فلاحت‌زاده: کریمی فوت آخر را به کمالوند یاد نداده است

فلاحت‌زاده: کریمی فوت آخر را به کمالوند یاد نداده است

2554
20:22
11 آبان 1396
مربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: کریمی فوت آخر را به کمالوند یاد نداده است، بنابراین احتمالا با تاکتیک ویژه‌ای بازی کنیم!

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: کریمی فوت آخر را به کمالوند یاد نداده است، بنابراین احتمالا با تاکتیک ویژه‌ای بازی کنیم!

به گزارش وب سایت نود ، فرشاد فلاحت‌زاده که به‌جای فیروز کریمی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با صنعت‌نفت آبادان حضور یافته بود، اظهار داشت: خوشحالم که به شهر خودم آمده‌ام، شهری که خاطرات زیادی داریم و توانستیم صنعت نفت را به لیگ برتر بیاوریم. شهری که بازیکنان ساحلی خوبی هم دارد که نمونه‌اش هاشم‌پور مربی فوتبال ساحلی است. صنعت نفت تیم و کادر فنی خوبی دارد. آنها با کمالوند بازی‌های خوبی انجام می‌دهند.

وی افزود: تیم‌های فیروز کریمی روی زمین بازی می‌کنند. فردا بازی تاکتیکی را در پیش خواهیم داشت و امیدوارم تماشاگران خوب آبادانی که داشتن آنها برای هر تیمی نعمت است، از دیدن بازی لذت ببرند. کمالوند شاگرد کریمی بوده و فکر می‌کنم کریمی فوت آخر را به کمالوند یاد نداده است، بنابراین احتمالا با تاکتیک ویژه‌ای بازی کنیم!

وی در مورد محروم و مصدومان تیمش تصریح کرد: مصدوم که زیاد داریم، آندرانیک تیموریان و رضا خالقی‌فر را نداریم و باید به آنها میلاد فخرالدینی را اضافه کنیم. محروم نداریم، اما مصدوم زیاد داریم.

مربی گسترش فولاد تبریز خاطرنشان کرد: هدف اول ما برای بازی فردا گل نخوردن و زدن گل و در نهایت هم انجام بازی زیبا و بدون حاشیه است.

 

1004

 

نظرات کاربران
صنعت
ها بیو تا فوتت کنیم برگردی تبریز :-)
۱۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۳:۰۹
پاسخ
10
13
بابک
انگار فیروز کریمی خدای فوتباله که بخواد به کسی فوت یاد بده یا نده خخخخخ!!! شکست سختی در انتظارتونه! ادمین...
۱۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۷:۵۸
پاسخ
16
17