فرصت منشا برای فرار از برچسب؛ گلزن بازی‌های کوچک

فرصت منشا برای فرار از برچسب؛ گلزن بازی‌های کوچک

3588
19:04
12 مرداد 1396
اخراج علیپور در بازی پرسپولیس و فولاد، باعث شد امروز گادوین منشا در ترکیب اصلی قرار بگیرد. بازیکنی که سابقه خوبی در گلزنی به تیم‌های بزرگ ندارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - اخراج علیپور در بازی پرسپولیس و فولاد، باعث شد امروز گادوین منشا در ترکیب اصلی قرار بگیرد. بازیکنی که سابقه خوبی در گلزنی به تیم‌های بزرگ ندارد.

به گزارش وبسایت نود، فصل پیش منشا بعد از مهدی طارمی و ساسان انصاری، سومین گلزن برتر لیگ بود اما موفقیتی در گلزنی مقابل تیم‌های بزرگ نداشت. منشا دروازه پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی، سه تیم بالای جدول را باز نکرد و حتی نتوانست به ذوب آهن، تیم چهارم جدول گل بزند. بیشتر از نصف گل‌های او یعنی 8 گل، به 4 تیم آخر جدول زده شد.

امروز منشا برای اولین بار در این فصل، روبروی یک تیم بزرگ قرار می‌گیرد و می‌تواند برچسب «گلزن بازی‌های کوچک» را از روی خودش بردارد. تیم بزرگی که بخاطر جدایی مدافعانش و محرومیت از نقل و انتقالات، بازیکن جدید زیادی نخریده و همین موضوع، فرصت خوبی برای منشاست تا اولین گل رسمی با پیراهن پرسپولیس را بزند.

بجز ایرانپوریان، 4 بازیکن جوان در دفاع و دروازه تراکتورسازی بازی می‌کنند. طاهران، نادری، مهدی‌زاده و گروسیان که اگر تراکتورسازی از نقل و انتقالات محروم نبود، شاید هیچکدام در ترکیب اصلی گل‌محمدی در این مسابقه حضور نداشتند.

 

22330

نظرات کاربران
mahdi
بازیکن خوبی نشون نداده گلشم رو اشتباه تراکتوریا زده شد طارمی بهتره
۱۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۶:۱۷
پاسخ
53
6
محمود
ان شالله که منشا گل میزنه اونم بیش از یکی
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۸:۰۹
پاسخ
3
38
ایلیا
بعد از برد هر هوادار نفری ۱۰هزار تومان از طریق سامانه کمک مستقیم یک میلیون نفر ۱۰ هزار تومان
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۱:۴۳
پاسخ
3
37
دختر پرسپوليسي
منشأ امروز حتما گل ميزنه مطمعنم
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۹:۳۱
پاسخ
3
54