فریم به فریم با همه موقعیت‌هایی که علیپور در فصل جدید از دست داد!

فریم به فریم با همه موقعیت‌هایی که علیپور در فصل جدید از دست داد!

11086
22:44
25 شهریور 1398
آقای گل پرسپولیس در فصل جدید بهترین موقعیت‌های این تیم را هدر می‌دهد.

به گزارش وبسایت نود، بهترین گلزن دو فصل اخیر پرسپولیس، در فصل جدید با چالش عجیبی مواجه شده است. علیپور که برای فصل جدید قصد جدایی از پرسپولیس را داشت، در این تیم ماند؛ اما به نظر می‌رسد تمرکز کافی ندارد. بازیکنی که با پای چپ و راست انقدر خوب گل می‌زد که آقای گل لیگ هم شده بود، در لیگ نوزدهم بهترین موقعیت‌های تیمش را هدر می‌دهد.

علی علیپور در بازی مقابل تراکتور، هدیه‌ای که رشید مظاهری به او داده بود را در کمال تعجب پس فرستاد. در فریم‌های زیر مشخص است که مظاهری برای پاس دادن به بازیکن هم‌تیمی اشتباه کرد و توپ را در محوطه جریمه به بهترین گلزن ایرانی فصل قبل لیگ برتر داد. اما علیپور قدر این اشتباه دروازه‌بان حریف را ندانست و شوتش را به بیرون زمین زد.

به نظر می‌رسید تعطیلات بین هفته دوم و سوم، به ریکاوری ذهنی علیپور کمک کند. علیپور در بازی دوستانه پرسپولیس هم دابل کرد تا نوید یک بازگشت پرشکوه را بدهد. اما این بازیکن نتوانست به تیمی که 6 گل از 7 آخر پرسپولیس را خودش به آن زده بود، گلی بزند. علیپور در این مسابقه سه مرتبه در موقعیت گلزنی قرار گرفت، اما گلی نزد.

در نیمه نخست روی پاس تماشایی مهدی ترابی، علیپور صاحب موقعیت شد. اما شوت پای چپ او گل نشد.

در دقایق پایانی مسابقه هم دو مرتبه می‌توانست طلسم گلزنی این فصل‌اش را بشکند، اما بی‌دقتی‌ و تمرکز پایینِ او مانع از این کار شد.

