فقیهی:مذاکره با سپاهان حق قلعه‌نویی است/ هفته آینده وضعیت سرمربی ذوب آهن مشخص می‌شود

فقیهی:مذاکره با سپاهان حق قلعه‌نویی است/ هفته آینده وضعیت سرمربی ذوب آهن مشخص می‌شود

4398
20:11
26 اردیبهشت 1397
معاون فنی باشگاه ذوب آهن اصفهان در واکنش به خبر مذاکره قلعه‌نویی با باشگاه سپاهان گفت: این مذاکره حق مسلم مربی است او قراردادش با باشگاه به پایان رسیده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - معاون فنی باشگاه ذوب آهن اصفهان در واکنش به خبر مذاکره قلعه‌نویی با باشگاه سپاهان گفت: این مذاکره حق مسلم مربی است او قراردادش با باشگاه به پایان رسیده است.

به گزارش وبسایت نود، احمد فقیهی در واکنش به خبر پایان حضور قلعه‌نویی در ذوب آهن و مذاکره او با باشگاه سپاهان گفت: امیر قلعه‌نویی قراردادش با باشگاه ذوب آهن به پایان رسیده است و طبیعی است که بگوید کارم در این باشگاه تمام شده وهمچنین مذاکره با باشگاه سپاهان هم حق سرمربی است که قراردادش به اتمام رسیده است.

وی افزود: امروز جلسه هیات مدیره باشگاه ذوب آهن اصفهان در تهران و با حضور نماینده قلعه‌نویی برگزار شد و نماینده سرمربی خواسته و شرایطش را با جزئیات بیشتر با هیات مدیره باشگاه در میان گذاشت. اکنون رئیس و اعضای هیات مدیره باشگاه ذوب آهن باید با رایزنی و مذاکره با مدیران کارخانه ذوب آهن در مورد وضعیت حضور قلعه‌نویی در باشگاه تصمیم گیری کنند.

معاون فنی باشگاه ذوب آهن تصریح کرد: تصور می‌کنم اوایل هفته آینده تکلیف سرمربی تیم ذوب آهن مشخص شود و هیات مدیره باشگاه در این زمینه تصمیم گیری کند.

 

1004

نظرات کاربران
حسن سرخدل
انشاالله هر مربی میاد موفق باشه....ولی نذارید حقش پایمال شود.مثل دیشب..
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۸:۵۷
پاسخ
25
26
Nima
دوره قلعه نوعی ها دیگه تموم شده...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۶:۳۴
16
9
جعلپولیس
بازی رفت شانسپولیس توی امارات رو نگاه کن بعد حرف از پایمال شدن حق بزن اگه داور بازی رفت بهتون حال نمیداد الان الجزیره صعود میکرد ادمین خیلی وقته نمیچاپی
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۵:۴۴
9
13