فن خال: بعد از پایان کارم در یونایتد بازنشسته می شوم

فن خال: بعد از پایان کارم در یونایتد بازنشسته می شوم

3689
03:08
29 اسفند 1393
لوئیز فن خال اذعان کرده که سرمربیگری منچستریونایتد آخرین شغل وی در دنیای فوتبال است .

وبسایت رسمی برنامه نود - لوئیز فن خال اذعان کرده که سرمربیگری منچستریونایتد آخرین شغل وی در دنیای فوتبال است .

به گزارش وبسایت نود، سرمربی سابق تیم ملی هلند اعتقاد دارد که منچستریونایتد بزرگترین باشگاه دنیا است .

فن خال به روزنامه تلگراف گفته است :" در پرتغال یک ویلا دارم . می خواهم وقتی بازنشسته شدم به آنجا بروم و گلف بازی کنم و غذاهای فوق العاده بخورم . ضمن اینکه سنم هم بالا رفته است برای همین منچستریونایتد آخرین شغل من در فوتبال است . باید به همسرم، فرزندانم و نوه هایم توجه کنم . الان فرصت وقت گذراندن با آن ها را ندارم . مثلا تولد نوه ام را از دست دادم و از این خوشم نیامد .

سیستمی که الان بازی می کنیم سیستمی است که من ترجیح می دهم و در اکثر تیم هایم با آن بازی کردم . سیستم بازی با تاتنهام سیستم مورد علاقه من است . در این بازی وقتی توپ را داشتیم  3-3-4 بازی کردیم. برای مثال ماتا به داخل می زد و یانگ رو به بیرون بازی می کرد . وقتی دفاع می کردیم سیستم 1-4-1-4 بود . بازی بعدی شرایط خاص خودش را دارد.

کسب سهمیه هدف امسال ما است . باید به لیگ قهرمانان راه یابیم . حضور در لیگ قهرمانان به اینکه چگونه می توانیم کیفیت و سطح ترکیب مان را افزایش دهیم ربط دارد .

از اینکه به عنوان مردی مغرور شناخته می شوم آگاه هستم ولی این مختص هلندی ها نیست . این غرور بخاطر انتظاراتم، جایگاه ام ، اعتماد بنفس به خودم و بازیکنانم است . این جزو کاریزمای من است . در هلند غرور نکته منفی است ولی کاریزما نکته مثبتی محسوب می شود . غرور منفی است چون می گویند فرد مغرور به نظرات دیگران احترام نمی گذارد ولی من اینطوری نیستم . احساس می کنم که هواداران من را دوست دارند ولی شما هیچ وقت آینده را نمی دانید همه چیز به نتایج بستگی دارد .

در تابستان وقتی در آمریکا بودیم با رئال مادرید، اینتر، گالاسکی، لیورپول و رم  بازی کردیم. 300 هزار نفر این 5 بازی را از نزدیک تماشا کردند و باید گفت که 250 هزار نفر آن ها در پیراهن قرمز بودند . آن موقع متوجه شدم که منچستریونایتد بزرگترین باشگاه دنیا است ."

 

2031

نظرات کاربران
حسن
اولا که بزرگی به طرفدار نیست به افتخارات 1باشگاهه در ثانی طبق اخرین رای گیری پرطرفدارترین باشگاهها اول رئال بعد منچستر و سوم بارسا
۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۲۹:۴۸
پاسخ
16
11
ریحانه
خیلی مربی خوبیه
۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۵:۵۲
پاسخ
4
12