو دعوت شد. هر چند او در این 2 بازی به میدان نرفت اما اعلام کرد که قصد دارد با پیراهن ایران در بازی‌های ملی به میدان رود.

 

2051

نظرات کاربران
اردشیر
درسته تیم سوید خیلی سود ومنفعت و امکانات بیشتری از این ایران کنونی ما داره وسامان هم حق مسلمشه که کدوم تیما انتخاب کنه ولی این کار مربی سویٔد دو دلیل می تونه داشته باشه یکی این که با ین کارخواسته٫که خواسته هواداران فوتبال سویٔد را اجابت کنه و سرزنش های بعدی را منتفی بسازد٫ و دیگری این که این مربی از روی حسادت خواسته با یک تیر دو نشان بزنه یکی اینکه اونا از چنگ ایران در بیاره و اگه سامان به تیم ملی سویٔد نه بگه اونا در انزار عمومی سویٔد خراب کنه هر چند اوج گرفتن سامان در این دو ماهه اخیر هم بی تاثیر نبوده در کل من فکر می کنم سامان نبایستی گول این مربی حقه باز را بخوره چون او را در تیم ملی سویٔد نیمکت نشینش خواهد کرد و سه فورفوارد موبور سویٔدی را به او ترجیح خواهد داد
۰۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۰:۱۳
پاسخ
4
15
barbod_king90
کیروش باید واسه دو دقیقه هم شده بهش بازی میداد که دیگه نتونه بره
۰۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۹:۰۱
پاسخ
8
3
نادر
ما فکر کردیم تصمیمش رو گرفته! جالا ببینیم تو سوید 'حرف مرد یکیه' رو دارن یا نه؟
۰۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۱:۰۵
پاسخ
5
10
جک باور
روزی که کیروش نباشه هیچ دورگه ای در تیم ملی جا نداره پس اگه میخوای به سرنوشت فریدون زندی دانیال داوری و... دچار نشه باید بمونه تو همون اروپا
۰۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۴:۱۹
پاسخ
8
15
بهنام
مطنئن باشید بازار گرمی برای فیکس بازی کردن تو تیم ملی ایران این رو اعلام کردن وگرنه تو کشور خودمون هستن بازیکنانی که به مراتب بهتر از بازی کنن
۰۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۱:۴۳
پاسخ
19
4
ساره
کیروش اگه تو دوتا بازی رسمی که اومده بود بازیش میداد . اینجوری نمیشد !!
۰۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۱:۲۱
پاسخ
24
4
radin
اگه بفکرآیندش باشه همون سوئدباید بازی کنه اگه احساسی فکرکنه که هیچی عاقبتیم نداره
۰۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۵:۱۲
پاسخ
7
14
yaver
همش تقصیر مسولانی هست که نتونستن شرایط بازیشو با تامین و ارایه مدارکش فراهم کنن اگه یه بازی برا ایران کرده بود دیکه همه چیز تمام بود
۰۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۶:۵۴
پاسخ
0
22
ایرانی
هرکی اومد خوش اومد هر کیم نیومد..... اونم خوش اومد
۰۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۱:۰۶
پاسخ
1
28
منتقد کیروش
ولا من اگه جاش بودم تیم سوئد رو ترجیح میدادم چه تضمینی هست کیروش سالهای بعد، یا حتی سال آینده ایران باشه؟ یا حتی مثل فریدون زندی به سرش نیاد؟ ادمین، لطفا!!
۰۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۹:۲۱
پاسخ
13
16
بهنام
امیدوارم سرنوشتش مثل سرنوشت امید نظری و دنیل داوری و....... نشه که بعد 4-5 بازی ملی ، کلا دیگه به اردو ها دعوت نشن ..... کارلوس کیروش با اینکه خیلی بهش مدیونیم ولی خوش بینانه نهایتا تا 3-4 سال دیگه میمونه (حالا اگه نتایج تیم ملی توی جام جهانی روسیه خوب باشه) باید به این فکر کنه که بعد کیروش ، جایی در تیم ملی داره یا نه .... ولی مث هر ایرانی ، دوس داریم سامان تیم ملی مون رو انتخاب کنه
۰۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۵:۰۲
پاسخ
1
11
مجید
آقای اندرسون، قدوس خون ایرانی تو رگهاشه محاله وطن فروشی بکنه
۰۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۱:۱۰
پاسخ
3
12
nm
باید با قلبش تصمیم بگیره و خودش بهتر میدونه کجا براش بهتر
۰۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۱:۵۵
پاسخ
0
10
Sina
بشین سبک سنگین کن ، اگر تصمیم گرفتی سوئد رو انتخاب کنی ، ناراحت نمیشیم.
۰۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۸:۵۶
پاسخ
4
8
saeed
اگه دلش با ایران بود با صراحت تمام میگفت نه. نه اینکه تا جمعه وقت بخواد. ما همچین بازیکنی رو نمی خوایم.
۰۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۳:۳۹
پاسخ
13
9