فرصت طلایی مربی آلمانی در استقلال؛ شفر بدون سفر

فرصت طلایی مربی آلمانی در استقلال؛ شفر بدون سفر

46354
15:20
14 مهر 1396
هفت مسابقه از هشت بازی پیش‌روی استقلال، در تهران برگزار می‌شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - هفت مسابقه از هشت بازی پیش‌روی استقلال، در تهران برگزار می‌شود. 

به گزارش وبسایت نود، بازی‌های متوالی استقلال در تهران فرصت خوبی است که شفر هم خودش را دوباره اثبات کند و هم استقلال را احیا کند. در حال حاضر، هر دو حال و روز خوبی ندارند و از آخرین موفقیت‌شان، مدت‌هاست که می‌گذرد. ولی شرایط برای احیای هر دو فراهم است. 

شفر اگر می‌خواهد به سرنوشت منصوریان دچار نشود، باید از امتیاز بازی‌های خانگی بهره بهتری ببرد. سال قبل منصوریان در بازی‌های خارج از خانه امتیاز بیشتری گرفته بود نسبت به بازی‌های خانگی. شفر اگر تبحری در کسب امتیازات خانگی داشته باشد، فرصت خوبی پیش‌روی‌اش است. 

از نکات جالب این نیم‌فصل استقلال، تعداد بازی‌های خارج از تهران‌اش است. استقلال در پانزده دیدار نیم‌فصل اول فقط چهار بار از پایتخت خارج می‌شود. منصوریان در هفت مسابقه‌ای که در این فصل روی نیمکت استقلال نشست، این تیم فقط دو مرتبه از تهران خارج شد. در دیدار نخست مقابل نفت به آبادان رفته بود و در هفته ششم هم برای بازی با پارس‌جنوبی‌جم به این شهر سفر کرد. پنج بازی دیگر استقلال در تهران برگزار شده بود. استقلال در هفته هشتم هم روزی که مربی موقت داشت، برای بازی با سپیدرود به رشت رفت. حالا هفت هفته دیگر تا پایان نیم‌فصل زمان باقی مانده. هفت مسابقه‌ای که شفر به‌جز تهران، فقط مشهد را می‌بیند. 

استقلال در این هفته در آزادی مقابل فولاد قرار می‌گیرد. در هفته دهم مهمان دربی است که بازی در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. در هفته یازدهم استقلال دوباره میزبان می‌شود و با نفت تهران بازی می‌کند. بعد از آن استقلال برای آخرین بار تا پایان نیم‌فصل از تهران خارج می‌شود و مقابل سیاه‌جامگان به میدان می‌رود. استقلال در هفته سیزدهم هم با گسترش‌فولاد در تهران بازی دارد. بازی بعدی استقلال مقابل پیکان است که آن مهمانی استقلال هم در تهران برگزار می‌شود و استقلال برای بازی با پیکان، لازم نیست که از تهران خارج شود. در آخرین مسابقه نیم‌فصل باز هم استقلال میزبان است و با سپاهان دیدار می‌کند. 

شفر برای تغییر سرنوشت خودش و استقلال، باید از این فرصت طلایی استفاده کند. شفر در هشت بازی آینده استقلال، فقط یک بار به شهری خارج از تهران سفر می‌کند. یعنی حتی در دیدار نخست نیم‌فصل دوم هم این تیم در آزادی میزبان نفت آبادان است. اوضاع در نیم فصل دوم انقدر به کام شفر و استقلال نیست. این تیم در هفته‌های دوم و سوم باید در اهواز و تبریز بازی کند. خستگی سفرهای متوالی شاید بلای جان استقلال شود. شفر برای ماندگاری در استقلال، باید از این فرصت طلایی استفاده کند.

 

14001

نظرات کاربران
رائول
استقلال منصوران هم دقیقا همین شرایط عالی رو داشت، ولی ....................
۱۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۰:۰۸
پاسخ
22
18
فقط خدا
من تا قبل از این که دین محمدی وطاهری به عنوان دستیار انتخاب بشن دوست داشتم شفر در استقلال نتیجه بگیر اما االان دوست دارم نتیجه نگیره اون هم به اونم به خاطر دستیاراش.شفروطاهری و دین محمدی یه مشت پیرمرد گذاشتن کادرفنی انشاءالله که دراین راه موفق نباشن
۱۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۱:۳۲
پاسخ
27
13
میلاد
هفت بازی در تهران و ی بازی با تیم متوسط و حتی میشه گفت ضعیف سیاه جامگان. اگه تیم باهوش بازی کنه و توی دفاع اشتباه نکنه و با بازی رو ب جلو موقعیت ایجاد کنه و از تک موقعیت ها استفاده کنن میتونیم تو هشت هفته حدود بیست امتیاز بگیریم و نیم فصل رو بین سه چهارتا تیم بالای جدول باشیم ادمین بچاپ لطفا
۱۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۵:۴۳
پاسخ
12
35
omid
دربی 7 تا میخورن......7 تا
۱۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۵:۵۲
پاسخ
45
14
سرخ
وینگادا شیشتقلال اینه حالا ببینید کی گفتم
۱۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۵:۴۵
پاسخ
46
16
یزدان
فعلا از 4 تای الهلال نجات پیدا کنید تا بعد ...
۱۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۸:۳۸
9
32
پسر کردستان
فقط می نوانیم امیدوارباشیم
۱۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۲:۱۳
پاسخ
8
29
Ehsan
همینکه بیشتر از شیش تا نخورن هوادارای دوچرخه راضین ادمین بیطرف باش بچاپ
۱۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۰:۲۰
پاسخ
52
25
امیدوار
این اقای شفر چرا در بیشتر عکس ها با گوشی اش کار میکنه :| در این عکس هم با اینکه وسط تمرینه ولی بازم با گوشی کار میکنه
۱۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۹:۵۳
پاسخ
12
39
یا شانس یا لابی
داستان چیه که همیشه استقلال تو قرعه کشی بهترین شرایط رو داره ‌ . این از امسال اون از پارسال و سال های قبل از اون
۱۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۶:۰۸
پاسخ
61
24
محمد رضا استقلالی
آقای شفر تلاشتو بکن امیدوارم استقلالو به جایگاه اصلیش برسونی ما هواداران هم به امید موفقیت استقلال به همراه شیر آلمانی منتظر میمونیم امیدوارم در فیفا دی هم آقای شفر بازی های تدارکاتی خوبی برگزار کنه برای فصل بعد هم تیمو ببره آلمان لااقل با تیم های بوندس لیگای 2 بازی برگزار کنه و همچنین باید دو بازی هم با وردربرمن بزاره حتما سال بعد قله ها رو با این بازیها فتح خواهیم کرد
۱۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۰:۵۳
پاسخ
24
53