فرکی: مقابل سایپا نیاز به برد داشتیم

فرکی: مقابل سایپا نیاز به برد داشتیم

347
17:48
16 آبان 1398
سرمربی تیم فوتبال پیکان از برتری تیمش مقابل سایپا ابراز خرسندی کرد.

به گزارش وب‌سایت نود، حسین فرکی در نشست خبری بعد از دیدار تیم‌های پیکان و سایپا گفت: بازی امروز سخت و دشوار بود. هر دو تیم نیاز به برد داشتند و می‌دانستیم که سایپا تیم پرانگیزه‌ای است. 

وی ادامه داد: ما می‌دانستیم سایپا به دنبال چیست. دوست داشتیم برنده باشیم تا شرایط بهتری در جدول به دست بیاوریم. اگر دقت بیشتری می‌کردیم، می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم.

فرکی عنوان کرد: از ابتدا، بازی هجومی را در دستور کار داشتیم. از سایپا و ابراهیم صادقی هم شناخت داشتیم. خط حمله سایپا خوب و قوی بود. خط دفاعی تیم ما امروز عملکرد خوبی داشت. به خاطر گل‌هایی که خورده بودیم، نگاه خوبی به دفاع ما نبود، اما امروز مسنجم‌تر بودیم و برای ما امروز گل نخوردن مهم بود. آرام آرام به شرایط ایده‌آل خط دفاعی می‌رسیم.

سرمربی پیکان اظهار داشت: می‌خواهیم به جایگاه خوبی در جدول برسیم. ما با آرامش بیشتری به استقبال هفته یازدهم خواهیم رفت. از همین جا برای تیم ملی در بازی با عراق آروزی موفقیت داریم.

فرکی در خصوص ارزیابی‌اش از داور بازی افزود: داوری برای ما قابل احترام است؛ چه به نفع ما باشد و چه به ضرر ما. باید اجازه دهیم کارشناسان صحبت کنند، اما داور به صحنه‌ها نزدیک بود و باید اجازه دهیم کار خودش را بکند. 

4416

نظرات کاربران
علی
دو تا از مربیای با وجدان داخلی فوتبال یکی پیشکسوت د دیگری در اغاز راه . خدا کنه امثال شما یحیی و مهاجری تاتار تو لیگ بیشتر بشن وگرنه فقط مربی خارجی
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۶:۲۰
پاسخ
1
2