فنایی: فصل سختی را پشت سر گذاشتیم/ رفتن مظاهری دست من نیست

فنایی: فصل سختی را پشت سر گذاشتیم/ رفتن مظاهری دست من نیست

4993
01:40
10 خرداد 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - مربی گلرهای تیم فوتبال ذوب آهن گفت: فصل بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم و فشار زیادی در جریان مسابقات متحمل شدیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی گلرهای تیم فوتبال ذوب آهن گفت: فصل بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم و فشار زیادی در جریان مسابقات متحمل شدیم.

به گزارش وبسایت نود ، مربی گلرهای تیم فوتبال ذوب آهن گفت: فصل بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم و فشار زیادی در جریان مسابقات متحمل شدیم.
داود فنایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد قهرمانی ذوب‌آهن در جام حذفی گفت: سال بسیار سختی را پشت‌سر گذاشتیم در 3 جام حضور داشتیم و در حد توان تلاش کردیم تا به موفقیت برسیم. ما در لیگ قهرمانان تا مرحله یک هشتم نهایی بالا آمدیم و فرصت خوبی داشتیم که متأسفانه با بدشانسی حذف شدیم.

وی در مورد اینکه رشید مظاهری در مورد گرفتن پنالتی‌ها اعلام کرده شاگرد فنایی هستم، عنوان کرد: ما همه یک تیم هستیم که یک فصل بسیار سخت را پشت‌سر گذاشتیم در کنار محمدباقر صادقی و سایر گلرهای تیم یک مجموعه خوب را تشکیل دادیم که یک دل تلاش می‌کردیم.

مربی گلرهای ذوب‌آهن در رابطه با اینکه آیا اجازه می‌دهد مظاهری به پرسپولیس برود، گفت: این مسئله دست من نیست و او با باشگاه قرارداد دارد.

 

2020

نظرات کاربران