فریم با فریم با نقشه موفق استقلال؛ شفر چطور ژنرال را شکست داد؟

فریم با فریم با نقشه موفق استقلال؛ شفر چطور ژنرال را شکست داد؟

43269
16:46
26 اردیبهشت 1397
پرس شدید مهاجمان استقلالی‌ها در زمین ذوب آهن، روش موفق شفر برای پیروزی مقابل Kick and Rush قلعه‌نویی بود

وبسایت رسمی برنامه نود - پرس شدید مهاجمان استقلالی‌ها در زمین ذوب آهن، روش موفق شفر برای پیروزی مقابل Kick and Rush قلعه‌نویی بود.

به گزارش وبسایت نود، حاشیه‌های پرتعداد داوری بازی استقلال و ذوب آهن و درخشش مامه تیام، باعث شد عملکرد استقلالی‌ها در این مسابقه تحت تاثیر قرار بگیرد. استقلال که در دو بازی قبلی، مقابل تاکتیک قلعه‌نویی روی ضد حملات و بازی مستقیم شکست خورده بود، در این بازی با تمرکز روی تحت فشار گذاشتن مدافعان حریف و گرفتن توپ از آن‌ها توانست تیم ژنرال را مغلوب کند. آن‌ها بیشتر از پاس‌های کوتاه و حملات برنامه ریزی شده، روی پرس روی دفاع حریف و گرفتن توپ از آن‌ها حساب کرده بودند و با زدن دو گل و ساختن چندین موقعیت، کاملا در اجرای این برنامه به موفقیت رسیدند.

پرس شدید استقلال، بارها بازیکنان ذوب آهن را به اشتباه انداخت و موقعیت‌های بسیار خوبی نصیب استقلال کرد. موقعیت‌هایی که 5 تای آن‌ها بسیار حساس بود و در نهایت، امضای صعود آن‌ها به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان شد.

دقیقه 18، استقلال برای اولین بار این برنامه را با موفقیت اجرا کرد. بعد از گرفتن توپ توسط ذوبی‌ها، بازیکنان استقلال بلافاصله روی پای تبریزی یورش بردند و تیام توانست پاس اشتباه او را قطع کند.

همین حمله، در نهایت با ضربه جپاروف به یک موقعیت خوب برای استقلال تبدیل شد.

در دقیقه 41، گل دوم استقلال با همین روش به نتیجه رسید. ضربه سر بازیکن ذوب آهن قبل از مدافعین این تیم، توسط تیام قطع شد و او توانست یک بار دیگر موقعیت سازی کند.

موقعیتی که این بار با ضربه تماشایی او وارد دروازه شد.

دقیقه 60، استقلال سومین موقعیتش را با پرس مهاجمین بدست آورد. اکبر ایمانی، برای بازیسازی توپ را به سمت راست فرستاد اما فرشید اسماعیلی در میانه راه توپ را قطع کرد و بلافاصله در موقعیت ضد حمله قرار گرفتند.

مامه تیام، فقط چند سانتیمتر برای زدن گل سوم روی این موقعیت کم آورد.

گل سوم استقلال هم حاصل همین روش بود. پاس کوتاه بازیکنان تحت فشار ذوب آهن در میانه زمین، توسط خسرو حیدری قطع شد و به تیام رسید.

10 ثانیه بعد، همین توپ با ضربه تیام وارد دروازه ذوب آهن شد.

دقایق آخر، استقلالی‌ها می‌توانستند قبل از سوت داور کار را تمام کنند. این بار رشید مظاهری تحت فشار تیام، ضربه بی دقتی به توپ زد و چشمی قبل از مدافعان ذوب آهن توپ را تصاحب کرد.

فرشید اسماعیلی اما، فرصت تک به تک را از دست داد و این موقعیت به نتیجه نرسید.

 

 

