فروش ایسکو و آسنسیو می‌تواند به خرید پوگبا منجر شود

فروش ایسکو و آسنسیو می‌تواند به خرید پوگبا منجر شود

3235
19:15
28 تیر 1398
رئال می داند که خرید پوگبا سخت است ولی هنوز ناامید نشده است.

به گزارش وبسایت نود، رئال مادرید در صورت فروش ایسکو و آسنسیو، برای خرید پوگبا وارد عمل خواهد شد.

ESPN مدعی شده است رئال مادرید امکان فروش آسنسیو و ایسکو را در صورت دریافت پیشنهاد مناسب رد نکرده است و بر این باور است که مادریدی ها با فروش این دو بازیکن برای خرید پوگبا یا یک هافبک طراز اول اقدام خواهند کرد.

رئال مادرید تا به اینجا هم 300 میلیون یورو خرج کرده و روز گذشته رسانه های معتبر از جلسه میان زیدان و پرس صحبت کردند که در این گفتگو پرز به سرمربی تیمش اعلام کرده در شرایط فعلی جذب پوگبا غیرممکن جلوه می کند.

با این وجود، رئال مادرید هنوز هم یک راهکار برای خرید پوگبا یا یک هافبک میانی بزرگ پیش رو دارد. فروش ایسکو و آسنسیو. ایسکو خود مایل به ماندن و درخشش دوباره تحت نظر زیدان است، اما باشگاه در صورت دریافت یک پیشنهاد خوب، او را به فروش می رساند. اما هنوز پیشنهاد خوبی به دست رئال مادرید نرسیده است، مگر علاقه دورتموند که هنوز مشخص نیست در چه مرحله ای قرار دارد.

آسنسیو نیز بعد از یک فصل ناامیدکننده امیدوار است در فصل پیش رو فرصتی را که در اختیار دارد، استفاده کند و در ترکیب تیم بدرخشد، اما رئال مادرید در صورتی که پیشنهادی خوب برای او دریافت کند، او را هم به فروش می رساند، هر چند که این پیشنهاد باید خیلی خوب باشد تا رئال را وسوسه کند.

1878

نظرات کاربران
کهکشانی ها
این دو بازیکن بهترین هستند زیدان نگهشون دار .
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۵:۴۵
پاسخ
4
30
Omid622
این دو بازیکن این فصل با وجود خرید نکردن رئال تو ترکیب جا نداشتن حالا که رئال تابستان این همه خرید داشته قطعا بازم بازی بهشون نمیرسه و ارزش پولی هردوشون افت میکنه و ضرر باشگاه هستش که نمیتونن تابستان آینده با مبالغ مورد نظر به فروش برن
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۵:۴۸
پاسخ
17
5
فقط یوونتوس
یوونتوس ب چنین بازیکنانی نیاز داره حتما یووه سراغشون میره
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۶:۴۷
پاسخ
15
14