فریبا:یک لحظه هم فکر نکنید آلترناتیو او هستم

فریبا:یک لحظه هم فکر نکنید آلترناتیو او هستم

3041
13:19
29 مرداد 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرفنی تیم فوتبال استقلال گفت: برای یک لحظه هم فکر نکنید من آلترناتیو علیرضا منصوریان هستم.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرفنی تیم فوتبال استقلال گفت: برای یک لحظه هم فکر نکنید من آلترناتیو علیرضا منصوریان هستم.

به گزارش وبسایت نود ، بهتاش فریبا در مورد حضور دوباره‌اش در استقلال این بار به‌عنوان مدیرفنی صحبت‌هایی را انجام داد که در زیر می‌خوانید:

در مورد پستی که گرفتید، صحبت کنید.

با علیرضا منصوریان همیشه در ارتباط بوده‌ام. علیرضا از بچه‌های خود ما بوده و من و عمو نصی (نصرالله عبداللهی) او را سال 73 به استقلال آوردیم. منصوریان زمانی که در نفت تهران حضور داشت هم با یکدیگر در ارتباط بودیم. او از من می‌خواست اگر نظری دارم، به او درباره نفت انتقال بدهم. حدود هفت هشت روز پیش علیرضا دوباره با من صحبت کرد و خواست که به استقلال کمک کنم. من به او گفتم اجازه بده که چند روزی فکر کنم تا اینکه همراه هم به جلسه با سیدرضا افتخاری رفتیم و توافق کردیم به تیم کمک کنم. روز چهارشنبه نیز با هیئت مدیره جلسه داشتیم و تصویب شد که به‌عنوان مدیرفنی در خدمت استقلال باشم. ضمن اینکه قرار است روی نیمکت استقلال بنشینم و از بازی بعدی (دیدار با ماشین‌سازی) در کنار منصوریان خواهم بود.

آیا منصوریان از شما خواست که مدیر فنی شوید یا باشگاه اصرار به حضور شما داشت؟

خیر، منصوریان از من خواست که در کنار تیم باشد. داستان همینی بود که برای شما تعریف کردم.

به نظر می‌رسد شما به نوعی آلترناتیو منصوریان هستید.

منظورتان از آلترناتیو چیست؟

یعنی اینکه در صورتی عدم نتیجه‌گیری استقلال، خودتان یا فرد دیگری را برای هدایت استقلال انتخاب کنید.

هر فردی برای خودش سابقه‌ای دارد. من روی مسائل اخلاقی حساس هستم. شرایط اقتصادی این فوتبال خیلی به دردم نمی‌خورد که مجبور شوم به‌خاطر گذران زندگی هر کاری کنم. به هر کسی یا علی (ع) بگویم تا آخر آن می‌روم. اصلاً یک لحظه هم فکر نکنید آلترناتیو منصوریان هستم.

بگذریم، فکر می‌کنید دلیل اینکه استقلال نتوانسته نتیجه بگیرد، چیست؟

خیلی چیزها باعث این نتایج شده است. در وهله اول، استقلال تغییرات زیادی داشته و از بین 11 بازیکن حداقل هفت بازیکن جدید هستند. جفت و جور شدن این بازیکنان نیاز به زمان دارد. این تیم مطمئناً خوب خواهد شد. مصاحبه‌های من موجود است و این حرف من به‌خاطر الان نیست. گفته بودم که از نتایج استقلال ناراحتم، اما نگران نیستم. استقلال می‌تواند با توجه به پتانسیلی که دارد، به جایگاه گذشته بازگردد.

با توجه به اینکه در گذشته بیشتر با پرویز مظلومی کار می‌کردید، هنوز با او در ارتباط هستید؟

پرویز با من تماس گرفت و حضور در استقلال را تبریک گفت. از او خواهش کردم، بازی‌های استقلال را ببیند و اگر کمکی به ذهنش می‌رسد، دریغ نکند.

 

2020

نظرات کاربران