فرکی: بازی مقابل پرسپولیس لذت‌بخش است/ دوست داشتم بازی تماشاگر داشت

فرکی: بازی مقابل پرسپولیس لذت‌بخش است/ دوست داشتم بازی تماشاگر داشت

2887
14:27
26 مهر 1398
سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره دیدار تیمش با پرسپولیس گفت: بازی مقابل تیم‌های بزرگ لذت‌بخش است و دوست دارم مقابل تیم‌های بزرگ با تلاش بازیکنان، انگیزه چند برابر شود و بازیکنان دیده شوند.

به گزارش وب‌سایت نود، حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس - که یکشنبه به دلیل محرومیت پرسپولیس در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی برگزار می‌شود - اظهار کرد: قبل از اینکه وارد بحث بازی شوم، ایام اربعین حسینی را تسلیت می‌گویم. فردا بازی بزرگی برای ماست که برابر یکی از پرافتخارترین باشگاه‌های کشور است. داشتن هوادارهای خون‌گرم و و عاشق از نکات مهم این تیم است و مثل تیم‌های پرطرفدار دیگر، بازی مقابل چنین تیمی می‌تواند بسیار برای ما موثر باشد. نگاه ما در این بازی رفتن به بالای جدول است. پرسپولیس در دو بازی آخر خود در لیگ شکست خورده است. بازی مقابل تیم‌های بزرگ مثل پرسپولیس لذت‌بخش است و دوست دارم مقابل تیم‌های بزرگ با تلاش بازیکنان، انگیزه چند برابر شود و بازیکنان دیده شوند.

او ادامه داد: متاسفانه این بازی تماشاگر ندارد. دوست نداشتم این اتفاق بیفتد چون فوتبال به تماشاگرش است اما قانون‌گذار کسی دیگر است. ما در بازی‌های داخلی خودمان تماشاگر نداریم چون مثل سایپا زیاد طرفدار نداریم اما دوست داشتیم این بازی تماشاگر داشت. تمرینات خوبی داشتیم اما تا اینجای کار نتوانستیم امتیاز لازم را جمع کنیم. امیدوارم یک بازی خوب را شاهد باشیم. ما به دنبال پیروزی در این بازی هستیم که حق طبیعی هر تیمی است.

او افزود: امیدوارم بازی پر گلی را شاهد باشیم. تفاضل گل پرسپولیس منفی یک است و ما دوازده گل زده و دوازده گل خورده داریم یعنی ما تیم هجومی هستیم و می‌خواهیم دروازه پرسپولیس را باز کنیم و گل نخوریم. بازی‌هایی که پرسپولیس انجام داده مقابل مدعیان قهرمانی لیگ برتر بوده و ما هم مقابل تیم‌هایی قرار گرفتیم که در میانه یا انتهای جدول هستند اما این مساله قابل استناد نیست و باید دید چه اتفاقی خواهد افتاد.

سرمربی پیکان در پایان گفت: یک برد و پنج امتیاز برای ما خوب نیست. ما از ۲۰‌ مرداد تمرینات خود را آغاز کردیم. غیر از بازی ما مقابل شهر خودرو، بقیه بازی‌های ما خوب بوده است. به نظر من اشتباهات فردی و بدشانسی در نتایج ما تاثیرگذار بوده اما امیدوارم بتوانیم در ادامه با بردهای بعدی این مساله را جبران‌کنیم.

4416

نظرات کاربران
مستر
البته ایشون یادشون رفت که ارزوی قهرمانی برای تیم مورد علاقش بکنه.
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۱:۲۵
پاسخ
12
9
ارمین
تیم پیکان بابازی هجومی ولذتبخش پرسپولیسو شکست میده
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۴:۵۶
پاسخ
11
13
عشقممم نیمار
واقعا از نتایج‌تیمت مقابل شیش_پولیس کاملا مشخصه ک چقد براتون لذت بخش هست :-)
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۱:۳۲
پاسخ
25
22
حسام
تیم پیکان بادروازه تا گل زده هجومی ترین پرسپولیس با۳تازده ضعیف ترین
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۰:۳۵
پاسخ
6
11
محمد
فرکی بازی مقابل پرسپولیس لذت بخش هست چون نمیتونه به ما گل بزنه مابا۲گل شکستش میدیم
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۷:۳۱
پاسخ
12
19
امیرعلی پرسپولیسی
آقای فرکی باتمام احترامی که برای شما قایلم ولی بردای پرسپولیس باید ازهمین بازی شروع بشه یعنی فردا بی برو برگرد پرسپولیس باید برنده اززمین خارج بشه پرسپولیس اگه میخواد پوکر کنه تو قهرمانی دیگه نباید به هیچ عنوان امتیاز ازدست بده پرسپولیس به امید خدا وبا تلاش بازیکنان غیرتش فردا برنده اززمین خارج میشه.به امید برد پرسپولیس ادمین خسته نباشی بچاپ ممنون
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۰:۲۷
پاسخ
44
39
دوستاره
کمک فدراسیون را یادت رفت که بازی حذفی اون را تعویق انداختن که شب زود بگیرید بخوابید روز بازی خسته نباشید .... خخخ
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۷:۳۳
12
23
شازده آبی
پوکر!!!!!!!!! خخخخخخخخخخ
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۸:۲۷
24
25
پرسپولیس
پرسپولیس قهرمان
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۰:۲۸
پاسخ
40
43
پرسپولیس۶تا خور از فتح تهران
پرسپولیس ۰ سایپا۲
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۳:۳۳
12
27
محسن
پرسپولیس بدون کمک از بیرون هیچی نیست بازم بازی رو میبازه
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۲:۳۸
14
25
hamed hamedi
مربی ِ پاک
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۱:۱۳
پاسخ
5
60