فرکی: سپیدرود تیم قابل‌احترامی است/ هواداران رشتی از این تیم دل نمی‌کنند

فرکی: سپیدرود تیم قابل‌احترامی است/ هواداران رشتی از این تیم دل نمی‌کنند

485
20:01
07 فروردین 1398
سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: سپیدرود تیم قابل‌احترامی برایمان است و بازی سنگینی مقابل این تیم در پیش داریم.

به گزارش وبسایت نود، حسین فرکی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل سپیدرود رشت با اشاره به حادثه دل‌خراش سیل استان‌های کشورمان اظهار کرد: این سیل ایام را به کام ایرانیان تلخ کرد و عده‌ای از هم‌وطنانمان را بی‌خانمان کرد.

وی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: آخرین دیدارمان را 26 اسفندماه مقابل صنعت نفت انجام داده و پنج روز به تیم استراحت دادیم، روبه روی سپیدرودی قرار می‌گیریم که برایمان تیم قابل‌احترامی است، این تیم هواداران پرشوری دارد و با شور و هیجان به لیگ برتر صعود کرد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان با اشاره به شرایط جوی نامساعد خاطرنشان کرد: تمریناتمان را به دلیل بارندگی در سالن دنبال کردیم و این مسئله بر کیفیت بازی تأثیرگذار خواهد بود، شرایط تیم سپیدرود را آگاهی داریم و بازی سختی مقابل این تیم داریم، انتهای جدول حق سپیدرود نیست و بازی فردا برایمان سخت است.

فرکی با اشاره به جدایی کریمی از سپیدرود گفت: ایشان اسطوره فوتبال کشورمان هستند و برای آقای دست‌نشان در ادامه راه آرزوی موفقیت داریم، امیدوارم ایشان تیم سپیدرود را در لیگ برتر حفظ کنند، امیدواریم در بازی فردا دست‌پر از زمین بیرون بیاییم و هفته بعد بازی سنگینی مقابل پرسپولیس درپیش داریم.

وی تیم فوتبال پیکان گفت: دو تیم نزدیک به یکدیگر بوده و بازی ازنظر فنی در صورت مساعد بودن شرایط جوی بازی تاکتیکی خواهد بود، از تجربیاتمان در بازی فردا با توجه به تمرینات ناقص در طول هفته اخیر استفاده می‌کنیم، سپیدرود فرصت زیادی برای کسب زیاد نداشته و تمامی بازی‌ها در لیگ برتر دشوار است.

سرمربی تیم فوتبال پیکان با اشاره به کمک جامعه ورزش به سیل‌زدگان کشورمان خاطرنشان کرد: حتی زلزله‌زدگانمان با اندک موجودی خود در حال کمک به سیل‌زدگان هستند و این در دنیا بی‌نظیر است، امیدوارم افرادی که استطاعت مالی دارند به سیل‌زدگان کمک کنند.

فرکی با اذعان به رقابت تیم‌های خصوصی و دولتی در فوتبال کشورمان افزود: قشنگی فوتبال به هواداران آن است، برای تیم‌های پرطرفدار نظیر شاهین بوشهر و ملوان بسیار آزرده‌خاطر هستم و امیدوارم این تیم‌ها در لیگ برتر حضور پیدا کنند، مردم باعلاقه به این تیم‌ها در کنار زندگی اجتماعی لذت می‌برند، موافق حذف تیم‌های بی هوادار نیستم، تیم‌هایی نظیر پیکان و سایپا را می‌خواستند به استان‌های دیگر منتقل کنند که در این صورت این تیم‌ها اثری از آن‌ها باقی نمی‌ماند.

وی با اشاره به تیم‌های صنعتی نظیر سپاهان گفت: اگر در بخش خصوصی موفق عمل‌نکرده‌ایم به دلیل نداشتن ابزار است، وقتی در فوتبال خصوصی درآمدزایی نداشته باشیم تیم‌های خصوصی محکوم‌به شکست هستند و این مورد در آینده هم به همین منوال خواهد بود، در فوتبال روز دنیا آیتم‌هایی نظیر حق پخش برای درآمدزایی وجود دارد که در فوتبال کشورمان از آن بی‌بهره هستیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران با اشاره به حمایت از بخش خصوصی گفت: هرگز هواداران تیم‌های نظیر نساجی و سپیدرود از این تیم‌ها دل نخواهند کرد و به هواداران تیم‌هایی نظیر پیکان و سایپا اضافه نمی‌شود.

فرکی با اشاره به تیم فوتبال پاس گفت: امیدواریم تیم پاس به سطح اول فوتبال کشورمان بازگردد و برای تیم ملی امید کشورمان در ادامه راه آرزوی موفقیت داریم.

وی با اشاره به محروم و مصدومان تیم خاطرنشان کرد: ثاقبی به دلیل چهار اخطاره بودن و محمد قاضی را به دلیل مصدومیت در دیدار مقابل سپیدرود اختیار نداریم.

1004

نظرات کاربران