14001

نظرات کاربران
بهزاد
دم هوادارا گرم که دیروز تو ورزشگاه تشویقش کردن. ان شاالله با حمایت هوادار واقعی از همین دربی مجددا موتورش روشن میشه. یاد پاس گل کاپیتان نوروزی و ضربه سر علیپور تو دربی افتادم.
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۷:۴۷
پاسخ
7
67
هوادار پرسپولیس
علیپور باید حمایت بشه تا از زیر این فشار و استرس بیرون بیاد مشخص هست که اینقدر استرس داره نمی تونه درست و به موقع تصمیم بگیره و شوت بزنه انشاالله با حمایت هوادارها و زدن یک گل از این شرایط خارج میشه
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۵:۵۸
پاسخ
6
58
Red Boy
به نظرم نبود یک مهاجم جانشین خوب برای علیپور باعث شده که علیپور افت کنه چون مطمئنه که چه خوب چه بد فیکس خواهد بود مهاجم خارجی تیم هم به نظر آنچنان بازیکن تاپی نیست و اصلا بهش نمیاد گلزن باشه کاش اجازه میدادن علیپور بره بجاش یه مهاجم خوب و درجه یک می گرفتن به نفع دو طرف میشد قطعا .
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۶:۲۵
پاسخ
5
30
اکبر
علی واقعا بازیکن خوبیه ولی حتی بازیکنی مثل مسی هم یه دوره افت داره علیپور هم بعد از سه چهار فصل درخشان و بازیهای خوبی که در لیگ و آسیا انجام داد وارد یه دوره افت موقت شده که به نظرمن بزرگترین دلیلش حرفها و فحاشی هایی بود که توی فضای مجازی بهش کردن. نقش کادر فنی برای برگردوندنش خیلی مهم میتونه باشه باید براش تمرینات اختصاصی بزارن و از لحاظ روحی تقویتش کنن. به هر حال یادمون نره بازیها و گلهای حساس و خوبش تو سالهای قبل . به نظر خودم اگه تو چند تا بازی به عنوان ذخیره بیاد زمین خیلی کمکش میکنه وقتی که مدافعین حریف خسته باشن و علیپور تازه نفس ولی در هرصورت حتما دوباره به روزهای اوج برمیگرده و انشااله ارتش سرخ با کمکش میره برای پوکر قهرمانی. یا علی مدد
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۰:۰۰
پاسخ
3
28
rookh
شعار هرچی کالدرون بگه رو یادتون نره. اونه که بازیکنا زندگی میکنه و از توانایی هاشون خبر داره. وقتی میگه علیپور رو میخام حتماً یه چیزی تو وجودش دیده که میخادش. پس فقط و فقط حمایت. علیپور الان روش فشاره و باید بهش روحیه بدیم مطمئناً دوباره موتور گل زنیهاش روشن میشه. خواهشاً ازش حمایت کنید و بهش روحیه بدین
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۵:۳۲
پاسخ
5
28
ستارگان سرخ ایران
بازیکن خوبیه هرچه سریعتر بیدارشو علی آقای گل
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۵۶:۴۲
پاسخ
4
22
احمدرضا پرسپولیس
یه مدت بیرون بشینه تعویضی بیاد شاید کمکش کنه ک خدایی نکرده هوادارا علیه اش موضع منفی نگیرن ک هم ب ضرر خودشه هم تیم...در هر حال هیچکی اندازه خودش نمیتونه بهش کمک کنه فوتبال همونقدر ک مهربونه و از گمنامی رسوندش فیکس پرسپولیس و آقای گلی همونقدر بی رحمه جوری زمینش میزنه ک حسرتش میشه ۵ دقیقه فرصت بازی جلو نفت ابادان..
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۷:۳۴
پاسخ
2
19
ایداسادات25بهمن1380
تو دربی گل می زنه
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۰:۵۶
پاسخ
23
151
اکبر
موافقم با نظرت
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۰:۳۵
3
18
پرسپولیس سرورته
فصل قبل هم به ظاهر ضعیف بود ولی مطمئنم راه میفته و سر بزنگاه به تیم کمک میکنه.همین که بی حاشیه ست و خوب تمرین میکنه همیشه نجاتش میده.حمایتت میکنیم.
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۷:۴۷
پاسخ
18
146
پرسپولیس خسته(یازده گلادیاتور)
بهتره سرمربی بذارش رو نیمکت چون واقعادرحدیک بازیکن ضعیف داره عمل میکنه.کاملامشخصه دیگه نه انگیزه ای داره ونه تمرکز.بزرگترین اشتباه عرب نفروختنش بود.هربازیکنی بلاخره یه خواسته ها واهدافی داره وقتی علیپوربه خواسته واهدافش درلیگ ایران رسیده پس باید میزاشتن بره وجاش یک بازیکن باانگیزه وپرنشاط وتشنه موفقیت درتیم پرسپولیس میگرفتن‌.الانم ک دیگه برااین حرفادیره وبهتره بره رونیمکت چون تلاش تیموبه راحتی داره به بادمیده
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۶:۱۵
پاسخ
71
57
حمایت از علی آقای گل♥️
دوستان پرسپولیسی انقدر احساسی نظر ندید لطفا.هیچ بازیکنی نمیاد خودشو خراب کنه و عمدا گل نزنه.هر مهاجمی ی دوره ممکنه افت کنه،مگه سوارز اواخر فصل پیش افت‌نکرد!الان باید بهش روحیه بدیم و حمایتش کنیم،علیپور باید راه بیفته،مگه میشه به مهاجمی که دو فصل بهترین گلزن تیم بوده بگیم بازیکن نیست.حمایت بدون مرز
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۲:۵۱
پاسخ
13
108
....
مشکل علیپور نداشتن تمرکز نیست بلکه کلا مهاجم خوبی نیست.حتی در حدنیمکت پرسپولیسم نیست چه برسه ترکیب اصلی
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۶:۳۷
پاسخ
107
33
امید جهان
یه سوپر گل واسه شهرآورد گذاشته کنار
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۲:۲۱
پاسخ
19
100
حسن قوژد
من مطمعنم که علی بر میگرده به دوران اوجش فقط بنظرم تمرکز سرعت عملش باید ببره بالاتر
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۹:۴۱
پاسخ
8
78
پرسپولیس محبوب دلها
علیپور مهاجم دوم خوبی نداره کاش خودش مهاجم دوم بود یه تمام کننده جذب میشد بجای این خارجیه
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۷:۳۴
پاسخ
7
69