فرکی: تیم برتر بودیم و سپاهان متکی به ضربات ایستگاهی بود

فرکی: تیم برتر بودیم و سپاهان متکی به ضربات ایستگاهی بود

1027
18:38
26 بهمن 1397
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: مقابل سپاهان تیم بهتر میدان بودیم و باید از نظر روحی و روانی تقویت شویم.

به گزارش وبسایت نود، حسین فرکی سرمربی تیم پیکان پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل سپاهان در کنفرانس خبری پس از بازی، گفت: جا دارد از تیم و بچه‌هایمان تشکر کنم به چیزی که از آنها خواسته بودیم نسبت به بازی قبل بهتر انجام دادند و نتیجه‌اش این بود که ما تیم بهتر میدان بودیم آن هم مقابل سپا‌هان که صدرنشین است. این بازی ما را به ادامه کار امیدوارتر کرده است و برای اثبات این امر ما باید از این بازی با امتیاز خارج بشویم و اگر فیلم بازی را مشاهده کنید می‌بینید که ما موقعیت‌های بیشتری داشتیم و سپاهان از یک اشتباه ما به گل رسید و توانست سه امتیاز بازی را بگیرد البته با توجه به احترامی که به تیم سپاهان دارم به آنها تبریک گفتم و به تمام کادر فنی آنها خسته نباشید گفتم. فقط یک مورد بود که شک داشتیم که خطایی که روی آرمان قاسمی شد از پشت شارژ شد و شاید داور اشتباه کرده باشد البته باید نظر کارشناسان را بشنویم. بعد پنالتی که در بازی مقابل استقلال برای ما نگرفتند این بازی هم تقریبا می‌توانم بگویم همین گونه شد. 

وی افزود: ما در مقابل سپاهانی قرار گرفتیم که جایگاه خوبی دارد و در مقابل آن ما هم در جایگاهی قرار داریم که بعد از 8 یا 7 شکست مقابل سپاهان قرار گرفتیم، ما باید از لحاظ روحی و روانی بیشتر با بازیکنان صحبت کنیم و با آنها کار کنیم. ما از این نتیجه ناراحت هستیم. ما تیمی را رهبری می‌کنیم که فرصت‌های زیادی را از دست داده است اگر ما بتوانیم دو بازی را پیروز شویم مطمئناً شرایط بهتری خواهیم داشت ضمن اینکه زمان برای ما خیلی مهم است، کار با تیم خیلی مهم است ولی متأسفانه در هفته گذشته ما دو روز فقط تمرین کردیم و این ما را از هدفمان دور کرده است و امیدوار هستم در آینده با فضای خوب و رفع نواقص بتوانیم بهتر شویم. ما الان در بعضی از پست‌ها دچار مشکل هستیم، تیم‌های بالای جدول دستشان از هر نظر برای جلب بازیکن باز است ولی ما محدود هستیم. من در مجموع یک بار دیگر به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم، آنها تلاش کردند از حریف برتر بودند، سپاهان امروز یک بازی متکی به ضربات ایستگاهی را انجام داد ولی به هر حال روی یک ضربه کرنر و اشتباه ما دقیقه 8 بازی ما گل خوردیم که همان یک گل باعث شکست ما شد.

1004

نظرات کاربران
محسن
فرکی مربی خیلی خوبیه ولی خودشم میدونه که چیکار کرد از چشم همه هوادارای سپاهان افتاد... مربی ای که سپاهانو قهرمان کرد و رفت توی برنامه نود گفت آرزومه یه روزی مربی پیروزی تهران بشم از اون روز به بعد با اینکه بازم خوب نتیجه میگرفت دیگه هیچکس تو اصفهان تحویلش نمی گرفت.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۲:۵۰
پاسخ
23
38
امید
آقای فرکی با کمی احتیاط بیشتر میتونستی سپاهان را ببری. نیمه اول باید دفاع می کردی که نکردی و گل خوردی
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۹:۳۰
پاسخ
30
21
فقط زرد طلایی
با این زمین داغون همین که 3 امتیاز را بردیم خیلی هنر کردیم ، زمین صنعت نفت آبادان هم همین شرایط را داشت . واقعا وضعیت زمین های ما در ایران فاجعه هست و چیزی جز خستگی زودرس و مصدومیت بازیکن نداره
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۸:۱۴
پاسخ
24
35