22330

نظرات کاربران
محمدجوادآبی
متوجه نمیشم.ذوب با این همه طرفدار چرا دیروز دو سه هزارتا بیشتد نبودن!دوستان رقیب ان شاالله تو آسیا همدیگرو ملاقات میکنیم.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۷:۰۱
پاسخ
1
12
رسول
باداور
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۲:۰۰
پاسخ
18
1
✔✰✰سجاد✰✰✔
به به به این تیـــــــــــــــم مرسی رئیس شفــــــر
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۴:۱۶
پاسخ
0
18
احمد استقلالی
خدایی به عنوان یک استقلالی اگه داور نبود حذف می شدیم
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۱:۲۸
پاسخ
32
2
ی پسرجنوبی
ب امید موفقیت هر دو تیممون چه استقلال. چه پرسپولیس ب امید دیدن هر دو تاشون تو فینال جام ملت
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۱:۱۰
پاسخ
5
10
Crown
حقیقت اینه که تیام باعث صعود استقلال شد.تاکتیک شفر خوب بود ولی اکثر بازیکنای استقلال روز خوبی نداشتن و اگه تیام نبود قطعا استقلال صعود نمیکرد
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۰:۲۵
پاسخ
25
6
حمله به ستاره سوم
تا دیروز همیشه از قلعه نوعی حمایت کردم حتی دیروز هم کامنتای من در حمایت از امیر بود و اونو مایه افتخار باشگاه میدونستم ولی دیشب بعد از بازی به اشتباهم پی بردم باور کنید مصاحبه قلعه نوعی خیلی ناراحتم کرد بخصوص وقتی فهمیدم در جشن پرسپولیسی هاهم شرکت کرده آقای قلعه نوعی حرمتت رو اینبار خودت از بین بردی باعث شدی اون هوادارانی که هنوز برات سینه چاک میکردن رو هم از دست بدی دیگه بهتر جای دیگه دنبال هوادار بگردی هر چقدر هم افتخار کسب کنی باید بدونی اولا از استقلال به همه جا رسیدی دوما هیچ کجا هواداران بامعرفت مثل استقلالی ها پیدا نمیکنی هر جا باشی با اولین اشتباه به فحش میکشنت ولی به قول خودت استقلال حتی وقتی مقام دوم رو بدست آوردی مثل یک قهرمان تشویقت کردن خیلی چیزهارو از دست دادی ولی حالا نمیفهمی
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۶:۰۴
پاسخ
4
58
aria
چطور شکست داد؟؟ با لطف داور!! اگه داور سوتای زده و نزده بیخود به نفع استقلال را نصف هم میکرد الآن باخته بود
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰:۲۴
پاسخ
70
12
مهدی
الو ۱۲۵
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۴:۵۰
0
22
محسن حسینی زاده
استقلال در این بازی محکوم به برد تیم ذوب آهن بود.چه بسا همین سوت های بی خود در بازی رفت به نفع ذوب آهن زده شد.یه مثالی هست که میگن دنیا مثل لبه لیوانه هر کاری کنی با شدت بیشتری میچرخه و برمیگرده به خودت.برای درک این مثال دوستان پرسپولیسی رو عنوان می کنم که بعد ازبازی با العین به استقلالی ها القاب ناپسند می دادن و بعد هم که همه می دونیم چی شد.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۹:۱۸
1
24
2+1 ستاره
ترسی تو وجود تیمها انداختیم که کمک مربی الدحیل گفته به السد نخوریم و ازبین دوتیم ایرانی ، پرسپولیس قرعه مناسبی هست
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۶:۱۸
پاسخ
7
80
خون آبی
شفر شاه شیران ایران درود بر بازیکنان با تعصب استقلال
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۲:۵۶
پاسخ
3
61
Aydinss2
هر کسی فوتبال بلد باشه کاملا میفهمه درک تاکتیکی شفر چه قدر بالاست بازی رفت به دو تا دفاع وسط توو پست دفاع کنار بازی داد تا میانگین قد تیم بالا بره بدون مهاجم شروع کرد چون میدونست وجود قربانی تیمو خراب میکنه که مجبور شد بیارتش توو زمین و خراب کرد بازی برگشت سمت راستشو قوی تر فرستاد توو زمین چرا باز منتظری دفاع راست نبود؟ اینا همه فکر شدش همین تیام از دقیقه یک پرس میکرد واقعا ذوب آهن به غیر یکی دو تا توپ هیچ موقعیتی نداشت بازی رفتم با پنالتی تونستن گل بزنن هر کسی منصف باشه میدونه عدالت فوتبال صعود استقلال بود در آخر یه نقطه ضعف: بازیکنمون که کارت میگیرن اصلا احتیاط نمیکنن زنده باد استقلال و استقلالی
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۰:۳۴
پاسخ
5
71
سارا اس اسی
من بازی های غرب آسیا رو دیدم خودمون از همه بهتریم
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۷:۲۱
پاسخ
8
70
احمد دی اچ
شیر شفر
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۱:۴۶
پاسخ
5
61
**استقلال**
بازی فوق العاده زیبایی بود که تا اخر عمر هیچ استقلالی فراموش نمیشه.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۷:۴۴
پاسخ
5
72
مهدی79
چگونه شکست داد؟ خب معلومه با درخشش داور بازیکنی که باید اخراج میشد هت تریک کرد!!! باقری 2 بار باید اخراج میشد!!! فوتبال پاک هم آرزوست
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۷:۰۷
پاسخ
88
12
بهنام
اره تو راس میگی .باشه
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۶:۱۵
1
20
مهدی
شما برو مشقتو بنویس. بازیکن اونا سه بار باید اخراج میشد لازم نکرده درباره سرورت حرف بزنی. معلومه بدجور ترسیدید از تیام. نترس بیشتر از سه تا نمیزنه بهتون
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۶:۳۴
2
29
محسن حسینی زاده
دوست عزیز این داور به انتخاب afc بوده و هیچ ارگان یا نهاد دیگری اجازه دخالت در امور afc را ندارد به جز فیفا و دادگاه عالی ورزش.ما ایجا به دو نتیجه می رسیم: ۱-استقلال به قدری تیم بزرگ و پر نفوذی است که توانسته به afc نفوذ کند و داور مورد علاقه اش را انتخاب کند. ۲-این داور به انتخاب afc بوده و استقلال و یا هیچ نهاد دیگری در آن دخالت نداشته است. انتخاب با شما دوستانی که داور را بهانه ای برای پیروزی مقتدرانه و بی حرف و حدیث استقلال قرار دادید.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۶:۴۸
3
35